Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2009, 22:21 ч.

отваряйте си очите в МЕТРО

• 9 666
  • 66
  •   1
Отговори
  • София
От доста време не бях ходила и днес се втрещих още на паркинга - беше полупразен (може и от ранния час да беше не знам). Обаче, влизайки вътре виждам надути до безобразие цени.   Внимавайте като купувате хранителни продукти специално.  Направени са разфасовки като за войнишки полк. Етикетите с цените са тотално подвеждащи. Примерно имаш пакет от 12 продукта, на етикета имаш цена подчертана без ДДС, с ДДС-то е набутана долу в ъгъла едва се вижда, това пак иди дойди винаги е било, обаче  някъде там има и една съвсем забутана цифричка, която показва брой, т.е. цената е за 3 продукта от разфасовката, не за цялата, която е от 12.

# 1
  • Варна
Стига,бе!Оляха се вече...Последният път ми се случи в опаковка с обявени на нея 12бр еди-кво си,вътре да има 10бр.

# 2
  • София
И мен много ме издразниха откакто смениха етикетите и се набива на очи цената без ДДС,а крайната цена с едни малки цифрички.Да не говорим,че зимата за ботушки 17лв. за детето на майка ми и бяха маркирали 80 и нещо лв.Добре,че се е усетила.

# 3
  • Varna
 #Crazy - аман!!!
Благодаря за предупреждението!!!

# 4
Аз така за 3 в 1-то на етикета пише 7.80(с ДДС),на касата 8.40(с ДДС)да не горовя че липсват бройки а и не купувам в малки количества

# 5
 А знаете ли , че вече може да се пазарува с малки деца?

# 6
отдавна махнаха забраната да се влиза с деца,но да си кажа честно не бих отвела детето си там....

# 7
Колко отдавна,Aneliana?Преди 10 дни като минахме оттам за памперси все още си я имаше.

# 8
  • София
Миналата седмица в четвъртък се влизаше с деца.

# 9
ако не се бъркам май има месец newsm78

# 10
  • София
Много,много жалко за Метро,че и те са започнали да правят к....нски номера(разликата в цената на етикета и на касата)-
това винаги ме е вбесявало.Но...конкуренцията е голяма,щом махнаха и забраната за децата...

# 11
  • велико търново
Знае ли някой за В.Търново дали е отменена забраната за деца,че аз нямам на кого да ги оставям за да отида до там.

# 12
  • София
Последният път мъжът ми така ми се смя от сърце,защото аз гледам големите цифри,тези които са без ДДС.
И пълня количката и си правя лека сметка,колко ще се плати.
Е да ама на касата,така ме изненадаха,че аз така #Crazy newsm78

# 13
Знае ли някой за В.Търново дали е отменена забраната за деца,че аз нямам на кого да ги оставям за да отида до там.
Да, отменена е, както навсякъде.

# 14
А знаете ли , че вече може да се пазарува с малки деца?
Верно ли?? Брейй, как така им се откъса от сърцето?!! Изпъдиха ни, пък сега айде пак елате. Да, ама не.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт