Moля дайте ми съвет

  • 1 673
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Цитат
когато се скараме спора за него приключва с бой
Да, бягай надалече от този мамин синковец. Свържи се с добър адвокат и действай, този човек няма да се промени  Sad

# 16
  • Мнения: X
Взимай си детето, събирай си багажа и се махай!
Това е моят съвет.

# 17
  • Мнения: 2 757
МИ дай да стои и да я използва като боксова круша, щото било трудно. Извинявай, но не мисля, че всички мъже бият жените си и е голяма простотия да се твърди нещо подобно.

Ти да не мислиш, че ако имаше къде да иде и да се оправя сама нямаше да го напусне на секундата при това положение. Явно е зависима от него. Бой никой няма да търпи. Но на толкова много жени им се налага.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 823
Да, има такива жени, които си мислят, че си го заслужават. Някои пък се срамуват да кажат какво им се случва. ВСякакви психики има. Така, че на подобни жени трябва да им се даде кураж, за да подемат сами живота си.

# 19
  • Мнения: 12 648
За какво ти е адвокат, освен ако се развеждаш. Заплаха с развод - не звучи сериозно. Всеки има право на развод. Заплаха с физическо унищожение, бой  - може да извикаш полиция.

# 20
  • Мнения: 2 757
За какво ти е адвокат, освен ако се развеждаш. Заплаха с развод - не звучи сериозно. Всеки има право на развод. Заплаха с физическо унищожение, бой  - може да извикаш полиция.

Тя полицията докато дойде той ще я набие 300 пъти. Да не говорим, че полицията нищо няма да направи по въпроса. Заплаха с развод са тъпи. Може да го предупреди веднъж, ама да си заплашва редовно и нищо да не прави... ще се обезсмисли всичко.

svetlana79 , тиа дето ги е срам да си кажат са овце. А за такива, дето мислят, че си заслужават боя.... не познавам да ти кажа. Това наистина е признак на тежко увредена психика. Въпреки че понякога наистина жените може да си изпросят боя и да осъзнават, че са прекалили и сами са си виновни. Това е съвсем нормално според мен. Едно е да си вбесиш мъжа, друго е той просто да си те бие понеже си е побойник. Това второто не се търпи, но както казах понякога се налага, защото не можеш да се справиш сама с живота. Само кураж не стига, обикновено става дума за пари.

# 21
  • Мнения: 206
Бягай,няма оправия,имам колежка яде бой откакто е женена,по стара е от мен с 25г,така е било и няма оправия.Бягай и не се връщай,не се плаши от него,тичай при близки,свържи се със службата за закрила на детето и на малтретираните жените ще ти помогнат на първо време.

# 22
  • космополитно
  • Мнения: 941
За домашното насилие професионално психологична (консултиране и психотерапия) и юридическа помощ, при това безплатна можеш да получиш тук:

http://www.animusassociation.org/bg/contact.html

Аз не споделям, че няма каккво да се направи! Може поне да се опита  :
1. Добре би било да си поговорите-какво провокира яростта му; той как се чувства; ти как се чувстваш когато срещате затруднения помежду си. Да помислите всеки какво би могъл да промени като поведение за да се чувствате добре заедно;
2. полезна би била консултация(и) с фамилен психотерапевт- мисля, че и в Анимус имат подобен специалист. Той може да Ви помогне да се ориентира какво провокира  този вид поведение и да Ви даде насоки как да преотдолеете затрудненията помежду Ви...
Знам, че има синове много силно привързани към майките си и патологично преданни им с трудност да се дефиринцират от тях..., но си мисля, чеслед като свекърва ти е сама и несправяща се , част от синовният дълг е  мъжът да й е в помощ....

Не знам- като предположение само: намираш ли връзка между агресивните изблици на мъжът ти и твои натяквания за взаимоотношенията с майка му?

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 05:27 от Venecias

Общи условия

Активация на акаунт