моля спешно за помощ

  • 5 422
  • 108
  •   1
Отговори
здравейте момичета,преди да ви искам помощ трябва да споделя нещо с вас.Тук ми е последната надежда да намеря разбиране и помощта, която търся,за което предварително ви благодаря.Сигурна съм ,че много от вас щ ме упрекнат,но може би си го и заслужавам.Историята е следната:
Омъжена съм от 15 години,бих казала "щастливо омъжена"до преди 4-5 месеца,тогава се появи "ТЯ".
Със съпруга ми имаме дете на 14 годинки,инвалид 1-ва група (не го пожелавам на никого).Можете да си представите какво съм преживяла с отглеждането на такова дете,но това ми е отредила съдбата,а и никога не бих го изоставила(както ми предлагаха в педиатричната клиника на МА)
Но преди няколко месеца съпруга ми си смени работата и там си намери нова колежка,която си е поставила за цел да ни разведе.В началото бяха само закъснения,след месец започна да забравя да се прибира вечер,а след още един се изнесе напълно от къщи.
Беше ни много тежко,не само на мен,а и на малкия това започна да се отразява много зле и състоянието му се влоши.Няма да изпадам в подробности,какво сме преживяли,колко разговора сме водили,но един ден,на въпросната госпожица и се наложи да си замине за провинцията поради заболяване на майка и.Отсъстваше около месец,през този период съпруга ми се прибра при нас,отношенията леко започнаха да се подобряват и тогава реших да направя тази "глупост" за която сега ви търся помощта.Излъгах го,че съм бременна,той ми повярва и се извини за всичко което ми е причинил,естествено скъса връзката с госпожицата,детенцето ни е щастливо,но вече "ставам" на 3 месеца и не знам какво да правя,той ми дава зор да се запиша вече на ЖК .Моля ви помогнете,знам,че съм много виновна ,но като видя щастливото личице на детенцето ни не съжалявам за нищо.

# 1
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
не знам какво да ти кажа, историята ти щеше да е много грозна, ако не съществуваше основната ти причина. може би заради децата си сме склонни на какво ли не. не ти остава според мен друго освен да "загубиш" бебето и така.
абе как си се увъртяла, леле!
стискам палци да завърши добре за всички ви.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
В голяма каша си се забъркала.  Thinking
Съвет не мога да ти дам, но от опит знам, че нищо скрито покрито не остава. Или трябва да го излъжеш още един път, че си загубила бебето, което лично аз не те съветвам. Или да се опиташ да поговориш със съпруга си спокойно и да му обясниш защо и кое те е накарало да го излъжеш.
Пожелавам ти много късмет.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Кофти история...
Ама лъжите рядко водят до нещо добро.
Въпреки това може би е добре да излъжеш за последен път, защото ако си признаеш лъжата, мъжът ти може и да те зареже окончателно. Никой не обича да го лъжат.

# 4
  • Мнения: 2 960
Горкото ти малко момченце-не  бива да преживява всичко това.
Мога само да те посъветвам в избран от теб момент да признаеш на съпруга си истаната.Честно да му кажеш защо си направила това ,че мотивът ти е ЩАСТИЕТО НА ВАШЕТО ДЕТЕ.
От думите ти разбирам ,че мъжът ти е наясно ,че синът ви страда от тази раздяла ,но  това не го е спряло да ви напусне.
Не мога да разбера следното-как му дава сърце  в един момент-да изостави болното си момченце  ,а  после да реши да се върне след като научава ,че ще има още една рожба.Защо дефакто се връща при Вас??? ThinkingНяма логика да изостави веднъж съществуващото вече дете ,пък после да се връща защото ще има второ???

# 5
  • Мнения: 1 217
И според мен един разговор ще е добро начало.
Макар,че той е излъгал твоето доверие и това на детенцето ви.
Поговорете и ако той пак ви напусне,значи незаслужава нищо друго от вас.
И имай в предвид,че със сигурност ще се нацупи че си го излъгала.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
От думите ти разбирам ,че мъжът ти е наясно ,че синът ви страда от тази раздяла ,но  това не го е спряло да ви напусне.
Не мога да разбера следното-как му дава сърце  в един момент-да изостави болното си момченце  ,а  после да реши да се върне след като научава ,че ще има още една рожба.Защо дефакто се връща при Вас??? ThinkingНяма логика да изостави веднъж съществуващото вече дете ,пък после да се връща защото ще има второ???

Мотивите на хората са тяхна лична работа. В случая не коментираме това.
Факт е, че жената е излъгала и много по-вероятно е мъжът й да я напусне окончателно, когато разбере, а той ще разбере.

# 7
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Егати историята. Дано да не е истинска. Но, ако е истина, освен да "пометнеш" в следствие на стрес (или да кажеш истината, което не ти е вариант) не се сещам. Дано историята да е измислица.

# 8
  • Мнения: 423
"загуби бебето" - това за сега е най-удачния вариант според мен! Малиии каква каша  #Crazy

# 9
  • Мнения: 332
Щом го правиш заради детето и си се хванала на лъжливото хоро, продължавай да го играеш, "изгуби бебето", това е моят съвет, а може това да го мотивира да си пробвате след "аборта" пак. Ако ти искаш второ дете наистина, и то от него, това е моят съвет. Но първо си помисли дали си заслужава. Малии ама верно каша #Crazy

# 10
  • Мнения: 1 341
Съжалявам за всичко което преживяваш!
Според мен открит разговор ще е най-разумен в момента. Peace

# 11
  • Мнения: 1 740
В голяма каша си се забъркала. Най- добре е да седнете и да поговорите с съпруга ти . Мисля че е по добре да се изясните от колкото да се продължава с лъжите.
Дори и сега да ''загубиш детето ''каква е гаранцията че пак няма да те напусне.
Успех.

# 12
  • Мнения: 180
Казвай истината докато е време.Дори и да се престориш за "аборта"той рано или късно ще разбере.Един разговор може да ти оправи живота.

# 13
  • Мнения: 367
Съжалявам за всичко което преживяваш!
Според мен открит разговор ще е най-разумен в момента. Peace
Peace

# 14
  • Мнения: 397
Според мен в още по-голяма каша ще се забърка авторката, ако излъже, че е "загубила бебето".....за тези неща не бива да се лъже....няма да остане нищо скрито-покрито, рано или късно ще се разбере....какво в лъжа ли ще живее с мъжа си и така ще е щастлива, че той е с нея и детето!?
В случая трябва да проведат един откровен разговор помежду си /да обясни мотивите си за лъжата/ макар и рискувайки той да я напусне щом разбере за това, но поне няма да живеят в лъжа!!!!
Дано не е истинска историята!

