5-то класници дръжте се... още само 4уч. дни!

  • 11 303
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Намерих примерен тест от сайт-"помагало.бг" нещо такова.
Ами от 25 въпроса 21 са верни.Малко на ези тура си ги избираше, но стана.Явно не са трудни.
То като имаш някакви отговори по-лесно е да си спомниш кое е вярно.

# 16
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета!
Шани,   bouquet за темичката!
Да разкажа и аз за матурките Laughing Ами всичко си бил написал, супер лесно било и т.н. Аз не вярвам, докато не видя черно на бяло Naughty Сега го бъзикам, че е Митко Матуриста hahaha Иначе и при тях сутрин от 10 е матурата, 9.30 трябва да са там, после играят и от 13.45 им почват часовете, редовни без никакви намаления Twisted Evil
Лени, много неприятна история Confused Ние сме направо комшийки ако живееш до въпросното Фантастико.
Добре, че ме подсетихте, че и учебници трябва да се връщат ooooh!
Желая леки, последни учебни дни на всички! Успех на изпитите!

# 17
  • Мнения: 7 263
tediko явно сме комшийки  Peace Тогава стана задължително да направим вече Младостка среща - Шанова също е наблизо  Heart Eyes
Вече ученето остана на заден план при нас. Боби едвам се насилва да седне да прочете и то .... с хиляда уговорки и с хиляда кандърми. Играе им се та две не виждат, пък и малкия му действа много демобилизиращо - само щъка с разни играчки и цвърти около него. Flutter

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
tediko явно сме комшийки  Peace Тогава стана задължително да направим вече Младостка среща - Шанова също е наблизо  Heart Eyes

тъйм тъй си е....
Тедико, в кое школо беше синчето ти?

# 19
  • Мнения: 1 142
Шани,мерси за темата.
Аз се сетих да питам,те ще имат ли пак задължителни книги за прочит през лятото?
От събота до преди малко бях 24часа на работа и матурите ги оставих на заден план Joy,не знам дали се е готвил въобще.

# 20
  • Мнения: 3 743
tediko явно сме комшийки  Peace Тогава стана задължително да направим вече Младостка среща - Шанова също е наблизо  Heart Eyes

тъйм тъй си е....
Тедико, в кое школо беше синчето ти?

И аз съм наблизо Wink

Хайде, последна седмица.....
Аз нямам идея какво ще го правя моя син това лято Rolling Eyes От 15 до 30.06 ще е на BRITANICA Creative Stories. След това 10 дни на море и ....остават още два месеца Thinking

# 21
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
tediko явно сме комшийки  Peace Тогава стана задължително да направим вече Младостка среща - Шанова също е наблизо  Heart Eyes

тъйм тъй си е....
Тедико, в кое школо беше синчето ти?

И аз съм наблизо Wink


И какво излезе сега?!  newsm78
Тя темата се оказа махленска  Wink  lalalala
А ние дето сме от длибоката провинция-пак дискриминирани  cry
Осиновете нииииииии  smile3514 newsm45 cry

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
mlambeva - па то ние сме си от Младостката провинция, бре... Да не ни мислиш за софиянки  Joy

От 15 до 30.06 ще е на BRITANICA Creative Stories.

Ия, какво е това чудо? Моля те, да ми разкажеш, че ми се ще и моята щерка да ходи на Британика...


И ще се радвам, да се съберем по махленски, по НЕ махленски и то преди Лени да роди, че после тя няма да може.
Е? Кога?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте ,момичета!  Laughing Гледам, комшийки се оказвате ,пък аз, в далечната Западна Софийска провинция... Tired
 Но сега не е момент за тъга ,все ще се срещнем някога ,някъде   Laughing.
Започнах със списъците за багажа за морето /винаги правя така ,да не забравя нещо/. Моят се подмотва тук, въобще няма намерение да чете по нищо ,пък и аз няма да го карам.
 Надявам се седмицата да ви е успешна ,и дечицата да се справят блестящо с оставащите тестчета ! Hug
 За лятото - ще си седи в къщи! Поне около блока има много деца ,та играят по цял ден  Laughing!

# 24
  • Мнения: 7 263
mlambeva - па то ние сме си от Младостката провинция, бре... Да не ни мислиш за софиянки  Joy

И ще се радвам, да се съберем по махленски, по НЕ махленски и то преди Лени да роди, че после тя няма да може.
Е? Кога?

Тъй, тъй вземете се  в ръце щото след две - три седмици вече не е ясно, кога мога да ви изненадам.  Flutter, че мойте са едни състезатели ... влезна ли в 9-тия всеки ден вече е рискован. Можем да се видим на Хепи,  за да могат да лудеят там диванетата.
Гости приемаме от всякъде  Hug от всички близки и по-далечни провинциии  Crazy Flutter
Това лято и ние ще сме уличници. Лъчи е организиран до към началото на юли, но после ще решавам в движение как ще процедираме - само да дойде малкото човече и да се съвземем седмица, две.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 701
Леле Лени-и-и,ама ти наближаваш финала.Сега се заглеадх в лентичката ти.Няма ли да излизаш в майчинство вече?
Али Сън не си сама  Wink.Аз съм от южните покрайнини.
Моят син ще си бъде в къщи през лятото.Отказа да ходи на езиков лагер от училище,щяло да бъде скучно и тъпо.
Засега сме предвидили само море,а той ще ходи през септември на лагер на планина.

# 26
  • Мнения: 3 743

От 15 до 30.06 ще е на BRITANICA Creative Stories.

Ия, какво е това чудо? Моля те, да ми разкажеш, че ми се ще и моята щерка да ходи на Британика...


BRITANICA Creative Stories е специално разработена програма за тийнейджъри, която дава възможност на участниците да овладеят спецификата, формата и особеностите на английското есе. Учениците усвояват различни техники на брейнсторминг, развиват умението правилно да структурират своята мисъл в писмена форма и обогатяват своята лексика.

Всеки делничен ден по 2,5 учебни часа, от 15 до 30 юни.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 141
Аз мойте се надявам в края на месеца да ги изпратя на село само "съкровището "-свеки да се съгласи е верно правя планове да имат прекъсвания за море, но все пак се надявам да са там, определено за тях ще е по - добре, а и за мен в началото за да успея да си взема глътка въздух

# 28
  • Мнения: 7 263
Ali&Meli още седмица и половина и излизам Flutter
Боби ще е повече в къщи това лято. Те са ангажирани в училище до края на юни, после ще изкарат един кратък лагер с Лъчи и после остават поне месец и нещо шляене из квартала. За жалост няма как - предстоят ни много емоции това лято, от всяко естество...

# 29
  • Мнения: 156
Момичета, съгласна съм за срещичка, как да не съм!
Шани, Митко учи в 81 СОУ Виктор Юго Hug
Лятото ще ходи младежа на вилата, но да видим колко ще изкара. Заради малкия нали съм си в къщи, та нещо си прави устата да си "седял при нас".
Лени, много ти се радвам, миличка! Стискам палци и ти желая едно прекрасно бебче!  Hug Пък може и заедно да бутаме количките, живот и здраве!
Успех отново ще пожелая на дечицата ни!

Общи условия

Активация на акаунт