сешоар

  • 5 817
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Казаха ми, че след като изкъпа бебето мога вместо с кърпа  да го подсуша със сешоар. Вие какво мислите по въпроса и вие прилагахте ли го? или това са глупости newsm78

# 1
  • Мнения: 857
За твоето малко бебе според мен нямаш нужда от сешоар. Аз лично почнах да използвам за подсушаване на косата някъде около годинката,когато имаше доста коса, преди това само за успокоение при коликите  Wink

# 2
  • Мнения: 5 790
Не е ли малко бебето за сешоар? Да не се стресне?
Аз също започнах да използвам сешоар за косата след годинката, но я беше доста страх първоначално.

# 3
  • Мнения: 1 354
Не, не става въпрос само за косата, а за цялото тяло, най вече за гънките, защото много рита и не мога хубаво да я подсуша с кърпата. А пък и колики има......

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Защо със сешоар? Идеята да не е да се подушат по-добре гънките  newsm78
По въпроса не съм го прилагала това подсушаване.
От няколко седмици се опитвам да ползвам за косата на дребната и е някакъв ад...

# 5
  • Мнения: 5 790
Не мисля, че е добра идея да подсушаваш тялото със сешара.
Нежна му е кожата на бебето...

# 6
  • Мнения: 857
И аз мисля,че не е удачно да подсушаваш тялото. Кожата е прекалено нежна, още повече в тези жеги няма никаква нужда според мен.

# 7
  • Мнения: 519
  Тензух върху хавлийката ще ти свърши по-добра работа.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
АЗ ще се притеснявам дали няма да я изгоря от силната струя , все пак бебешката кожа е много нежна. Изпозлвам тензухена пелена , за попиване на водата.

# 9
  • България
  • Мнения: 757
Казаха ми, че след като изкъпа бебето мога вместо с кърпа  да го подсуша със сешоар. Вие какво мислите по въпроса и вие прилагахте ли го? или това са глупости newsm78
Аз и до сега му подсушавам главичката с хавлийката.Слагам го в скута си и му правя фрикции на главата.На него много му харесва,а и не съм привърженик на сешоарите-много изсушават кожата.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 998
Само ще му изсушиш кожата на детето, ако не го опариш. Не ми се вярва бебе на 1 месец толкова да буйства, че да не можеш да го избършеш.

# 11
  • Мнения: 9 814
В идеята ме притеснява не толкова шумът, от който ще се стресне детето, защото доста се успокояват именно от него, а това че, топлата струя може да изгори нежната бебешка кожа.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
В идеята ме притеснява не толкова шумът, от който ще се стресне детето, защото доста се успокояват именно от него, а това че, топлата струя може да изгори нежната бебешка кожа.
На същото мнение съм!

# 13
  • София
  • Мнения: 12 550
Не съм използвала сешоар за тази цел и не намирам никакъв смисъл в това. Тензухена пелена върши чудесна работа.

# 14
  • Мнения: 10 982
Със сешоар подсушавам само косата и то след като стана по-дълга. За тялото от самото начало използвам хавлиена кърпа. Дъщеря ми не е имала колики, така че и като средство за успокояване не съм го прилагала.

Общи условия

Активация на акаунт