# 15
  • Мнения: 482
А възможно ли е той да желае здраво дете и именно с тая цел да се е сближил толкова с въпросната.Звучи грозно, но  на тази мисъл ме навежда факта, че заради твоя бременност е съгласен да бъде отново с теб. Ако е така (дано не е), и да "изгубиш бебето" няма да продължите нататък.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 703
Разговор , за 15 години брак поне това си дължите, седнете и поговорете, признай му защо и какво те е подтикнало да го излъжеш.
стискам палци всичко да се развие както трябва  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Според мен единствения ти вариант в случая е да "загубиш бебето".Ако можеш изкарай още малко така аз ще се опитам да ти помогна,а и много мами тук също ще ти помогнем,наистина е голяма каша,но за това сме и ние тук.Майчета,предлагам да не коментираме по нататък каша ли е или не а да помогнем на женицата в името на едно болно дете.Но ти трябва да ни кажеш все пак от къде с,ако си от София ще е добре,всеки може да ти помогне със изследвания,снимки от видеозон и т.н.Майчета предлагам да се захванем сериозно с тази кауза
и да помогнем

# 18
  • Мнения: 378
А възможно ли е той да желае здраво дете и именно с тая цел да се е сближил толкова с въпросната.Звучи грозно, но  на тази мисъл ме навежда факта, че заради твоя бременност е съгласен да бъде отново с теб. Ако е така (дано не е), и да "изгубиш бебето" няма да продължите нататък.
И според мен се е завърнал,заради това той иска здраво дете,колкото и гадно да звучи.Бащите не разбират какво чуства майката,а съм сигурна,че и с тази болест на детето за нас то е напълно пълноценно в сърцата ни(май не мога да се израза нещо не ми идва речта) Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 785
Според мен той няма да разбере мотивите й - щом не е разбрал, че най-малкото заради детето не е трябвало така да ги напуска, че после се и връща...то като я няма оная, дай пак да си поиграем на семейство. Но, ако разбере, че тя веднъж си е измислила бременност, веднъж помятане.... ако пометне е така изведнъж и той я заведе на гинеколог (което е най-нормалното в случая) какво става тогава? Или тя просто му казва пометнах, ама да караме нататък. А за тия 3 месеца няма никакъв видеозон, прегледи и то при все, че има детенце с увреждане.... нещата не се връзват. Положението е топиково и аз щастлив край не виждам (съжалявам за което, но така мисля аз).

# 20
  • Мнения: 9 431
Голяма бъркотия....
Ами какъв съвет да ти дам.Казваш му,че си се записала на ЖК и след 2-3 седмици му казваш,че си прокървила и си направила аборт.Късмет мила,знам,че не ти е лесно.

# 21
  • Мнения: 9 431
Цитат
Според мен единствения ти вариант в случая е да "загубиш бебето".Ако можеш изкарай още малко така аз ще се опитам да ти помогна,а и много мами тук също ще ти помогнем,наистина е голяма каша,но за това сме и ние тук.Майчета,предлагам да не коментираме по нататък каша ли е или не а да помогнем на женицата в името на едно болно дете.Но ти трябва да ни кажеш все пак от къде с,ако си от София ще е добре,всеки може да ти помогне със изследвания,снимки от видеозон и т.н.Майчета предлагам да се захванем сериозно с тази кауза
и да помогнем
С каквото мога ще помогна. Hug

# 22
  • Мнения: 202
И според мен е най добрият вариант да загубиш бебето,ама наистина голяма каша си забъркала . Успех.

# 23
  • Мнения: 208
Намираш тема за която да се скарате,(той нещо да се развика)става ти лошо и решаваш утре сутринта да отидеш на лекар и белята е станала.Така хем той ще се чувства виновен,хем ще говорите след 3 месеца да направите нов опит.И това остава твоята голяма тайна.

# 24
  • Мнения: 596
Направи "спонтаннен оборт" докато той не е в къщи. "'прокървяваш" и отиваш на лекар, "куртират те " и се обаждаш да ми кажеш. Веерта те намира обляна в сълзи. Ако пък имаш и познат лекар д ати даде епикриза ще е супер.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Чудно ми е, ако съпругът беше пуснал тема тук с обратния знак колко от вас щяха да защитават жената и да правят Велчови завери.

Задълбочаването на лъжата само ще доведе до по-голям скандал.

# 26
  • Мнения: 10 570
Много е лошо, че си го излъгала, но стореното - сторено.
Може да кажеш, че си отишла на лекар и се е оказало, че не си бременна - просто от стрес ти е изчезнал цикълът за 3 месеца. Това все пак е "по-малка лъжа", отколкото аборта.
Смятам, че ако му кажеш истината той ще те ядоса и ще те напусне.
Достатъчно ти е причинил, но не е трябвало да го лъжеш така.

# 27
  • Мнения: 804
Кофти история...
Ама лъжите рядко водят до нещо добро.
Въпреки това може би е добре да излъжеш за последен път, защото ако си признаеш лъжата, мъжът ти може и да те зареже окончателно. Никой не обича да го лъжат.
Изцяло подкрепям това. Изиграй последния си театър и това е! Не признавай нищо, защото това със сигурност ще е края. Носи си гузната съвест и не изпадай в драматични отклонения. Спонтанен аборт или мнима бременност няма значение. Просто измисли нещо правдоподобно.

# 28
  • Мнения: 4 785
Е мен ако ми закъснее един месец - тест, 2... поне тест+гинеколог, кой чака 3 месеца липса на цикъл, че да направи тест?!

Но аз мисля, че признае ли за това, че е излъгала, че е бременна - края ще е шармантен!  Naughty

Само дано той не се зарови в причините за аборта и не я помъкне по гинеколози, че тогава пък какво фиаско ще е  #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 229
Намираш тема за която да се скарате,(той нещо да се развика)става ти лошо и решаваш утре сутринта да отидеш на лекар и белята е станала.Така хем той ще се чувства виновен,хем ще говорите след 3 месеца да направите нов опит.И това остава твоята голяма тайна.

Е, това вече е доста гадно!  Sick

И според мен, ако му каже истината, ще я зареже окончателно, но как пък си го представяте това да "загуби бебето" ей така без нищо, без лекар, без изследвания!

Още повече, че вече настоява за ЖК, вие го изкарахте голяма балама, не вярвам да е толкова зле да не сметне 2 и 2...

Ако има познат лекар, може и да мине номерът, обаче сигурно е подсъдно да се фалшифицират такива неща....

Но при всички положения просто да "изгуби бебето" няма как да стане..пък и баш такава актриса да е - съмнявам се.

# 30
  • Мнения: 147
Ами варианта с кухото яйце? Отиваш на ЖК, но е кухо яйцето и трябва да направиш аборт. Успех!

# 31
  • Мнения: 4 785
Ами варианта с кухото яйце? Отиваш на ЖК, но е кухо яйцето и трябва да направиш аборт. Успех!

А той няма да иска да я придружи нали....

# 32
  • Мнения: 419
Ако историята е истинска, предполагам, че нереалната ти бременност е била поводът той да се върне при вас.
Да излъжеш съпруга си че си бременна doh
Бъди честна - ако не с него, поне със себе си.

# 33
  • Мнения: 2 556
Аз, ако веднъж съм излъгала за нещо такова - не бих си признала за нищо на света. Бих обяснила, че нещо не е било наред с бременността - примерно кухо яйце - и най-голямото ми желание е да си направим ново бебе. Ако наистина искам да задържа този мъж де. Хич и окото няма да ми мигне, че съм го излъгала, той ще ходи да живее с колежки, аз ще си трая - не. Е, наистина лъжата с бебето е малко трудничка за измъкване, но не е чак толкова непостижима. Ако човека е навит да има бебе, значи има шанс да се оправят нещата. Ох, дано темата е измислена!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ако историята е истинска, предполагам, че нереалната ти бременност е била поводът той да се върне при вас.

Мога само да добавя, че и дори да беше реална бременността ти, самия повод да се върне е не заради ТЕБ, а заради негови си очаквания от съвместното ви съжителство. Тук си мисля, че и с любовницата си едва ли е бил много щастлив. Човека може да си търси причина да се върне...догадки.

Да излъжеш съпруга си че си бременна doh
Бъди честна - ако не с него, поне със себе си.

И тук е написано вместо мен.  newsm10

Вярно е, че жената трябва да бъде малко актриса, но ти си се уляла. Защо не си остави вратичка, в случай че те заведе лично на доктор? И, момичетата, които предлагат изфабрикуване на изследвания при гинеколог, видеозон и прочие, предполагам не го мислят насериозно  ooooh!.


# 35
  • Мнения: 589
Мале, що народ е пощурял! Вие луди ли сте да предлагате да се изфабрикуват доказателства за бременност?! Ами ако утре се случи нещо, недай си Боже,на тема здраве  с авторката, и се наложи  да се вземат предвид тези "доказателства"?!

 

# 36
  • Мнения: 5
Егати историята. Дано да не е истинска. Но, ако е истина, освен да "пометнеш" в следствие на стрес (или да кажеш истината, което не ти е вариант) не се сещам. Дано историята да е измислица.

Обикновено не бих дала съвет в такива случаи. Но като се замисля, все пак публикуваш поста, защото явно нямаш идея какво да правиш и имаш нужда от подкрепа и помощ, както и различни гледни точки. Така че, ето го и моето мнение: не съм съгласна че да кажеш истината не ти е вариант. Да, ако я кажеш, има не малка вероятност той да ви остави. Но дори да не го направиш, вероятността тя да излезе на яве и той със сигурност да ви остави не е по-малка...

Аз съм на принципа че истината винаги е най-доброто до каквото и да води. Но знам колко те е страх. Така че, ако не го направиш и се опиташ да го излъжеш (може би че си открила че е нямало бременност наистина е по-малка лъжа и цирк от "аборт") няма да те съдя. Опитай да му кажеш истината, внимавай как ще го направиш. Може би започни с това че ефекта върху теб и детето ви на това той да е там е невероятен... кажи му че искаш второ дете да сплоти семейството ви, че за съжаление няма такова още и си го излъгала заради сина ви. Тук ако още те слуша изрази колко много всъщност искаш второ бебе от него. И как не си виждала друг избор и те е довел до това отчаяние, но наистина искаш шанс с него и искаш заедно да вирнете и запазите усмивката на детето си...

Ще е много трудно! Успех, имаш подкрепата на много майки тук.  И моята виртуална.  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 2
kaji mu 4e si hodila na pregled i ne si bremenna a imash hormonalni problemi ot pritesnenie

# 38
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
а докато ние разсъждаваме къде е авторката. дали не пробва какво бихме казали ако сега реши да използва темата с бременността...

# 39
  • Мнения: 1 800
kaji mu 4e si hodila na pregled i ne si bremenna a imash hormonalni problemi ot pritesnenie

това си мислех, докато 4етох темата. щом не си ходила на гинеколог до сега, може да е бил фалшив тест за бременност и заради притеснения и стрес да не ти е идвало за известно време и си помислила, 4е си бременна.

не мисля, 4е открит разговор ще допренесе за по-добро положение, най-вероятно ще усложни нещата и няма да помогне за ситуацията на сина им.

# 40
Според мен,ако кажеш истината той наистина ще се върне при другата.Наистина заради детето си и аз бих постъпила по същия начин,колкото и да е лошо,някои неща и ситуации го изискват.Моят съвет е да инсценираш помятане,прокървила си и си отишла на лекар и там са те изчистили.След аборт се лежи около 2 часа в болницата,не съм много сигурна,ако някоя майка знае да ти каже как стоят нещата с аборта и помтането за да не се объркаш съвсем в лъжите.Успех Praynig

# 41
благодаря ви момичета за подкрепата и съветите,нямам възможност винаги да влизам във форума-през деня съм на работа,а вечер съпруга ми си е в нас.Наистина съм забъркала голяма каша,да призная всичко -ще е голямата грешка.Ще се опитам да "пометна" .След 10-на дни съпруга ми май ще пътува за Белгия в командировка,смятам тогава да пометна,но съм много притеснена,наистина нищо не знам за абортите.Вчера го излъгах,че тези дни ще ходя на женска консултация,на такава съм била преди 14 години и не знам какво да му кажа.Той няма да  тръгне да проверява никога дали съм ходила някъде или не съм,но проблема е че все пак трябва да споделя нещо.Моля ви,помагайте.Съвестта ми е много гузна,чувствам се отвратително,но когато погледна в очите на сина си -съм сигурна че трябва да го направя и да издържа до края. Cry

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Просто нямам думи. Наистина не мога да разбера как зрели хора могат да постъпват по този начин и да се забъркват доброволно с подобни лъжи. Като гледам, част от потребителките са на същия акъл, щом предлагат да помогнат с фалшиви документи за бременност.
Авторката, съвет не мога да ти дам. За мен най-достойно е да му признаеш, че си излъгала и да му обясниш причините за това. Почти съм сигурна, че ще последва окончателна раздяла - щом мъжът ти се е върнал при теб само заради "бременността" ти, то нищо няма да го спре да си тръгне, като разбере, че няма такава.

# 43
  • Мнения: 0
Просто нямам думи. Наистина не мога да разбера как зрели хора могат да постъпват по този начин и да се забъркват доброволно с подобни лъжи. Като гледам, част от потребителките са на същия акъл, щом предлагат да помогнат с фалшиви документи за бременност.
Авторката, съвет не мога да ти дам. За мен най-достойно е да му признаеш, че си излъгала и да му обясниш причините за това. Почти съм сигурна, че ще последва окончателна раздяла - щом мъжът ти се е върнал при теб само заради "бременността" ти, то нищо няма да го спре да си тръгне, като разбере, че няма такава.


Жестоко е от твоя страна,дано никога не изпадаме в положението в което е тази жена.
Елица,пиши ми на лични,ще се опитам да помогна.

# 44
  • Мнения: 139
Може би крайното отчаяние и афект са те довели до такова меко казано твърде необмислено, глупаво и крайно егоистично решение да излъжеш, че си бременна.
При други обстоятелства бих написала друго, но сега (лично мнение) си мисля, че най-вероятната причина е, че съпругът ти дълго време е таил надежда за здраво дете, мечтал е за това, кой ли не би. Не знам дали имате и други деца, но с вървежа на годините сигурно тази му мечта, непримиримостта му с положението...., много би могло да се напише, са го тласнали в посока "колежката", която е просто обстоятелство...
"Бременността" ти го е отрезвила, може би си му възвърнала вярата, надеждата и сега да "пометнеш"...Много е жестоко това, което искаш да направиш. В името на какво? Мислиш ли, че той ще е щастлив с Вас, мислиш ли, че след няколко месеца, година, две ситуацията няма да се повтори, мислиш ли, че съпругът ти не иска пълноценен живот, колко мислиш още ще се примирява с положението (изхождам от позицията, че човекът си е тръгнал и бременността на съпругата го е върнал в семейното гнездо), което той очевидно, макар и не заемайки твърда позиция не успява да приеме?
Седни и поговори с него. Има много недоизказано между Вас, говорете искрено, според мен това е единственият шанс да запазите добри отношения, макар и да не продължите заедно като семейство, единственият шанс на болното ти дете да има все пак баща, макар и от време на време. Иначе според мен просто отлагаш във времето краха на връзката Ви, който неизбежно ще се случи. Ти решаваш дали по нормалния, цивилизован и човешки начин, или със скандал, омраза, лъжи...
Желая на всички Ви успех и дано детето пострада най-малко от цялата работа, дето с баща му сте надробили.

# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Съвестта ми е много гузна,чувствам се отвратително,но когато погледна в очите на сина си -съм сигурна че трябва да го направя и да издържа до края. Cry

И с право си гузна. Дано ти е обица на ухото.
Не го лъжи повече - кажи му, че цикълът ти не е дошъл заради хормонални проблеми. Бебе не е имало.

# 46
  • Мнения: 2 556
Аз изобщо не бих била гузна, ако мъжът ми ме е метнал пръв. Даже с кеф бих го излъгала, е не чак за бебе, но за каквото си реша, никаква гузна съвест няма да ме подгони

# 47
  • Мнения: 10 570
Според мен трябва да използва най-простата лъжа - фалшив +тест или липса на цикъл от стрес.
Такива истории с кухо яйце, аборти..... няма смисъл само да се оплита в сложни схеми. Колкото и да й вярва мъжа и да няма намерение да ходи с нея на лекар - определено ще се усъмни как така точно по време на неговото отсъствие е абортирала.

# 48
  • Мнения: 2 556
Според мен всеки мъж ще се върже и на най-простото обяснение, не са чак такива разбирачи.

# 49
Според мен всеки мъж ще се върже и на най-простото обяснение, не са чак такива разбирачи.

И аз подкрепям мнението ти.Този заслужава това,при положение,че имат болно детенце е хукнал да гони фустите,вмето да си гледа семейството.Все пак това дете има нужда от баща в къщи,а не от разстояние.И аз съм готова да ти помогна,изпратих ти на лично съобщение скайпа си,свържи се когато можеш,знам,че ще имаш нужда от помощ и съм с теб,мила.Горе главата.Заради семейството си и аз бих направила същото.Това сме ние жените....

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
A как си успяла да прикриеш цикъла си от мъжа ти през тези три месеца?

# 51
  • Мнения: 139
A как си успяла да прикриеш цикъла си от мъжа ти през тези три месеца?
Авторката спомена, че мъжът й почти не се е прибирал, а после се е даже изнесъл от общия им дом. Едва ли е било трудно при това положение. Освен т'ва и цветна бременност имало, казват. Ама колко дълго би могло да се спекулира с бременност, за Бога?
Все си мисля, че има неща, с които човек не бива да злоупотребява каквито и да са обстоятелствата.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
A как си успяла да прикриеш цикъла си от мъжа ти през тези три месеца?
Аууу, това е най- важният въпрос в момента! ooooh!
Елица, имаш една виртуална прегръдка от мен. Този твой хубостник си е заслужил всичко, което си му сервирала. Даже му е малко! Тия мъже са........ нямам думи!
Кураж мила, виждам, че много момичета са готови да ти помогнат.
Изобщо не се чувствай гузна, нямаш никакво основание!

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз изобщо не бих била гузна, ако мъжът ми ме е метнал пръв. Даже с кеф бих го излъгала, е не чак за бебе, но за каквото си реша, никаква гузна съвест няма да ме подгони

А като те е метнал пръв ти лъжейки автоматично ставаш същата - лъжкиня. Е, такова падение не е за аплодисменти нито за едната, нито за другата страна.

# 54
  • Мнения: 370
Кофти история...
Ама лъжите рядко водят до нещо добро.
Въпреки това може би е добре да излъжеш за последен път, защото ако си признаеш лъжата, мъжът ти може и да те зареже окончателно. Никой не обича да го лъжат.
и аз така мисля,въпреки ,че той има по-голяма вина от нея,защото я е принудил да прибегне до тази лъжа с бременността.ох,мила,доста си се оплела.успех. Peace

# 55
  • Мнения: 2 556
Е, не всички сме с чисти и извисени души, какво сега  Twisted Evil Аз никога не съм имала угризения да лъжа, ако мен са ме излъгали първо, такава съм си и хич не се притеснявам  Simple Smile Остава да седна да бъда честна с нечестни хора - ами няма как да стане.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152

Аууу, това е най- важният въпрос в момента! ooooh!


За мен е важен. Опитвам се да си разясня ситуацията.

Дори и да прикрие лъжата си, не знам за в бъдеще как ще живее с мисълта за нея.

# 57
  • Мнения: 370
Според мен трябва да използва най-простата лъжа - фалшив +тест или липса на цикъл от стрес.
Такива истории с кухо яйце, аборти..... няма смисъл само да се оплита в сложни схеми. Колкото и да й вярва мъжа и да няма намерение да ходи с нея на лекар - определено ще се усъмни как така точно по време на неговото отсъствие е абортирала.
и това е доста добър варинт.използавй го като издебнеш подходящ момент.чувала съм и за мнима бременност.т.е. жената има такова голямо желание за дете ,до така степен си втълпява,че даже започва да пълнее ,чуства се като бременна и има всички показатели и признаци.като при някои кучета,също се среща.кажи на мъжа ти ,че си ходила на лекар и това са установили.а ти всъщност не си била бременна а поради всички проблеми цикала ти го е нямало 3 месеца.причини за това обясними има много. смятам,че ще се върже.помисли и опитай.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 554
Е, не всички сме с чисти и извисени души, какво сега  Twisted Evil Аз никога не съм имала угризения да лъжа, ако мен са ме излъгали първо, такава съм си и хич не се притеснявам  Simple Smile Остава да седна да бъда честна с нечестни хора - ами няма как да стане.

Не става въпрос за души. Става въпрос за принципи. Като е изневерил за чий го дири изобщо да го връща. Това едно. Ама хайде, искала го, върнала го. Но това ли е начинът? Да лъжеш? Връзка, която се основава на лъжа е обречена. Какво ще постигне? Просто става същата - лъжкиня. Няма значение подбудите.

# 59
  • Мнения: 2 556
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink

# 61
  • Мнения: 2 556
Да де, аз говоря по принцип. В смисъл мен не ме притеснява да излъжа в някои случаи, затова и не заклеймявам лъгането по принцип. Просто за мен лъжата не е толкова страшна и опасна, както съм чела, че мислят хората тук из форума примерно.

