Отговори
  • Мнения: 141
Аз ли4но,няма да забравя,как  си правих салата от краставици,където оцетът беше пове4е от краставиците Sick
или ей така си хрупах лимон4е,общо взето налитах н киселкото.....а отказх шоколада и млякото,които бяха ежедневно в менюто ми...е сега си наваксвам де...имаше и още друго,но ще пиша кадо се досетя...

# 1
  • София
  • Мнения: 521
Като цяло нищо не промених в начина си на хранене. Имаше един период, в който ако не изядех поне 1 шоколад за деня можех човек да убия  Wink

# 2
  • Мнения: 1 740
Почнах да ям лук, а никога не съм го обичала.
Имаше период в който само от миризмата на пица и печено пиле Sick, но като родих пак си ги хапвам с удоволствие.

# 3
  • Мнения: 9 814
И при двете си бременности не промених вкуса си и не включих нещо ново и необичайно до сега за мен в менюто си.

# 4
  • Мнения: 6 713
първите 3-4 месеца отказах месото, рибата, въобще готвеното. повдигаше ми се от всяка манджа, от всичко готвено. после обаче какъв апетит извъдих, с всичко си наваксах Joy

# 5
  • Мнения: 9 427
Обичах лимоните,но след като забременях ги отказах -и до ден днешен не вкусвам. Naughty

# 6
  • Мнения: 666
Когато забременях много ми се ядеше кисел чесън Mr. GreenСлед това имах периоди с едно сладко "Албени"се казва.Направо можех 3 пъти на ден с него да се храня,но чесъна беше първи в класацията Crazy

# 7
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Нищо особено не промених в менюто си, освен че ядях много мляко! Кисело, прясно, каквото хванех  Peace! Но в рода ми има много странности  Crazy! Майка ми е ядяла настъргана тухла, а леля ми (лека и пръст) въглени   #Crazy!

# 8
  • Мнения: 804
Като забременях проядох бирени фъстъци,а по принцип ги ненавиждам.Много ми се ядеше и на мен мляко и плодове,направо си ги хапвах в промишлени количества.Сега естествено пак ненавиждам бирените фъстъци.  Joy

# 9
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Нищо особено не промених в менюто си, освен че ядях много мляко! Кисело, прясно, каквото хванех  Peace! Но в рода ми има много странности  Crazy! Майка ми е ядяла настъргана тухла, а леля ми (лека и пръст) въглени   #Crazy!
#Crazy това сериозно ли?

Абсолютно  Peace! Майка ми чакаше първо сестра ми да прояви странност, после и аз, ама явно сме го "израстнали"  Joy!

# 10
  • Мнения: 568
С Вики отказах месото (поне първите месеци),много ми се ядеше салата от краставици и домати.
С Ники нищо не отказах,а най-ми се хапваха моркови и банички.

# 11
  • Мнения: 85
До момента няма промяна в хранителните ми навици.Понякога апетита ми е в повече Wink

# 12
  • Мнения: 11 003
По време на бременността отказах краставиците, любимото ми зеле на фурна и печеното месо. Имах увеличен апетит за домати, чушки, сирене, яйца, кисело мляко и лук, но тях си ги обичах и от преди. Нови и странни вкусове май не придобих.

# 13
  • Мнения: 1 726
Още преди теста за бременност установих, че ми се яде копър, говоря за копър и съотетно започнах да ям копър Laughing Тогава реших , че е време и за тест Grinning Преди бременността и след това не ям копър, не ми харесва.
През бременноста редовно ми се ядеше кисело мляко с бисквити, сигурно от 5 годишна не съм се сещала за подобно нещо Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 4 145
Не се сещам какво ми се е ядяло  - и преди и по време на бременността ядях всичко. Само се сещам, че не можех да понасям парфюми и аромати. Ползвах само бебешка козметика. Вече след раждането си възвърнах старите навици и парфюмите не ми пречат.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 01:42 от Stryper

Общи условия

Активация на акаунт