Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 550 отговора

София

Hug
Мерси, Тес!
Май не са моите аромати, аз кедъра не го понесох в Москиното.
Цитирай

София

За нищо Smile, може би не са твой тип, но може пък някой ден да харесаш шипров парфюм Love Smile

в общи линии това са флорални шипри, които харесвам Peace Никога не могат да се преценят само от душване на капачката или от блотер (както и повечето парфюми разбира се Smile, но това важи тройно за шипровите) трябва им повечко време за да се разкрият, да покажат красотата си, за разлика например от цветните, които сякаш от веднъж те грабват - шипъра е упорит и опърничав Laughing, не я възприемам секси тази категория, даже никак - за мен са елегантни, за специални поводи или за офис.  Peace
« Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 16:20 от Tess d`Urberville »
Цитирай

Пловдив

Диамантите "опитах" само веднъж Rolling Eyes Бонбонки, малинки и хоп в един момент всичко изчезна. Така беше при мен.

Като чуя шипър и желанието ми за проба се изпарява Laughing Свързвам го с мухливата нотка.
Макар, че и в Коко Мадмоазел има такава в началото /в ЕДТ или ЕДП не помня/ и не ме дразни. Едва ли се води шипър. Или?
Цитирай

Варна

КМ се води шипър-флорал.
Цитирай

София

Диамантите "опитах" само веднъж Rolling Eyes Бонбонки, малинки и хоп в един момент всичко изчезна. Така беше при мен.

Като чуя шипър и желанието ми за проба се изпарява Laughing Свързвам го с мухливата нотка.
Макар, че и в Коко Мадмоазел има такава в началото /в ЕДТ или ЕДП не помня/ и не ме дразни. Едва ли се води шипър. Или?
ЕДП се води Chypre Floral, а ЕДТ Chypre Fruity, поне според fragrantica.com
Цитирай

София

edp се води шипрово - флорален, а edt шипрово - плодов според разбирачите от Фрагрантика Very Happy, едт съм нямала, но в едп определено усещам шипровичкото, много хора не ги считат за шипрови, били ''модерни шипри'', факт е, че изобщо не могат да се сравнят с по -старите, които направо могат да те ''ожулят'', толкова са остри и силни, но също така е факт, че КМ е в тази категория Peace

red shoe, Вили заедно сме писали Smile

харесвам и Кабошар, но въпреки, че го водят шипър, във Фрагрантика е leather, a по -надолу все пак е окачествен, като кожен шипър
« Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 18:18 от Tess d`Urberville »
Цитирай

И RUSH се оказа шипрово-флорален или плодов?
Цитирай

София

Сега прочетох, че се води шипрово - плодов Ръш, ето и него много харесвам Love Въобще - има много шипрово/плодови/цветни, които никак не са плашещи и страшни, нито ретро Very Happy
Цитирай

Много ми е странно това с шиприте...абе много важно какво има вътре...най-важното е да ни харесва Very Happy
Цитирай

София

Естествено, че най -важното е да ни се харесва Very Happy, вие имате ли чувството, че на шипровите аромати сякаш има един специален ореол на парфюми ''по - така'', или само на мен ми се струва Peace
Цитирай

Незнам....аз май от шипровите имам само Ръш и Коко М. Иначе за мене лично RUSH е абсолютно "по-така" парфюм. Много си го обичам Smile
Цитирай

София

Може би е така, защото по -малко се харесват и от там заключението, че са за ''подбрана аудитория'', но това е и с всичко останало, не само с парфюмите Peace
Цитирай

Бургас

Може би е така, защото по -малко се харесват и от там заключението, че са за ''подбрана аудитория'', но това е и с всичко останало, не само с парфюмите Peace
не зная за по-така, но до сега не съм попадала на нетраен шипър, просто за мен такъв няма  Stop
Цитирай

Здравейте момичета! Hug След инцидентното ми включване миналата седмица си изпълзях обратно в дупката, от където с най-голямо удоволствие си ви четях  Mr. Green Днес се включвам , за да споделя - благодарение на ga_aMa_He (хиляди "благодаря"  bouquet ) имах възможността да тествам няколко парфюма - Knowing, Cristobal ,Pure White Linen. Като изключим PWL,който ми е познат аромат и е набелязан за купуване, другите два аромата ми бяха непознати (по-точно "познати по описания"). Такааа...Ще се "изкажа", няма как. Първо ,Cristobal - хареса ми,но не ме впечатли. Очаквах нещо по-различно ( очаквания,базирани на доста четене)-по-"мъжко", по-тръпчиво.Асоциацията, която извиква у мен обаче е на билков чай с мед и лимон (луда работа).Ще го  "понося" два дена и ще преценя дали ще го "детронирам"  Smile А сега, голямата изненада! Knowing! Влюбена съм в този парфюм!!! Безвъзвратно и от пръв поглед (мирис) Love Това е моят аромат за настроението "Аз съм Жена". Бих го определила по следния начин - ухае ми на Mazumi, Tabu и Agent Provocateur.На шипър, на кожа... Извиква в съзнанието ми асоциации за жена от 60те години - провокативна, фатална, желана...нехаеща за мнението на околните. Така де, пуши си цигарата, пие си уискито, ухае на Knowing и пет пари не дава за останалите! Ами какво да кажа - кефи ме жената Laughing, луда съм по парфюма!
Цитирай

София

Eeeeх Оле, аз дето не бих носила Ноуинг се захласнах по описанието ти Crazy Crazy, представих си всичко много образно, радвам се, че си се влюбила, тамън шипри обсъждаме тук, ga_aMa_He съгласна съм за трайността - няма такова животно Very Happy

досега не се бях замисляла, но е вярно че имат нещо общо с Мазуми Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 550 отговора