Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2009, 14:36 ч.

Избор на лекар в Тина Киркова???

• 1 062
  • 11
  •   1
Отговори
  • У градо
Има ли лекар, който да изражда в Тина Киркова и освен законно установените 500лв. за избор на екип да не си поиска още "под масата"? Моля ви кажете, ако познавате такъв/такава!

Благодаря!

# 1
  • на г..а на географията..........
От личен опит ти препоръчвам Д-р Маленов! Ако те интересува нещо повече , ще ти пиша на лични. Peace

# 2
  • София
Др.Киров той не взима под масата  Peace

# 3
  • У градо
Благодаря ви за мненията! Ще пиша на лични.

Ще чакам да споделят и други доволни от некорумпираните си лекари.

# 4
  • София
Д-р Георгиев, поне преди години .Изключителен.

# 5
Здравейте,
може ли някои да ми каже,колко време е престоят при нормалното раждане и има ли проблем ако отида в тина киркова без да съм плащала такъв екип,евентуално колко струва той,и може ли да си платя само за епидуралната упойка и колко струва тя в ТК

# 6
Моля,Ви някои да ми отговори  не ми остава много време

# 7
aiopet, мога да ти отговоря на базата на личния ми опит от преди 1 г 10 м - 3 нощи е престоят при нормално раждане, няма да е проблем и да нямаш избран екип, аз въпреки че си бях избрала, родих без него  Laughing, най-основната работа свършиха две акушерки.

Ако избереш др Григорова се приготви за планирано секцио. Rolling Eyes

# 8
  • София
д-р Божидар и д-р Константин Ташкови.

# 9
Здравейте ,нова съм във форума,искам да попитам за доктор Янкова от "Тина Киркова" за телефони или каквито и да е координати.  bouquet baby_neutral Wink

# 10
  • София
Има ли лекар, който да изражда в Тина Киркова и освен законно установените 500лв. за избор на екип да не си поиска още "под масата"? Моля ви кажете, ако познавате такъв/такава!
Благодаря!
Д-р Рени Ковачева  Peace

# 11
  • София

Благодаря!

Д-р Георгиев не е искал нищо допълнително, но мисля, че вече основно се занимава със секцио, така, че не зная дали ще те устройва.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт