Новата Lorea'l Excell 10 минути

  • 1 106
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
някой дали е изпробвал вече? заглеждам се по цветовата гама, отзивите от продавачките са много добри, но като знаем, че всеки си хвали стоката, реших да попитам и тук.
търсачката не ми показа тема за тази боя, дано не се повтарям!

# 1
  • Мнения: 3
запис да видим за какво става въпрос Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 638
Вчера си взех такава, цвета се води тъмно ледено рус, излежда като светло кестеняв, а пък аз съм изрусена, не знам дали ще покрие добре, но и аз съм облъчена от рекламата. Всъщност в момента търся отзиви, преди да се боядисам.

# 3
  • Мнения: 3
Вчера си взех такава, цвета се води тъмно ледено рус, излежда като светло кестеняв, а пък аз съм изрусена, не знам дали ще покрие добре, но и аз съм облъчена от рекламата. Всъщност в момента търся отзиви, преди да се боядисам.

Ако си изрусена и искаш да постигнеш по- тъмен цвят като това тъмно ледено русо, трябва да си вземеш един тон - номер по- тъмен цвят от желаният, за да се получи...  Peace

# 4
Аз не я ползвам, но като бях във фризьорския салон една жена я правиха с нея. Беше я купила от чужбина и никак не беше доволна. Каза, че е купувала и от България и от чужбина и качеството е почти еднакво. Много бързо се отмивала, ама много и в никакъв случай не ставала за 10 минути.

# 5
  • Мнения: 1 250
Ееее, тъкмо и аз си купих такава и се надявах да е качествена...

# 6
  • Мнения: 4 965
Ползвах я - цветът стана перфектен, наистина хвана бързо (все пак, 10 мин. е добро време), но и се отми буквално след 2-то къпане. Засега нямам желание да я ползвам отново.

# 7
  • Мнения: 1
Използвах  въпросната боя ,цвят  тъмно русо,като номер мисля че беше 6 .Цвета ,който се получи нямаше нищо общо с този в каталога ,стана доста по-тъмно с лек червеникав оттенък. За трайността не мога да кажа че е по-малко или повече трайна от останалите бои ,които съм ползвала . Хареса  ми това ,че косата ми наистина стана по - жизнена и с повече блясък,а балсама ,който е в  боята  е по-хубав от този на  casting и preference поне според мен .

# 8
  • София
  • Мнения: 283
И аз от вчера съм с нея....но ми идва да си отрежа косата. Купих си цвят - Светло- кафяво златист....да знаете - няма нищо общо с картинката.  Shocked В момента съм почти черна.  Twisted Evil Направо ще умра от яд.  #2gunfire Толкова време ми трябваше да се направя светло кафява и сега само с едно боядисване се връщам в началото. Значи преседях с боята 8-10 мин. Белите коси наистина ги покри тотално, но и ме направи почти черна с  лек червеникав оттенък.... Просто незнам хората, които правят тези бои, пробват ли ги изобщо какъв цват ще излезе  newsm78. Моя приятелка се направи с лешник - при нея се получи абсолютно същия цвят като моя.....тъмен с червеникав оттенък. Единствено се надявам да се отмие по-бързо.....

# 9
  • Мнения: 151
Аз от миналата седмица съм с нея. Със сигурност повече няма да повторя. Купих си светло кестеняв, номера мисля беше осем. В момента цвета тъмно кестеняв, няма нищо общо с това което трябваше да се получи. Също така не мисля, че и подхранва косата, в момента моята е страшно безжизнена, а бе направо си е като метла.

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 201
Вече писах в другата тема. Не се отмива, за съжаление, но перфектно покрива белите коси (това, май, е единствената, на която съм попадала с такава покривност). Моята я бях купила от чужбина.

# 11
  • Мнения: 3
И аз от вчера съм с нея....но ми идва да си отрежа косата. Купих си цвят - Светло- кафяво златист....да знаете - няма нищо общо с картинката.  Shocked В момента съм почти черна.  Twisted Evil Направо ще умра от яд.  #2gunfire Толкова време ми трябваше да се направя светло кафява и сега само с едно боядисване се връщам в началото. Значи преседях с боята 8-10 мин. Белите коси наистина ги покри тотално, но и ме направи почти черна с  лек червеникав оттенък.... Просто незнам хората, които правят тези бои, пробват ли ги изобщо какъв цват ще излезе  newsm78. Моя приятелка се направи с лешник - при нея се получи абсолютно същия цвят като моя.....тъмен с червеникав оттенък. Единствено се надявам да се отмие по-бързо.....

Ако върху кестенява коса се нанесе друга кестенява боя, има ваирант да се получи цвят близък до тъмно кестеняво към черно, причината е в насищането на пигмент в косъма...

# 12
  • Мнения: 583
знаех си че няма как да не е пусната тема, ама пусто не я намерих! моя грешка Naughty
но като гледам-в едната положителни, а в другата отрицателни отзивите-май ще се въздаржа за сега.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 250
Момичета, моята е 8.13 - светло ледено рус. Поддържам светло кафявата гама, но на тези бои специално прочетох, че трябва да се купи един тон по-светъл от избрания цвят. Те хората сами са си казали, че става по-тъмна. Като се боядисам, ще ви кажа какъв е резултатът, но ще трябва да ме изчакате 10ина дни по очевидни причини.

Общи условия

Активация на акаунт