Откога сме лели?

  • 15 038
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 745
Аз станах леля на 16! Party
Иначе ако съм с малката,ми казват Леличката,ако съм без нея минавам за кака! Laughing Даже племенничката на мъжа ми ми вика Кака! Flutter

# 46
  • Мнения: 54

когато дрехите станат "удобни и практични"

Значи не помня от кога съм леля. Все съм се чудила на майките, които излизат в градинката с високи токчета и къси поли, или талази коприна. Моята униформа беше дънки, тениска и маратонки.  

Глей са има дънки и дънки. Едно е да се загащиш до под циците с некой деним-менте и отгоре да нахлузиш раздърпаната тениска до под гъза, съвсем друго е да се барнеш в дънки с ниска талия и секси потниче, така,че да ти се вижда пиърсинга на пъпа и татуса над дупето, нали?




Е добре де ,какво да направя според вас  аз ходя на работа с токчета , панталони , поли и ризи / просто такава ми е работата / и ми се е случвало да отида на площадката така облечена връщайки се от работа , не е най - практичното облекло за там , но като нямам избор понякога ! Инъче през уикендите си ходя спортно облечена по  площадки и разходки!

# 47
  • Мнения: 2 697
Аз съм како-леля вече Blush Дали не е от това, че качих 4-5 кг през последната година? Simple Smile

Ама пак не е достатъчно основание, да му се не види. Може пък прекалено сериозна да изглеждам, трябва да помисля по въпроса, хм.

# 48
  • Мнения: 4 965
Първият ми племенник се роди, когато бях на 24 г., ама дори и племенниците (всички хлапета в подписа ми  Mr. Green) ми казват по име. Деацата на приятелките ми също. На 31 г. съм, но спокойно минавам за 25-годишна (умря циганката), та по улиците са ми казвали "леля" само ако съм с децата - иначе съм "кака". Чак напоследък (буквално от няколко месеца) започнаха да ме наричат (по магазините или в градския транспорт) "госпожо" и то само ако съм по-делово облечена или съм сърдита Laughing...

# 49
  • Мнения: 2 196
 Когато бях на около десетина години, хората на 20 ми се виждаха възрастни, а тия на около 30 - направо с единия крак в гробищата.  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 7 097
Още съм на "момиче", "госпожице" и "кака"   Flutter Не са ме лельосвали досега.

# 51
  • Мнения: 1 517
Когато бях на около десетина години, хората на 20 ми се виждаха възрастни, а тия на около 30 - направо с единия крак в гробищата.  Laughing

 hahaha 30 годишните за мен бяха старци...сега аз съм на 31...и вятър ма вей на бял кон още

# 52
  • Мнения: 5 393
Не се възприемам все още като леля. Но явно за децата е различно.  Преди няколко години връщайки се от работа, както си бях с полата и елегантните обувки, се отбих до едно дърво в градинката пред блока да си набера джанки.  Няколко деца ме посочиха с пръст и започнаха да си шушукат " Вижте я тази леличка как подскача" Crazy Laughing  А като съм облечена спортно, с дънки и маратонки, тогава се превръщам в "какичка" Laughing

# 53
  • Мнения: 5 462
После ще ви разправям лелка ли съм , кака ли съм или Маркритски . Wink
Обаче сега да ви кажа , че най големия кошмар е да си консервирана лелка още на 20 год.
Това да си еднакво голяма лелка и 20 и на 30 х2 ...  Crazy Sick
Това би трябвало да е кошмара на всяка уважаваща себе си ССФорумка .
Обаче айде на бас , че тук таме се намират и такива .Ей това е пълен ужас , имах такава съседка - еднакво лелски ходеше облечена когато е беше на 20 и нам колко си , после когато аз бях пуберка тя пак си ходеше еднакво лелски и сега я кара по същия кошмарен начин . ooooh! Sick #2gunfire

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 11:11 от Markrit

# 54
Станах леля на 14, но съм "лельо" само за племенника ми. Всички приятелски деца ме наричат "како", даже сега една поната е бременна и направи запитване сред приятелките си как искат да ги нарича бебето. Аз рабира се, ще съм кака. На 21 ми е рано още да ме лельосват. Иначе съм "госпожицата", "момичето" и т.н..
Иначе няколко пъти са ми казвали "госпожо"  #Cussing out разни продавачки, е веднага си излизам. Не го приемам като обида, но реагирам сравнително рязко, защото го приемам като откъсване от онова още мъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъничко детско което е останало у мен!

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
Леля, кака, госпожа, госпожица- за мен няма никакво значение кой как ме нарича.
Дъщеря ми се обръща към лелите си по имена, даже и на бабите най- редовно на имена им вика. Моят племенник сега проговаря и упорито ме лельосва, но ми е толкова драго да го слушам, че и бабо да ми вика, все тая.

# 56
  • Мнения: 2 196
hahaha 30 годишните за мен бяха старци...сега аз съм на 31...и вятър ма вей на бял кон още
Аха. Въпрос на гледна точка.
Чудесно се чувствам на 32. И никак не ме смущават детските обръщения. Нормално е в детските очи да съм леля. Laughing
 
 

# 57
  • Мнения: 4 965
...Обаче айде на бас , че тук таме се намират и такива .Ей това е пълен ужас , имах такава съседка - еднакво лелски ходеше облечена когато е беше на 20 и нам колко си , после когато аз бях пуберка тя пак си ходеше еднакво лелски и сега я кара по същия кошмарен начин . ooooh! Sick #2gunfire

Зависи какво разбираш под "лелски" - моята работа изисква консервативно облекло и костюми и пак ме "какосват". Имам познати, които се обличат с дънки и маратонки и на 20 г. вече им казваха "лельо"...  Sunglasses
Аз под "лелско" обличане разбирам някакви дълги шарени поли на ластик и отгоре развисени китайски ризи, в комбинация с "влечки".  Wink
Иначе едното ми лелче наближава 50-те, но е супер свежа, модерна и с излъчване жена. Трудно е човек да я нарече "лельо", хем скоро има изгледи и баба да стане (т.е. на внуците си)...

# 58
  • Мнения: 1 896
Рядко ме лельосват, обикновено когато сме заедно със сина ми.
Но щом някое дете ме нарича лельо, значи съм такава. Нямам нищо против.  Hug

# 59
  • Мнения: 3 634
Леля станах на 6год и после пак на 8год.

Външният ми вид е подвеждащ, все още минавам за гимназистка когато не съм с детето. Даже вчера в службата ме обявиха за набор 1990г.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт