Препоръчайте ми къща в стария Созопол

  • 1 435
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 504
Ще съм ви много благодарна  Simple Smile
Почиваме там за по седмица от години, но за съжаление все сменяме квартири. Харесахме страшно много една, но уви - дали са цялата къща под наем на чужденци, за цялото лято. И не можем да отидем пак там.
Държа да сме в стария град /новия не го харесвам/ , ако може и по- наблизо до плажа.
Ако имате хубави впечатления от стаи - ние сме двама възрастни и едно дете.
Благодаря! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
http://fotini-bg.com/  - това бях харесала за този година. Не съм ходила, просто мнооого дълго зяпах в нета и след всичко изгледано ми се стори оптимално като условия и цена. Изпратих запитване - 40 лв струваше просторна стая 2+1 /и ние сме подобен на вашия формат/, самостоятелна баня и тераса към морето. Да кажа, че на някои от  местата, където пратих запитване дори не ми отговориха. М/у др. намира се на ул. Рибарска.  В последния момент реших друго и ще бъдем в новия град. Иначе обичам Созопол и ходя всяка година, като последните 10-тина все в стария град, но до сега сме били без дете и никога не съм резервирала - просто каквото намеря на място - попадала съм и на много хубави места, но не пазя координати.
Ще сме в Созопол от 28.06 до 06.07
 Hug

# 2
  • Мнения: 113
От няколко години ходим за откриването на Аполония в Созопол. Спим тук http://www.noshtuvki.bg/details.php?imotid=296. Не е нещо особенно, но ние си имаме сантименти към това място. Къщата е на улица Аполония, всяка стая е със собствена баня и тоалетна, телевизор и хладилник. Има дворче с масички и кухня която можеш да ползваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз се интересувам от квартира в Стария град. Някой има ли прясна информация?
4ма възрастни с дете сме. Търся апартамент или 2 двойни стаи, евентуално и ползване на кухня.

# 4
  • Мнения: 4 358
Мила Мама и аз съм като теб.Същата работа...четерима възрастни засега с дечица.
Трябва ми апартамент или две стаи с кухничка и собствен санитарен възел.
Побърках се от търсене #Crazy
Аз даже и за новия град съм съгласна.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 715
Казаха ми, че още хората са малко и се надявам на място да няма проблем с намиране на квартира. Обаче искам да е в Стария град и с гледка към морето Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт