Коритаров - отново в ефир!

  • 2 836
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Аз пък го харесвам.И коментарите му са интересни.Още повече, че първото предаване ще има за гост Б.Димитров.
 

# 16
  • Мнения: 41
И аз не го гледах, не ми беше приятен като визия и като водещ.


По добре Коритаров тричаса отколкото Цветков цял ден

# 17
И аз не го гледах, не ми беше приятен като визия и като водещ.

много ми е мазен и на мен  Hug

# 18
  • Лондон
  • Мнения: 403
Едни и същи хора ,само телевизиите са различни.Ами на Гарелов и Кеворкян няма ли да им дадат по едно предаване? То и от Вучков няма отърване.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 581
е виж за професора съм съгласна  Mr. Green
но като не ми харесва не го гледам - тука поизлъгах - гледам го по Господарите Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 401
Искам да пия кафенце с Коритарката пък аз. 

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Много готини бяха в тандем с Лора.. Жалко, че го махнаха от сутрешния блок заради някакви съмнителни обвинения на още по-съмнителни хора...Бяха много свежи, и предаването ми харесваше много повече, отколкото в сегашния му вариант.

# 22
  • Мнения: 2
Коритаров е недостижима класа и удоволствие за сетивата.

Толкова съм съгласен! Този човек е уникален - хем е страшно интелигентен, хем има невероятно чувство за хумор, хем вади по няколко шедьовъра на издание.  Laughing

# 23
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз пък го харесвам.И коментарите му са интересни.Още повече, че първото предаване ще има за гост Б.Димитров.
 
Предаването беше мнного интересно, коментираха факта, че в Сф е кръстена улица на Богдан Филов и броженията на Израел по въпроса! Естествено,присъствитео на Б. Димитров беше голям плюс! Но аз и Коритаров си харесвам!

# 24
  • Мнения: 3 622
Радвам се за него. Заслужава да му се даде терен за изява. Поне е естествен и коментира професионално. Това е моето мнение.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 17 934
eVeLinn гложди ме едно съмнение,че си правиш скрита реклама на сайта. Thinking
Пък човек , който е модератор в тв форум да хваща само ББТ. hahaha

# 26
  • Мнения: 4 511
По добре Коритаров тричаса отколкото Цветков цял ден
Абсолютно! Не мога да го понасям тоз Милен...
За Коритаров не знаех, ще се опитам да го гледам, макар че времето на излъчване е едно такова... никакво.  Rolling Eyes

# 27
  • България Сливен
  • Мнения: 245
http://tv.dir.bg/2009/06/08/news4579748.html - вече и там не е.

# 28
# 29
  • Мнения: 2 401

да ги ... в наведената медия пък тия..  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт