Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Здравейте мами,
отдавна ви чета,но досега не сам писала  Smile
Моля ви да ми препоръчате наистина водоустойчива спирала-омръзна ми да си давам само парите за   какви ли  не марки и всичките да ми падат само с вода.. Crying or Very sad .Преди доста години имаше една на Буржоа,която беше наистина много хубава- за обем и наистина водоустойчива,но вече за съжаление не се произвежда......
Благодаря ви
Цитирай

Точно щях да ти препоръчам тази на Буржоа - нямаше сваляне!  Rolling Eyes

Аз мисля, че я мернах в Бургас в един магазин(днес точно си купувах спирала)  Thinking  Сигурна ли си, че не се произвежда!? Мен така ме пре*баха с един фон-дьо-тен на Макс фактор!  Crossing Arms

Аз:"Искам фон-дьо-тен еди кой си"
Продавачката: "Вече не се произвежда. Препоръчвам ви този"
Аз: "ОК. Купувам"

В следващия магазин имаше търсения от мен продукт! Голяма патка съм!  ooooh! Tired

Но иначе на Лореал са добри, защо не изпробваш!  Wink
Цитирай
Пробвай водоустойчивата спирала Wander Lash на Oriflame(код 15027), една позната я ползва и е много доволна, аз ползвам неводоусточива защото я предпочитам със същия вид четка и съм много доволна.Прави дори късите мигли добре изглеждащи
Цитирай

София

Точно щях да ти препоръчам тази на Буржоа - нямаше сваляне!  Rolling Eyes

Аз мисля, че я мернах в Бургас в един магазин(днес точно си купувах спирала)  Thinking  Сигурна ли си, че не се произвежда!? Мен така ме пре*баха с един фон-дьо-тен на Макс фактор!  Crossing Arms

Аз:"Искам фон-дьо-тен еди кой си"
Продавачката: "Вече не се произвежда. Препоръчвам ви този"
Аз: "ОК. Купувам"

В следващия магазин имаше търсения от мен продукт! Голяма патка съм!  ooooh! Tired

Но иначе на Лореал са добри, защо не изпробваш!  Wink
За съжаление я издирвам ве4е много години и все казват не се произвежда-тя беше в същата опаковка като BOURJOIS - Volume Glamour ,но с черна капачка-такава ли си видяла?
Цитирай

София

Тази на Орифлеим не я намирам в сайта им-дали в магазина им я има???А на Лореал сам ползвала почти вси4ките им водоустойчиви и съм почти доволна само от Волюм х 4,но пак се размазва.Ползвала сам и на Макс фактор-там е още о-зле положението  Crying or Very sad Търсих 2000 калорий да я пробвам като нов вид,но я няма в бг.....Пробвали ли сте на Дебора ?
Цитирай

За тази говоря аз:

Нямаше сваляне! Хич не я харесвах!

Ако искаш тези дни мога да отида да проверя дали точно нея съм видяла или си въобразявам!  newsm78
Цитирай

София

За тази говоря аз:

Нямаше сваляне! Хич не я харесвах!

Ако искаш тези дни мога да отида да проверя дали точно нея съм видяла или си въобразявам!  newsm78
Тази я има в Бонжур,но не съм я пробвала,а придава ли обем???
Цитирай

някъде там

аз имам една водоустойчива на MaxFactor , няма сваляне  Peace
Цитирай

София

коя е ?
Цитирай

Здравей! Имах я преди три години. Миглите ми ставаха страхотни(основно обем придава), но незнам може ида са я развалили вече.... Иначе след работа влизах да се къпя и спиралата не помръдваше. С много тоалетно мляко и адски усилия я свалях, чак ми се зачервяваха очите и затова я смених.

Цитирай

София

Здравей! Имах я преди три години. Миглите ми ставаха страхотни(основно обем придава), но незнам може ида са я развалили вече.... Иначе след работа влизах да се къпя и спиралата не помръдваше. С много тоалетно мляко и адски усилия я свалях, чак ми се зачервяваха очите и затова я смених.

Благодаря ти-то4но такава спирала търся-дано не са я развалили........ще я пробвам  Wink
Цитирай

София

Благодаря ти-то4но такава спирала търся-дано не са я развалили........ще я пробвам  Wink

Здравейте отново,купих си тази на Буржоа,но пак се размазва,явно са я развалили и нея  Crying or Very sad .Моля отново за препоръки,от някоя от вас,която скоро си е купувала и е доволна ..........  Praynig
Цитирай

някъде там

коя е ?

за съжаление я няма сега, мойта е вече старичка  Mr. Green
Цитирай

Кипър, Пафос

С две ръце ти препоръчвам тази на Диор, Шоу. Неврорятни прави миглите! одя на плаж, плувам и няма мърдане!
Цитирай

София

коя е ?

за съжаление я няма сега, мойта е вече старичка  Mr. Green

И аз я имам. От 3 години я ползвам, нито свършва, нито се разваля. Много съм доволна.
Дано да си я намеря пак същата, след време  Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора