Натурална минерална вода "Бебе"?

  • 3 875
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Имате ли впечатления за тази вода? Аз взех (от Куфланд) онзи ден и като я преварих остана по каната една бяла утайка и водата стана мътна Thinking Дали е от това, че била богата на Калций и Магнезий newsm78 и дали трябва да се преварява въобще? А въобще да взимам ли повече такава вода Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 155
За пръв път чувам за такава вода Thinking ще следя темата

# 2
  • Мнения: 5 393
Не съм чувала за тази вода. Но знам, че минералната вода НЕ се преварява. Това допълнително увеличава концентрацията на минерали в нея. Или  я давайте така( аз на бебе минерална вода под никаква форма не бих дала, даже и на детето си избягвам да давам), или преварявайте чешмяна.

# 3
  • Мнения: 521
Виждала съм само на Хип,нп педито ми каза каквато и да е водата да я преварявам

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Илиянка ,на мен педи ми каза ако водата не е минерална , да я преварявам.Точно тази вода не съм я виждала, но сигурно е изворна.

# 5
  • Мнения: 118
И аз мисля, че минералната вода не се преварява, а и щом е специално за бебе, трябва да е ниско минерализирина.
До годинка не съм давала минерална на дъщеря ми, само преварена, а сега я редувам, като чешмяната вече не я преварявам.

# 6
  • Мнения: 386
А аз до сега давах от водата която ние пием, взимаме я от завода на Банкя, има една чешма и уж водата била изворна Thinking Има и записани стойностите на минерализация и аз ги проверих веднъж и се оказаха наистина ниски.

Абе и аз си мисля, че щом е бебешка вода трябва да е ниско минерализирана (и на етикета така пише) но знае ли човек, в днешно време  не вярвам на етикети...а и стази утайка дето стана  май не е много за бебета...Уж я взех за по-хубвао тази вода...

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 11:26 от illianа

# 7
  • Мнения: 645
И аз за първи път чувам за такава вода,знам че минерална вода не се дава на бебе ,аз давам изворна девиин или чешмяна преварена Peace

# 8
  • Мнения: 2 013
Хм,а защо не си продължиш с вода от чешмата? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 053
Не съм я 4увала и виждала.Аз давам изворна "Девин" направо от бутилката.

# 10
  • Мнения: 1 740
И аз за първи път я чувам.
В началото давах чешмяна преварена, а после Девин розова.

# 11
  • Мнения: 240
Не съм чувала за тази вода, но доколкото знам ако водата е минерална НЕ  трябва да се преварява, защото се засилва минерализацията й, а това не е полезно. И щом е специално за бебета няма логика да трябва да се преварява. Иначе аз давам Розов Девин- тя е изворна и дори не я преварявам  Peace

# 12
  • Мнения: 93
и аз купих такава БЕБЕ и сега като чета и се чудя какво да правя?моето бебе е на 14дни

# 13
  • Мнения: 2 521
Хм Thinkingне съм я виждала тази вода,но..това че се казва ''Бебе''не значи че е подходяща за бебета особенно щом е натурална минерална вода.За бебета трябва да е изворна или чешмяна преварена.А пък те могат да си я кръстят както си искат Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 12
И аз съм купувала от Кауфланд такава вода. Но моята бебка пие по 20-30 милилитра както от нея , така и от преварената чешмяна и не мога да кажа дали прави разлика. Аз я преварявах и минералната , защото незнаех дали трябва.

Общи условия

Активация на акаунт