Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2009, 11:51 ч.

Хотел Глория - Св.Св. Константин и Елена

• 1 912
  • 6
  •   1
Отговори
Съпругът ми е харесал хотел Глория - Св.Св. Константин и Елена за лятната ни почивка, но не съм чувала никакви отзиви. От няколко години почиваме в Албена и ни се иска малко разнообразие, но пък се страхувам да не останем разочаровани. Ще се радвам на мнения, отзиви и съвети. Ето сайта на хотела
http://stconstantine.bg/hotels.php?%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B … p;sid=3&mid=1

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
хотел, като всеки 3* х-л.
Малко му подобриха условията, като преди 3-4г. му направиха външен басейн.

# 2
Не сме почивали в него, но изглежда добре и е на хубаво място.не е близо до плажа, но в жегата до него се стига по сянка, така, че и това не е проблем.а и цените са добри.

# 3
  • София
Да побутна малко темата.
И аз се интересувам от това хотелче.

# 4
Ние миналата година бяхме на "Росица" - пак е от същата верига и точно с-у Глория (всъщност сега си спомням, че и аз бях харесала Глория, но нямаше места). Като условия почти съм сигурна, че е както на снимките, но имам спомен, че басейнът не е кой знае какво. Но пък е на спокойно, прохладно място в парка, вечер няма пиянски изпълнения, чакани цяла година, на 2 крачки от Гранда и началото на търговската улица. Не ми хареса плажът, особено за малко дете.
Надявам се да съм помогнала поне малко. Simple Smile

# 5
  • София
И ние бяхме в Росица за три вечери и загледах Глория.
Басейна си е направо на улицата и е малък. Не е оградено.

# 6
  • София
Не знам veni_ev дали е решила друго Thinking, аз благодаря за отзивите Hug.
Вече платих за Глория, така че ще давам отзиви като се върнем  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт