Втора чертичка, но безцветна

  • 17 288
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 332
И само да кажа, че няма значение каква марка е теста, ако е положителен резултата, какъвто и да е теста ще го отчете. Моят струваше 0.60 лева, в деня на М отчете положителен резултат. Е, то пак зависи и колко бързо се покачва ЧХГ-то. Дано твоята чертичка е като моята. Hug

# 76
  • Мнения: 423
Според мен е положителен, виждам леко розовееща черта в ляво от контролната чертичка. Може леко да розовее, но все пак я има! стискам палци  fingerscrossed

# 77
  • Мнения: 919
Аз не виждам втора чертичка. newsm78
Но снимката е малка,възможно е да я има все пак.

# 78
  • Мнения: 2 960
Според мен е положителен, виждам леко розовееща черта в ляво от контролната чертичка. Може леко да розовее, но все пак я има! стискам палци  fingerscrossed
и аз мисля така и дано ,дано ,дано Praynig

# 79
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И аз втора черта не виждам.

# 80
  • Мнения: 433
не виждам нищо, освен контролната черта  newsm78 направо ти се чудя на търпението - защо не пуснеш кръвен тест - струва 18-22 лв и е готов за няколко часа?

# 81
  • Мнения: 919
То момичето писа,че ще отиде на лекар за най-сигурно,но ние си продължаваме... Laughing

# 82
  • Мнения: 609
а колко дни закъснение има

# 83
  • София
  • Мнения: 35
Стеффи,

Аз също не виждам втората чертичка, но си мисля че наистина е най-добре да направиш кръвен тест. Снимката е малка и може би не се вижда добре, но ти пожелавам положителен резултат!! Късмет!! Praynig

# 84
  • София
  • Мнения: 23 079
Само веднъж съм си правила тест за бременност (същата марка), но чертичката беше наситено лилава  Wink
Не бих си правила кръвен тест, нито бих отишла на лекар. Бих изчакала още 5-6 дни. Но аз съм търпелив човек, не всички са такива обаче  Wink

# 85
  • Мнения: 998
Имала съм безцветна чертичка преди да забременея с малкият.
Просто беше маркирано мястото ,на което трябва да се появи
втората черта.Нямаше бременност тогава.Но бледорозовите ,дори
тези ,които съм видяла с част от въображението си винаги значеха
"+" резултат.

# 86
  • Мнения: 2 172
С доста фантазия я видях тази чертичка-същата като моята e.Почти не се вижда,но и бяло поле не е.И си бях бременна  Peace
Пожелавам ти  това,която искаш  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт