Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

Преносих дъщеря си с 2 дни и ето ви проблем! Гонеколога ми издаде болничен за 45 дни преди раждането, а от болницата ми издадоха болничен от датата на раждането и сега трябва някой да ми даде болничен за тези 2 дни. Обадих се на гинеколога, той каза, че детският лекар трчбва да ми издаде изравнителен болничен, детският лекар, обаче, ме препрати към GP-то, а GP-то каза, че който ми е водил бременността, той трябва да издаде болничния Evil or Very Mad  Twisted Evil
Кажете, моля Ви, ако сте се сблъсквали с такъв проблем, как го разрешихте.
Цитирай

Бургас

На мен въпросният изравнителен ми го издаде GPto.
Цитирай

Варна

Аз преносих 10 дена. Болничния за тези дни ми го издаде гинеколога който ми следеше бременноста.
 GPто ми издаде последния болничен който е изравнителен ( всичко прябва да станат 135) сумира предните и ти пише за разликата.

Отиди при гинеколога си и му обясни какаво точно ти  трябва. Много обичат да се правят на луди Twisted Evil
Цитирай

София

Щом си преносила, болничният трябва да ти го издаде гинеколога. Този болничен е продължение, а не е първичен и за това се издава от този, който ти е издал болничният до термина. Това е гинеколога. Следващият боничен се издава от болницата от датата на раждането и третия, последен, от детският лекар. Детският лекар смята, колко дни остават до 135 и ти издава болничен за разликата.
Цитирай

И аз преносих 2 дена, още в женската консултация акушерката ми каза- ако преносиш, ела при мен да ти дам болничен за тия дни.
Така че- отивай и настоявай пред гинеколога, следил бременността.
От детската консултация дават болничен след  изтичането на болничния от родилното.
Цитирай

София

САМО СИ ПРЕХВЪРЛЯТ ТОПКАТА, ЩОТО НЕ ИМ  СЕ ПИШЕ Evil or Very Mad Специално съм питала за това, всеки един от тримата може да ти издаде изравнителен болничен!Иди при който ти е най-удобно и кажи че си проверила в РЗОК.Мързи ги да гледат!
Цитирай

Айтос

Ама че каша Rolling Eyes
В тая скапана държава всеки гледа да си измие ръцете и прехвърля топката на друг Evil or Very Mad
Цитирай

в моя дом

моя изравнителен болничен ми го дадоха от родилното
Цитирай
Точно както казва Raya е. Преносих с 11 дни и след раждането се отива при гинеколога, който ти е следил бременността и той пише изравнителния болничен. Останалите дни до 135 са от педиатърката!:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.