Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2009, 01:18 ч.

ЦДГ №40 "Проф. Г. Ангушев"

• 604
  • 2
  •   1
Отговори
Моля, ако някой има информация за детската градинка да я сподели, ще съм ви много благодарна. Прерових доста страници нищо не открих Sad

# 1
Страхотна градина, невероятен екип, богата база!
Прекосявахме половин София през всичките тези 4 години, защото това беше любимата градина на дъщеря ми. Изключително съм благодарна на "госпожите" Simple Smile, които помогнаха на дъщеря ми да израсне уверена и способна.
Ако те интересува още нещо, с радост ще ти отговоря! Hug

# 2
Първо много благодаря за отговора,вече не очаквах някой да пише.
Дъщеря ми ще е първа група от септември, при записването не можах да видя нито директорката,  нито госпожите. Изкарахме някакъв луд късмет на трето класиране и съответно не пропуснахме да се запишем Grinning.
Да си призная, първото ми впечатление беше ужасно, говоря за сградата, но явно съм сгрешила, щом казваш че базата е добра. Радвам се, че и госпожите са на ниво, което мисля че е най важното.   
Още един път благодаря за отговора, за хубавите думи за градинката, мисля че вече мога да спя спокойно Simple Smile, и май наистина ще излезем големи късметлии, не само че са ни приели, ами и в точно тази градина. Може ли да ми кажеш имената на "госпожите", знае ли човек, може да се паднем точно при тях  Praynig 

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт