''Парфюмни размисли и страсти'' 22

  • 18 622
  • 550
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 988
А някой да е тствал нещо на Ъшър? Ей това една мацка казва,че и приличал на Ангел на ТМ:)))Интересно:)А другия дански го оприличава на Миш Шери Диор:)Луда работа.
http://www.fragrantica.com/perfume/Usher/Usher-She-1516.html

# 286
  • Мнения: 4 135
Ре не съм виждала парфюмите на Ъшър по магазините, май ги няма в бг, или поне аз не съм ги засичала Peace

# 287
  • Мнения: 13 623
Oх, те и за Believe на Бритни казаха, че приличал на Ейнджъл....ама нямат нищо общо! Незнам защо са го написали във Фрагрантика при описанието....

# 288
  • Мнения: 1 988
Ре не съм виждала парфюмите на Ъшър по магазините, май ги няма в бг, или поне аз не съм ги засичала Peace
да,и аз не съмSimple Smile)Но все пак да попитамSimple Smile))Аз се загледах по мъжкия,черничкияSimple Smile)Много ми харесва  шишенцето Praynig

# 289
  • Мнения: 2 677
Ау, каква поезия струи от описанията ви!
Май си падам по шиприте и аз.

# 290
  • Мнения: 4 135
И аз си падам, но не по всички Grinning

# 291
  • Мнения: 2 590
Аз пък май не си падам по нито един шипър, поне не съм забелязала до сега. Предимно по ориенталци се захласвам.

Да ви кажа приятелят ми страшно много си хареса един парфюм на Ейвън. Чинно каза на една моя приятелка, която е дистрибутор, че го иска и днес си го взе. Е няма такава радост.
Викам му да ми даде да го отворя- не ми даде. Дръпна се настрани като малко дете да си го отвори и да си фъсне. След това ми даде и реших и аз да си пръсна и натиснах два пъти, малей какво настана, защо съм си пръснала два пъти  #Crazy Ужас ви казвам. Не е лош парфюма, хубавичък и приятен е, ама чак пък толкова да се захласне  ooooh!

# 292
  • Мнения: 2 677
Голям образ  Laughing Не са лоши ейвънските,но много ми е любопитно кой е този главозамайващ парфюм?

# 293
  • Мнения: 13 623
Вили, кой е този парфюм Grinning Aз на AVON обожавам Midnight

# 294
  • Мнения: 2 590
Е за мен не е чак главозамайващ, ама той явно много си го хареса  hahaha
Ето този

# 295
  • Мнения: 13 623
Toзи не го знам....но по Миднайт направо припадам. Толкова е хубав Heart Eyes 

# 296
  • Мнения: 2 590
Жаки мъжки ли е този Миднайт? Не го намирам във Фрагрантика. Може ли едно линкче, че май съм ослепяла. Praynig

# 297
  • Мнения: 13 623
Мъжки е. Аз като го пробвах в каталога преди 2 години щях да припадна от кеф и венага го купих за гаджето. Но наистина го няма във Фрагрантика, незнайно защо....

# 298
  • Мнения: 29
Преди две години коледния подарък за половинката от мен беше Midnight на Avon. И аз полудях като го душнах. Ароматът му се доближава до мъжкия Gucci Rush (най-невероятния мъжки аромат по мое скромно мнение). За съжаление не е толкова траен като Rush,а и половинката вече беше на по-ориенталско/сладка парфюмна вълна, та парфюма си го пръскам аз  Blush Никой не ме е чул да се оплаквам...

# 299
  • Мнения: 13 623
Не го познавам мъжкия Ръш, но наистина този Миднайт много ми влезе под кожата. Даже ми харесва в пъти повече от много маркови и скъпи парфюми.

Общи условия

Активация на акаунт