# 62
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink


Тук лъжата не е била наложителна а неизбежна според мен,тя се е хванала като удавник за сламка,а ние тук коментираме кое е лошо кое е добро.Елица и аз ти пращам моя скайп и ще ти помогна скаквото мога Hug

# 63
  • Мнения: 139
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink


Тук лъжата не е била наложителна а неизбежна според мен,тя се е хванала като удавник за сламка,а ние тук коментираме кое е лошо кое е добро.Елица и аз ти пращам моя скайп и ще ти помогна скаквото мога Hug
Хора, не разбирате ли, че има лъжа и лъжа.....
Лъжата на авторката мега глупава, предвид обстоятелствота, че е лесно оборима и не може да се поддържа особено дълго.
Едно е да излъжеш партньора си, че новата ти чанта струва 20 лева, ако е 200, примерно, че довечера си на служебна вечеря, за да не ти се натресе свекървата, примерно, а съвсем друго, че си бременна, пометнала, болна, умряла.....Вторият вид лъжене е долно, низко, жестоко и мизерно и нищо не го оправдава.
Съпругът на авторката не я е лъгал. Напуснал я е.
Ответната реакция на това би било изгонване, например., а не "Бременна съм", "Леле, пометнах" (Пази Боже от такова нещастие наистина)

# 64
  • Мнения: 631
Аз пък не виждам проблем да отидеш на лекар наистина и след изследванията да кажеш, че не си бременна, а е на хормонално ниво от стреса който преживяваш... Така ще излезеш чиста от ситуацията.
Колкото до това дали е излъгала или не никой няма право да съди другия с гаранцията, че на него няма да му се случи. Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

# 65
  • София
  • Мнения: 12 554
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink


Тук лъжата не е била наложителна а неизбежна според мен,тя се е хванала като удавник за сламка,а ние тук коментираме кое е лошо кое е добро.Елица и аз ти пращам моя скайп и ще ти помогна скаквото мога Hug
Хора, не разбирате ли, че има лъжа и лъжа.....
Лъжата на авторката мега глупава, предвид обстоятелствота, че е лесно оборима и не може да се поддържа особено дълго.
Едно е да излъжеш партньора си, че новата ти чанта струва 20 лева, ако е 200, примерно, че довечера си на служебна вечеря, за да не ти се натресе свекървата, примерно, а съвсем друго, че си бременна, пометнала, болна, умряла.....Вторият вид лъжене е долно, низко, жестоко и мизерно и нищо не го оправдава.
Съпругът на авторката не я е лъгал. Напуснал я е.
Ответната реакция на това би било изгонване, например., а не "Бременна съм", "Леле, пометнах" (Пази Боже от такова нещастие наистина)

Мда, ето това исках да кажа всъщност.   202uu

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не е мега глупава лъжата, в случая. Жената си е казала: "Аз да го откъсна за два- три месеца от вредното влияние на "другата", да зарадвам, макар и за кратко детенцето, пък после ще му мисля. Може и да му мине увлечението и да се сети, че ни е нужен в къщи."
А може и да се е надявала да забременее през това време, но да не е успяла. За мен постъпката и не е осъдителна, но не за това е темата. Тя търси помощ, а не дисекции на поведението си. Peace

# 68
  • Мнения: 370
Аз пък не виждам проблем да отидеш на лекар наистина и след изследванията да кажеш, че не си бременна, а е на хормонално ниво от стреса който преживяваш... Така ще излезеш чиста от ситуацията.
Колкото до това дали е излъгала или не никой няма право да съди другия с гаранцията, че на него няма да му се случи. Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!
newsm10

# 69
  • Мнения: 139
Не е мега глупава лъжата, в случая. Жената си е казала: "Аз да го откъсна за два- три месеца от вредното влияние на "другата", да зарадвам, макар и за кратко детенцето, пък после ще му мисля. Може и да му мине увлечението и да се сети, че ни е нужен в къщи."
А може и да се е надявала да забременее през това време, но да не е успяла. За мен постъпката и не е осъдителна, но не за това е темата. Тя търси помощ, а не дисекции на поведението си. Peace
Да и някои от нас (вкл и аз) и предлагаме като съвет варианта да седне на искрен разговор със съпруга си, да обясни на него както на нас какво е положението и какво я е подтикнало да го излъже и да направят опит(ако и той иска) да преодолеят това заедно.
Аз поне я съветвам приятелски, защото не съм афектирана и мога реално да си представя как би реагирал съпругът й ако:
1. Открие, че е лъган;
2. Наложи му се да преживее "аборт"/окаже, се, че "бременността", на която се е зарадвал се окаже мнима.
При честно и искрено поведение, ако страданието от стореното е видно, ако му обясни, че го обичат и имат нужда от него, че от страх дотам се е стигнало, има шанс да го накара да преосмисли.

# 70
  • Мнения: 753
Не виждам защо я съдите жената!Тя се е опитвала да спаси брака си .В любовта и на война всички средства са допустими.Още повече, че има болно детенце в къщи!!!!
За мен тя е постъпила много добре, друг е въпросът как ще се измъкне сега. newsm78

Първо си вземи направление за АГ, и отиди да говориш с лекаря.Обясни му ситуацията и чуй какво ще те посъветва.Гинеколозите са приказливи, и повечето ще ти влезнат в положението, така, че страшно няма.Вариянтите са да "пометнеш" - все пак доста стрес и притеснения си имала или да е мисед/кухо яйце/, което обаче трябва да се кюретира т.е. болница за няколко часа, малко театро, че ти е лошо......

Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 268
muneca de porcelana "Пича" е изоставил жена си и детето си инвалид, напълно безотговорно. "Спасил" се е от тежкото, пълно с грижи ежедневие. Нима мислиш, че човек способен да постъпи така егоистично, би се трогнал от някакъв си разговор?! Той с цялото си поведение демонстрира, че не му пука за чувствата на другите, най-вече за тези на детето, защо мислиш, че изведнъж ще си промени отношението?

# 72
  • Мнения: 544
b]В любовта и на война всички средства са допустими.[/b]

Изобщо не съм съгласна.  Naughty Има много недопустими средства в любовта. Но в случая май не става дума за любов между двамата.  newsm78 А когато стане въпрос за любов, то откритостта е на първо място.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 523
...
Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

Върнала си го е??? Дали? Много интересно докога! Не мисля, че с подобни лъжи е успяла.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 268
За каква любов говорите!?!? Според ман авторката го е отписала за себе си, отдавна. Тук става въпрос за това, че детето страда от липсата му и дори му се влошава здравословното състояние. Коя майка не би искала детето и да е добре, пък било то и на цената на лъжа?! Това не е поредната тема за ограбена любов.

# 75
  • Мнения: 139
muneca de porcelana "Пича" е изоставил жена си и детето си инвалид, напълно безотговорно. "Спасил" се е от тежкото, пълно с грижи ежедневие. Нима мислиш, че човек способен да постъпи така егоистично, би се трогнал от някакъв си разговор?! Той с цялото си поведение демонстрира, че не му пука за чувствата на другите, най-вече за тези на детето, защо мислиш, че изведнъж ще си промени отношението?

Ами променил го е като е разбрал, че очаква дете. Може би здраво....Иначе, ако бе такава гад неземна, що му е да се връща?

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Защото има възможност да има нормално и здраво дете, а не инвалид.  Sick
Егоизъм в чист вид, друго не мога да видя.

