Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 5 юни 2009, 10:13 ч.

Страничен ефект на Ескапеле?

  • 563
  • 5
  •   1
Отговори
  • на Зеления път към Стария Светльо
  • Мнения: 1 773
 Blush Изчервявам се и сега пред компютъра.Много мразя да говоря за неща,свързани със секса,но сега нямам избор,защото се притеснявам.
МЦ ми свърши преди седмица или две,не помня.След него се наложи на два пъти в разстояние по-малко от седмица да взема два пъти Ескапеле.Моля,не питайте защо съм се съгласила.
Какво беше учудването ми,когато вчера .....ми дойде пак!
Не мога да намеря телефона на личната си лекарка да я попитам поне дали трябва да отида на лекар.Защото за да отида на лекар мъжа ми трябва да си вземе предварително един или два дни отпуск,за да гледа детето.И затова реших да се допитам до ....вас.....

На някой случвало ли му се е такова нещо?Колко ще продължи?Този въпрос живо ме интересува.

# 1
  • Мнения: 808
 #Crazy два пъти за една седмица .
Това лекарство не бива да се взема повече от два пъти в годината
Най -добре се консултирай с лекар.
Прочети листовката , там пише за страничните действия .

# 2
  • на Зеления път към Стария Светльо
  • Мнения: 1 773
Благодаря ти за отговора!
Прочетох листовката отгоре-отгоре ...Пише само за зацапване...
 Confused

# 3
  • на Зеления път към Стария Светльо
  • Мнения: 1 773
Използвах търсачката...явно не съм единствената луда,която е приела 2 хапчета в толкова малък интервал.Но пък друг с моя проблем не намерих...

# 4
  • Мнения: 808
Китана аз пък съм чела по форумите и за други случаи в които менструацията идва няколко дена след приема на таблетките и след това пак на датата.
С тези две таблетки хормоналният ти баланс се е объркал много и ако кървенето е силно или не спира е хубаво да се консултираш с гинеколог. Аз го пих миналата година и не съм имала оплаквания
Дано всичко при теб е наред Hug

# 5
  • Кукуландия
  • Мнения: 91
Здравей!

На мен преди време ми се случи да ми дойде два пъти в един месец в резултат на приемане на Ескапеле. Следващите месеци не съм имала проблем и цикъла ми се върна по старата схема Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт