Мнение за магазини ЗОРА

  • 14 554
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 030
В какъв смисъл противоречиви? Моята пералня за вграждане Аристон е оттам, нищо й няма, гаранцията е като другаде(3г)+беше по-евтина там.  Ако купиш кофти марката им Краун, може и да не си доволен.
Здравей Сиренце!Какво точно имаш предвид кофти марка Краун.Питам само от любопитство,защото си купих съдомиална без
никакви отзиви и по принцип съм доволна от нея/за сега/,но искам малко повече инфо.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...един вид както го казваш рекламка/ тя е позволена...

Не е позволена.
Прочетете правилата на форума и се съобразявайте с тях, моля.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами доста хора се оплакват от Краун, и тука в този подфорум има доста отзиви. Моите лични впечатления са от климатици Краун в офиса : все нещо им има и не работят особено добре, а и са шумни. Едни приятели имат лсд тв, и те не са доволни, картината седи размазана на по-детайлно изображение, цветовете също не са върхТа. За сервиза Шани има думата, там незнам как са. Ама щом си доволна ползвай си Wink

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 08:51 от Сиренце

# 18
  • София
  • Мнения: 2 422
аз съм с пресни добри впечатления, вчера купихме пералня за вграждане със сушилня на Индезит. беше последната, явноим е стар моделът, но съм доволна от отношението. От самия уред още нямам впечатления 

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 10
И аз съм много доволна от магазин Зора - преди 2 месеца си купихме от там хладилник,пералня,фурна и котлон (всички от една марка) Първо ,че в този магазин ни обърнаха най-много внимание,имаха всички модели от които се интересувахме,доста компетентно ни отговаряха на всички въпроси,а и не на последно място ни направиха доста добра отсктъпка  Wink

# 20
  • Мнения: 2 480
Миналата година не можахме да оправим телевизор CROWN, купен оттам. ТХО-то беше изгоряло и такова нямаше никъде. А гаранцията едва беше изтекла. Освен извънредно лошото качество, вероятно и бройката внесени телевизори от тази марка и точно този модел сигурно е била малка и затова вносителите на рез.части не са доставили такова ТХО.  Друг такъв случай не е имало.

# 21
  • Мнения: 2
zdraveite
haresah plot za vgrajdane ot magazini zora ariston krc 631 -edinstven s 3 kotlona ot markata, no ne sam go vijdala na drugo mqsto i se samnqvam dali e originalen.??? molq ako nqkoi si e kupuval da kaje

# 22
  • София
  • Мнения: 508
Оригинален е  Peace
Имаме познати от магазини Зора - всичко им е оригинално. По отношение на марката Краун - за пръв път чувам лоши отзиви  Laughing В никакъв случай не искам да правя реклама  Naughty но вече от 7-8 год. само от Зора купуваме, заради отстъпките от нашите познати, имам голям храдилник Краун, вече 7г. работи безотказно,и двата телевизора - малък и голям, дивидито и духалката са на Краун и никога не съм имала проблеми  Laughing иначе почти цялата техника ни е от Зора и за сега ( да чукам на дърво) работи безотказно.

# 23
  • Мнения: 2
Съмнява ме, че го продават само в 1 магазин, за който се говорят много неща. Наистина има ли някой такъв???? Не искам после да му треперя и накрая да ходя по сервизи. Май е по-добре да взема някой по-известен и по-скъп Confused newsm78

Общи условия

Активация на акаунт