Коя е най-странната комбинация от храни, която сте консумирали?

  • 6 201
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 192
Днес докато правих принцеси си хапнах заедно със салама и торта,и двете неща ми се ядяха едновременно.Сетих се преди години една приятелка си правеше филия с мармалад,поръсена с чубрица...Чувала съм за вафла със сирене,но не съм опитвала,нямам такава потребност.Но пък покрай абитуриенската бях се засилила да ям филия с лютеница и кашкавал + боза,разредена с лимонада(вместо да пазя диета  Mr. Green )...Вие какви странни и шантави гастро-комбинации сте правили?

# 1
Като малка при баба ми ядях грозде с хляб. Майка ми много ми се чудеше  newsm78, ама колко беше вкусно, ако знаеш... После разбрах, че има много хора, които така ядат грозде.

# 2
  • Мнения: 307
Понякога съм комбинирала осн.ястие с десерт едновременно. Сега се сещам за комбинацията свински ребра с блокчета шоколад и мляко с ориз и зелеви сърми с ориз едновременно. Броят се на пръстите на ръцете ми такива хранителни извращения.  Crazy

# 3
  • Мнения: 37
АЗ РЕДОВНО АКО ЯМ НЕЩО СЛАДКО ЗАДЬЛЖИТЕЛНО ПОСЛЕ ГАСЯ СЬС СОЛЕНО,какви са тия навици моите незнам,оби4ам и ориз сьс кисело мляко  chef

# 4
  • Мнения: 1 507
Хм, мажех филии с течен шоколад и отгоре старателно си подреждах парченца шпеков салам Shocked

# 5
  • Мнения: 562
Както казваме в нашия род: "Сладко, солено - все в стомаха отива!"  Joy

По темата - веднъж си пържих яйца и им добавих таратор, докато бяха на котлона. Много неща съм яла, но вмомента не се сещам. Когато се сетя, ще пиша.

# 6
  • Мнения: 17
Аа, ориз с кисело мляко е класика! Винаги така го ям, няма значение с какво е оризът.
Напоследък ям и зелена салата с кисело мляко. Ама чак за извращения май не се сещам..

# 7
  • Мнения: 3 459
Диня с хляб.  Laughing
Имам една приятелка, която яде всичко със сирене, независимо дали е сладко или солено.

# 8
  • Мнения: 2 401
Вече споделих в една друга тема - бира с шопска салата  Simple Smile.
Една мацка обаче си пие биричката с таратор.  Wink
Мъжот прави много яки сандвичи със синьо сирене и грозде.

# 9
  • Мнения: 562
Диня с хляб.  Laughing
Имам една приятелка, която яде всичко със сирене, независимо дали е сладко или солено.

Ааа - диня с хляб и сирене на мен не ми е странно, а класика от детските ми години на село при баба и дядо! Много е вкусно! Някой път направо си се изхранвах по този начин!  Laughing

Оризът с кисело мляко наистина също много върви и аз почти не ям ориз без кисело мляко.

# 10
  • Мнения: 397
Пържен банан със захар и чили. Чудесно мезе за уиски. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 508
Филия с конфитюр и сирене, навремето това беше единственият начин баща ми да ме накара да ям сирене. Сега ям почти всичко със сирене.

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
У нас всичко се яде със сирене.
Много обичам боб яхния с компот от кайсии.
Филията с конфитюр си върви много и с шпек и маслини. Сиренето е ясно Crazy

# 13
  • Мнения: 10 982
Леща/боб със сирене, чай с кондензирана сметана, филия с мед/сладко и отгоре колбас, пържени ябълки и краставици.

# 14
  • Мнения: 194
Извратенячки.

Общи условия

Активация на акаунт