# 77
  • Мнения: 2 960
Ими любов ,но тя е между майката и детенцето и!!!!
Именно тази любов и болка са я принудили на постъпи така.
Изобщо не я оправдавам.Далеч съм от мисълта ,че си е"върнала"съпруга с тази огромна лъжа.
Опитала се е всячески да върне бащата на своето страдащо ,болно и нуждаещо се дете.Обаче на каква цена ooooh!
Незнам дали майчината любов оправдава тази постъпка.Коя съм аз ,че да я съдя или критикувам.
За мен такава голяма лъжа е плашеща и меко казана неприемлива.НО ...НО  ...свят ,като цвят.

# 78
  • Мнения: 1 195
Ей как сте нападнали жената  ooooh!
До колкото разбирам тя се чуства доста зле поради тази нелепа ситуация в която се намира и мисля че да я нападаме допълнително е последното от което има нужда.
Защо не се опитате да се поставите на нейно място за малко и да спрете да сте толкова изрядни и безупречни? Мисля че ежедневието на жената е достатъчно трудно и мъжа и е постъпил мега егоистично като я е оставил да се оправя сама с детето  Naughty Така че за мен постъпката и е правилна в тази ситуация  Crossing Arms Ха той ще ходи да си вее байряка по мадами а пък тя да му мисли как щял да се почуства при евентуален "аборт" а той помисли ли за нея и детето като ги е изоствил а? Айде нека страда Crossing Arms  малко му е даже  Crossing Arms

Не виждам защо я съдите жената!Тя се е опитвала да спаси брака си .В любовта и на война всички средства са допустими.Още повече, че има болно детенце в къщи!!!!
За мен тя е постъпила много добре, друг е въпросът как ще се измъкне сега. newsm78

Първо си вземи направление за АГ, и отиди да говориш с лекаря.Обясни му ситуацията и чуй какво ще те посъветва.Гинеколозите са приказливи, и повечето ще ти влезнат в положението, така, че страшно няма.Вариянтите са да "пометнеш" - все пак доста стрес и притеснения си имала или да е мисед/кухо яйце/, което обаче трябва да се кюретира т.е. болница за няколко часа, малко театро, че ти е лошо......

Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

 Peace Peace Peace Peace Peace

# 79
  • Мнения: 139
Северина,
Едва ли на тази земя има човек, който не иска децата му да са здрави и нормални.
И никой няма право да отнема никому тази мечта, надежда, копнеж, желание. По-силно от това едва ли има.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Права си, разбира се. Всеки човек мечтае за това. Обаче неговите действия аз тълкувам така: "А, това болното си го гледай сама, за здравото ще се върна, защото го искам." Грозно е, да не кажа по-силни думи, че ще ме баннат.

# 81
  newsm10 newsm10 newsm10
БРАВО МОМИЧЕТА,ДА ПОМОГНЕМ НА ЖЕНАТА СЪС СЪВЕТИ,А НЕ С  УПРЕЦИ.

# 82
  • Мнения: 332
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick
Извинете ме, авторката е постъпила "долно, просташко, гнусно и низко" , a партньорът и е постъпил  добре, така ли да разбираме. Кой каквото си е постлал, на такова ще лежи. Щом той я е предал, сега да го лъжат така долно и гнусно му се пада.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 554
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick
Извинете ме, авторката е постъпила "долно, просташко, гнусно и низко" , a партньорът и е постъпил  добре, така ли да разбираме. Кой каквото си е постлал, на такова ще лежи. Щом той я е предал, сега да го лъжат така долно и гнусно му се пада.

Ама като я е предал да му тегли една майна, а не да става същата като него. Това разискваме, ако не можеш да разбереш.

След като този мъж си е тръгнал един път - за добро или за лошо той не се интересува достатъчно от детето си. Такива ги има под път и над път - прочетете малко от историите в подфорума на Самотните родители. Факт е обаче, че авторката се опитва с лъжи и измами да връща този, който вече ясно е показал, че не иска да е там. И тъй като той е гнусен и гаден, защото е  предател, тя каква е - като също е излъгала и то с нещо, с което шега не бива. Че пък и вие сте тръгнали фалшиви доказателства да изфабрикувате.

# 84
  • Мнения: 631
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick


Някъде да съм го споменала? Казах, че никой от нас няма право да съди другия!

Чети преди да се заяждаш...

# 85
  • Мнения: 20
Много странен начин си избрала,за да запазиш сем.си.Лъжата не води до нищо добро NaughtyВземи мерки и кажи истината,докато е време.Ако обясниш на мъжа си причините да го излъжеш,може и да те разбере.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 523

Ама като я е предал да му тегли една майна, а не да става същата като него. Това разискваме, ако не можеш да разбереш.

След като този мъж си е тръгнал един път - за добро или за лошо той не се интересува достатъчно от детето си. Такива ги има под път и над път - прочетете малко от историите в подфорума на Самотните родители. Факт е обаче, че авторката се опитва с лъжи и измами да връща този, който вече ясно е показал, че не иска да е там. И тъй като той е гнусен и гаден, защото е  предател, тя каква е - като също е излъгала и то с нещо, с което шега не бива. Че пък и вие сте тръгнали фалшиви доказателства да изфабрикувате.

Абсолютно! Няма какво повече да кажа. Нека само да напомня на всички да прочетат отново първия пост - семейството е оцеляло 15 години допреди 4-5 месеца, т.е. "това чудовище мъжът й" през това време си е поемал отговорностите към жената и детето.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ахааа! 15 години стигат и вече може да абдикира, така ли?
Хм, защо майките никога нямат право да се "спасяват", защо винаги трябва да са силните и отстояващите?
Риторични питанки, не държа на отговор!
Струва ми се, че гледате много повърхностно на ситуацията. Дали изобщо си представяте, какъв е живота на тази жена с дете инвалид първа степен, а? За мен, всички нейни действия са продиктувани единствено и само от мисъл за детето и неговото физическо и емоционално здраве, следователно са правилни.

# 88
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Използвай отсъствието му, за да отидеш на гинеколог, да си направиш един преглед и изследвания на хормони. Като се върне от командировка, му кажи, че не е имало бременност, а липса на цикъл заради стреса от събитията в последно време. Но че си ходила на лекар, прегледал те е и изследванията показват, че няма никакъв проблем да забременееш отново.
От отговора му ще разбереш дали той е готов съзнателно да предприеме стъпка напред с ново бебе или ще ви обърне гръб окончателно и ще отиде при другата.

За останалото никой няма право да те съди, ако не е в същото положение.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 839
Лъжата си е лъжа, макар че не се наемам да те съдя. Станалото - станало, не позволявай да те разяждат гадни угризения. Хората правят грешки, няма безгрешни. Със сигурност мъжа ти е не по - малко виновен от теб - та той първи ви е предал. Ако е на път да ви изостави не знам какво би могло да го спре ... особено ако "изгубиш" бебето. Вие двамата трябва да поговорите, зрели хора сте. Иначе историята прилича на сапунен сериал, само че в живота нещата са много по-сериозни. Все пак не позволявай някоя си госпожица да "решава да ви разведе" - как така решава, та ти си с него 15 г., това нищо ли е ? Успех ти желая !!!

