Отказана виза за САЩ на родители - повече информация

  • 16 011
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 368
Нели, моят съвет е, ако можеш да започнеш работа, все пак до лятото има време. Вярно, че ще трябва да отидеш на интервю далеч по-рано, но все пак опитай. И на интервюто - бъди "себе си", както се казва. Всеки опит да се увърта, а също и прекалено навлизане във "детайли" защо искаш да отидеш на гости би навредило на положителния резултат.

# 46
  • Мнения: 143
Това с родителите е много интересно за вземане на зелена карта. Не знаех, че тази опция е по-лесна от изкарване на туристическа виза.

А за интервюто в посолството, всичко зависи от човека, който прави интервюто и в какво настроение е. Много е субективно.

# 47
  • Мнения: 368
Това с родителите е много интересно за вземане на зелена карта. Не знаех, че тази опция е по-лесна от изкарване на туристическа виза.

А за интервюто в посолството, всичко зависи от човека, който прави интервюто и в какво настроение е. Много е субективно.

Да, понякога така се получава при многократен отказ за туристическа виза.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 97
Здравейте. Споменавате за изпращане на писмо или емайл до главния консул. Имате предвид главния консул на посолството в държавата която човека с отказаната виза е кандидатствал?  В моя случай Лондон. Но къде мога да намеря адрес, емаил или каквото и да е на този главен конссул в сайта на посолството нищо няма?

Мислите ли,че ако интервюто ми е в по ранните часове има по-голяма вероятност да ми дадат виза ако кандидатствам отново, тъй ще е рано сутринта си мисля,че мога да мина през капките, тоест нали според някои имали процент на визи които трябвало да откажат, предполагам,че това го правят с повечето кандидати които са по-накрая.

Последна редакция: сб, 16 яну 2016, 20:03 от mishet0

# 49
  • Мнения: 14 591
Според мен часът на интервюто не е от значение.Предварително са взели решение на кого ''да'',на кого ''не'' ще кажат.В София всички влизат сутрин в посолството и там ги викат по име.Може да чакаш и преди обяд да те извикат.Не е концерт по желание.

# 50
  • Мнения: 2 381
Според мен часът на интервюто не е от значение.Предварително са взели решение на кого ''да'',на кого ''не'' ще кажат.В София всички влизат сутрин в посолството и там ги викат по име.Може да чакаш и преди обяд да те извикат.Не е концерт по желание.

Не е вярно, че всички се изсипват на куп сутрин.

Мишето, не не зависи от това колко рано ще си насрочиш интервюто.

# 51
  • Мнения: 14 591
Напоследък може и да не се изсипват сутрин,може да има промяна.Оставяш си телефона и др.неща по тяхно осмотрение,ако имаш вода отпиваш от нея пред охраната и чакаш да те извикат.

# 52
  • Мнения: 97
Напоследък може и да не се изсипват сутрин,може да има промяна.Оставяш си телефона и др.неща по тяхно осмотрение,ако имаш вода отпиваш от нея пред охраната и чакаш да те извикат.

Тук в Лондон не са ни пипали телефоните. Само го сложиха в торбичка докато мине скенера и това беше, дадоха ни го обратно. Само за лаптопа на един човек му казаха,че не може. Вътре в залата всички си цъкаха и си бяха с чантите. И час като си взимаш, има само 8:00, 8:30, 9:00, 9:30, 10:00 и 10:30, не по-късно от тия. В България и по-късно ли има?

Общи условия

Активация на акаунт