# 90
  • София
  • Мнения: 12 554
Ахааа! 15 години стигат и вече може да абдикира, така ли?
Хм, защо майките никога нямат право да се "спасяват", защо винаги трябва да са силните и отстояващите?
Риторични питанки, не държа на отговор!
Струва ми се, че гледате много повърхностно на ситуацията. Дали изобщо си представяте, какъв е живота на тази жена с дете инвалид първа степен, а? За мен, всички нейни действия са продиктувани единствено и само от мисъл за детето и неговото физическо и емоционално здраве, следователно са правилни.

Изобщо не гледам повърхностно. Сега като се разрази скандалът - въздействието върху детето ще е много по-унищожително, отколкото преди това.
Това едно.
Второ - извинявай, но ако един човек не иска да направи нещо - ти с въже не можеш да го вържеш. Моята кръстница гледа вече 30 години сина си, който е диабетик на 4 пъти инсулин дневно сама. Разведена е и е учителка. Сметни сама колко й е заплатата. Така че много добре знам какво е.
И трето - има точно толкова майки, които си зарязват децата. Така че и те се спасяват. Въпрос на личен морал.

# 91
  • Мнения: 7 914
elica ivanova
 защо не си смениш ник-а -  не знаеш кой те чете .. от домашните имам предвид Peace

 и дано намериш разрешение на ситуацията , която да е най удобна за теб .
 това е една от смислените теми в ДиС Peace

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 839
Е, то това едва ли е името на жената  newsm78

# 93
  • Мнения: 15
Във всеки пост чета думата ''ЛЪЖА'' - само това се коментира - забравяте, че детето е на 14 год. и е ПЪРВА група инвалид - каква сила се иска, за да се  се гледа това дете(то е обичано и обгрижвано). И като я напусне мъжът и - остава сама и болното дете. Пред такава дилема как бихте постъпили вие?

# 94
Във всеки пост чета думата ''ЛЪЖА'' - само това се коментира - забравяте, че детето е на 14 год. и е ПЪРВА група инвалид - каква сила се иска, за да се  се гледа това дете(то е обичано и обгрижвано). И като я напусне мъжът и - остава сама и болното дете. Пред такава дилема как бихте постъпили вие?

Май ще постъпя по същия начин.Ако това е цената за връщането на усмивката на сина си,не бих се двуумяла изобщо,даже и да знам,че не може да продължава вечно,бих го направила. Sad

# 95
  • Мнения: 370
Ей как сте нападнали жената  ooooh!
До колкото разбирам тя се чуства доста зле поради тази нелепа ситуация в която се намира и мисля че да я нападаме допълнително е последното от което има нужда.
Защо не се опитате да се поставите на нейно място за малко и да спрете да сте толкова изрядни и безупречни? Мисля че ежедневието на жената е достатъчно трудно и мъжа и е постъпил мега егоистично като я е оставил да се оправя сама с детето  Naughty Така че за мен постъпката и е правилна в тази ситуация  Crossing Arms Ха той ще ходи да си вее байряка по мадами а пък тя да му мисли как щял да се почуства при евентуален "аборт" а той помисли ли за нея и детето като ги е изоствил а? Айде нека страда Crossing Arms  малко му е даже  Crossing Arms

Не виждам защо я съдите жената!Тя се е опитвала да спаси брака си .В любовта и на война всички средства са допустими.Още повече, че има болно детенце в къщи!!!!
За мен тя е постъпила много добре, друг е въпросът как ще се измъкне сега. newsm78

Първо си вземи направление за АГ, и отиди да говориш с лекаря.Обясни му ситуацията и чуй какво ще те посъветва.Гинеколозите са приказливи, и повечето ще ти влезнат в положението, така, че страшно няма.Вариянтите са да "пометнеш" - все пак доста стрес и притеснения си имала или да е мисед/кухо яйце/, което обаче трябва да се кюретира т.е. болница за няколко часа, малко театро, че ти е лошо......

Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

 Peace Peace Peace Peace Peace
именно.всички тук се хванаха да говорят за лъжата ,която е спретнатала авторката ,а не да кажат как да излезе от ситуацията, а  тя точно това иска-ПОМОЩ.! затова е и писала тук.и без това се е впрагнала достатъчно,че го е излъгала мъжа си де/,въпреки ,че той е по-виновен от нея,защото ги е изоставил с болното дете. аз мисля,че си го е заслужил.и въпреки всичко мацката иска да си го върне ,заради усмихнатото личице на детенцето й.айде сега,щом става въпрос за дете и  то моето дете хич няма и да ми пука каква лъжа ще спретна,за да върна усмивката на личицето му.ЛЪЖА ,та лъжа!ЕЙЙЙ,ГОЛАМА РАБОТА ,че е излъгала. Crossing Arms

# 96
  • Мнения: 332
Във всеки пост чета думата ''ЛЪЖА'' - само това се коментира - забравяте, че детето е на 14 год. и е ПЪРВА група инвалид - каква сила се иска, за да се  се гледа това дете(то е обичано и обгрижвано). И като я напусне мъжът и - остава сама и болното дете. Пред такава дилема как бихте постъпили вие?
Именно, аз за това говоря, тя каза, че на детето състоянието се е влошило когато "възлюбения" е изчезнал, а като се е върнал детето е щастливо отново. В името на щастието на детето тя трябва да се бори. Целта оправдава средствата. Излъжи си мила, и ако трябва цял живот живей в лъжи, ти го правиш заради детенцето си.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 523

 Именно, аз за това говоря, тя каза, че на детето състоянието се е влошило когато "възлюбения" е изчезнал, а като се е върнал детето е щастливо отново. В името на щастието на детето тя трябва да се бори. Целта оправдава средствата. Излъжи си мила, и ако трябва цял живот живей в лъжи, ти го правиш заради детенцето си.

Пълни глупости!  ooooh!

# 98
Елица,
Разрови из форум проблемно забременяване за МИСЕД ( missed abortion). Мисля това ще ти помогне.
С две думи, сърдечната дейност на плода спира и той загива. Много често майката не разбира за това, т.е. няма кървене, симптомите на бременност не отшумяват веднага. За загубата на бебето се разбира при рутинен преглед на бременната жена. Ако това е станало в началото понякога плода се абсорбира от тялото, в противен случай се налага кюртаж, много често спешен.
Много те моля, ако решиш да използваш това, прочети възможно повече неща за да не се оплетеш.
Скоро моя приятелка преживя мисед. Всичко стана за няколко часа. Сутринта отиде щастлива на видеозон, а по обяд се прибра кюртирана.
На тези които са тръгнали да нищят правилно ли си постъпила или не ще кажа  да се помолят да не попадат в твоята ситуация. Вие хора, знаете ли какво е да имаш детенце ИНВАЛИД ? Познавате ли такива деца ? Знаете ли че в нашата държава целият им свят се свежда основно до мама и тате ? Вие като майки, гледайки как страда болното ви детенце, не бихте ли се хванали за последната сламка?
Не обвинявам нито Елица, нито мъжът и. Животът достатъчно им е поднесъл и на двамата. За мен жената е постъпила правилно, знаела е къде му е болното място, знаела е как да го върне. Поставете се на мястото и на двамата и ще разберете и изневярата и лъжата.
Мисля, че е редно да помогнем това семейство да остане заедно. Детенцето им го заслужава, те двамата също.

# 99
  • Мнения: 370
Елица,
Разрови из форум проблемно забременяване за МИСЕД ( missed abortion). Мисля това ще ти помогне.
С две думи, сърдечната дейност на плода спира и той загива. Много често майката не разбира за това, т.е. няма кървене, симптомите на бременност не отшумяват веднага. За загубата на бебето се разбира при рутинен преглед на бременната жена. Ако това е станало в началото понякога плода се абсорбира от тялото, в противен случай се налага кюртаж, много често спешен.
Много те моля, ако решиш да използваш това, прочети възможно повече неща за да не се оплетеш.
Скоро моя приятелка преживя мисед. Всичко стана за няколко часа. Сутринта отиде щастлива на видеозон, а по обяд се прибра кюртирана.
На тези които са тръгнали да нищят правилно ли си постъпила или не ще кажа  да се помолят да не попадат в твоята ситуация. Вие хора, знаете ли какво е да имаш детенце ИНВАЛИД ? Познавате ли такива деца ? Знаете ли че в нашата държава целият им свят се свежда основно до мама и тате ? Вие като майки, гледайки как страда болното ви детенце, не бихте ли се хванали за последната сламка?
Не обвинявам нито Елица, нито мъжът и. Животът достатъчно им е поднесъл и на двамата. За мен жената е постъпила правилно, знаела е къде му е болното място, знаела е как да го върне. Поставете се на мястото и на двамата и ще разберете и изневярата и лъжата.
Мисля, че е редно да помогнем това семейство да остане заедно. Детенцето им го заслужава, те двамата също.
подкрепям напълно това. newsm10

# 100
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Следях темата от начало, но мнението ми беше противоречиво.
Това, което аз бих посъветвала авторката е следното: В никакъв случай не си признавай за лъжата!!! Ще те изнудват цял живот после, а може твоя да настрои и детето срещу теб. В никакъв случай не лъжи и за спонтанен аборт- лесно може да се разбере дали е истина, може да предизвикаш дявола...или просто да си загубиш съня ако все още въобще имаш такъв.
От всички съвети до момента най-адекватен ми се струва оправднанието за хормонален проблем. Нещата там са вариращи и както един месец хормоните могат да са ти в небето, така на следващия всичко да е наред- така че не може да докаже, че си го излъгала + това повечето мъже като чуят медицински термин е все едно им говориш на суахили.
Ако послушаш моя съвет- остава само да го изиграеш добре и да си сигурна в себе си, че може да си сбъркала, може да си постъпила долно, но "каквото повикало- такова се обадило", а и го правиш заради детето си, а не от лигави прищевки!!!  Hug Hug Hug

А "много умните" да спрат да обвиняват жената, защото не се знае някой снежен ден на какъв леден *** ще се наденат!  Close

# 101
  • София
  • Мнения: 15 216
Аз пък не знам откъде се нароиха всичките тия гости с едно и също IP в тази тема. Същото като на авторката.
Може и да греша, драги читатели, но се дръжте здраво, защото не е изключено да сте на пързалката.

# 102
  • Мнения: 269
В никакъв случай не си признавай за лъжата!!! Ще те изнудват цял живот после, а може твоя да настрои и детето срещу теб. В никакъв случай не лъжи и за спонтанен аборт- лесно може да се разбере дали е истина, може да предизвикаш дявола...или просто да си загубиш съня ако все още въобще имаш такъв.
От всички съвети до момента най-адекватен ми се струва оправднанието за хормонален проблем. Нещата там са вариращи и както един месец хормоните могат да са ти в небето, така на следващия всичко да е наред- така че не може да докаже, че си го излъгала + това повечето мъже като чуят медицински термин е все едно им говориш на суахили.

Напълно подкрепям това мнение Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 16 005
Аз пък не знам откъде се нароиха всичките тия гости с едно и също IP в тази тема. Същото като на авторката.
Може и да греша, драги читатели, но се дръжте здраво, защото не е изключено да сте на пързалката.
То това си е ясно от началото.
Сценарии всякакви измислят.

# 104
  • Мнения: 81
Елица,
Разрови из форум проблемно забременяване за МИСЕД ( missed abortion). Мисля това ще ти помогне.
С две думи, сърдечната дейност на плода спира и той загива. Много често майката не разбира за това, т.е. няма кървене, симптомите на бременност не отшумяват веднага. За загубата на бебето се разбира при рутинен преглед на бременната жена. Ако това е станало в началото понякога плода се абсорбира от тялото, в противен случай се налага кюртаж, много често спешен.
Много те моля, ако решиш да използваш това, прочети възможно повече неща за да не се оплетеш.
Скоро моя приятелка преживя мисед. Всичко стана за няколко часа. Сутринта отиде щастлива на видеозон, а по обяд се прибра кюртирана.
На тези които са тръгнали да нищят правилно ли си постъпила или не ще кажа  да се помолят да не попадат в твоята ситуация. Вие хора, знаете ли какво е да имаш детенце ИНВАЛИД ? Познавате ли такива деца ? Знаете ли че в нашата държава целият им свят се свежда основно до мама и тате ? Вие като майки, гледайки как страда болното ви детенце, не бихте ли се хванали за последната сламка?
Не обвинявам нито Елица, нито мъжът и. Животът достатъчно им е поднесъл и на двамата. За мен жената е постъпила правилно, знаела е къде му е болното място, знаела е как да го върне. Поставете се на мястото и на двамата и ще разберете и изневярата и лъжата.
Мисля, че е редно да помогнем това семейство да остане заедно. Детенцето им го заслужава, те двамата също.
Виви, писах като гост днес, да. Това писание е мое.
Не можах да си влезна в профила, затова. Немам нищо общо с другите гости.

# 105
  • София
  • Мнения: 15 216
Твоето IP не е същото като на групата.  Peace

# 106
  • Мнения: 753
Момичета, нека да не я съдиме, а да се опитаме да и помогнем.
Мисля, че това с хормоналния дисбаланс е много сложно, все пак за спонтанен аборт много повече се чува и мъжът и би го възприел по-нормално.Случва се просто по-често.натоварила се е повече физически, кръвнала и .......готово.

Но все пак е добре да отиде на АГ..........моя не работи с касата..........дайте някое име, което работи с касата и е свестен newsm78

# 107
  • Мнения: 332

 Именно, аз за това говоря, тя каза, че на детето състоянието се е влошило когато "възлюбения" е изчезнал, а като се е върнал детето е щастливо отново. В името на щастието на детето тя трябва да се бори. Целта оправдава средствата. Излъжи си мила, и ако трябва цял живот живей в лъжи, ти го правиш заради детенцето си.

Пълни глупости!  ooooh!

А аргументите ти? smile3506

# 108
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
еее видяхме, че темата е пързалка или ще се включи авторката за да обясни феномена с IP-тата

Общи условия

Активация на акаунт