Варненски неформални кърмачески срещи 2009

  • 8 153
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 893
а аз си я пазя,както и всички брошури и брошурки които някога съм получавала Wink снимах я щото не ми се сканираше  Blush

# 76
# 77
  • Мнения: 1 167
А снимки от нашата последна среща в Портокал има ли някъде ка4ени?

# 78
  • Мнения: 2 631
Embarassed BlushСрамота, мислех, че съм дала линка
Ето:
http://picasaweb.google.bg/Sminscho/2009#
 Hug
desiniko, с теб ли нагъвахме брошурите  newsm78 Grinning

# 79
  • Мнения: 1 167
desiniko, с теб ли нагъвахме брошурите  newsm78 Grinning[/color]
[/quote]

Да да с мен ами... Laughing Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 7
Здравейте на всички! Аз искам да попитам къде точно се намира заведението Портокал където сте се събирали и сте качили снимки?
Аз съм майка на момченце Ивайло на 1г.9м. и вече се чудя как да му разнообразявам местата за игра:)Имам и още едно запитване към вас майки от Варна- търся си детегледачка и съм се видяла в чудо, моля ако някой има нещо впредвид или ще освобождава жена, от която е доволен, моля да ми пише на mail: silieva1@abv.bg Пожелавам приятен следобед и weekend на всички!

# 81
  • Мнения: 3 927
Най-нахално се записвам.  Simple Smile
Минаха 14 дни откакто родих и днес нещо съм объркана..........ако продължа да се обърквам, поне да видя къде ще има среща.......няма как да не опра до някой съвет........че не намирам време да пиша във форума..........

# 82
  • Мнения: 472
Актуална ли е програмата за петъчните срещи,която е поместена в брошурите,които получихме в Портокал? newsm78 и ако не къде можем да следим темите,които ще се обсъждат?Благодаря предварително Simple Smile

# 83
  • Мнения: 137
може ли и аз да се запиша  Embarassed

# 84
  • Мнения: 3 595
Привет момичета, аз се завърнах от почивка и стягаме лекция в събота на 29.08 от 10 часа в Майчин Дом. Темата ще бъде Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето. Тъй като местата са ограничени можете да се запишете тук, да ми пишете на ЛС, да ми звъннете на 0878 601 604 или да ми пратите имейл на i.staneva@gmail.com  Mr. Green


Дари за петъчните срещи не знам дали са актуални темите. Със сигурност за Младежкия Дом мога да потвърдя, че:
на 5.септември събота   10:00-12:00 ще има неформална кърмаческа среща с подкрепата на ЛЛЛ, на тема която ще обявим в близките 1-2 дни
на 25.септември петък   17:30-19:30 ще има лекция на тема Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето.
на 3.октомври събота   10:00-12:00 ще има неформална кърмаческа среща с подкрепата на ЛЛЛ
на 23.октомври петък   17:30-19:30 ще има лекция на тема Отбиване на детето.

Следващата среща в Портокал ще я обявим веднага след като уточним дата и ще е на различни теми, дано този път се получи и желаещите да не са само за една Laughing

Планирам и разни други нещица, но за тях ако (като) станат  Whistling

Тане да ти е живо и здраво бебчето и ако имаш каквито и да е притеснения имаш ни телефоните звънкай смело Heart Eyes

Jerita добре дошла  Hug

# 85
  • Мнения: 3 927
Благодаря, Иви,  Simple Smile
то е добре.

вчера притесненията ми се потвърдиха, взех радикално решение за бебо и мен........ще кърмя до 1-я му месец, после почвам да се лекувам, иначе няма да ме бъде да си гледам децата......

# 86
  • Мнения: 472
Записвам се за съботната лекция.Темата ще ми е много интересна.Само да сме живи и здрави:)Само се чудя дали с количката или с такси newsm78

# 87
  • Мнения: 397
и аз се записвам за събота, надявам се да успея да преборя стъпалата пак

# 88
  • Варна
  • Мнения: 893
да не казвам голяма дума...иска ми се да дойда, но ще видим дали обстоятелствата ще позволят Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 695
Аз искам да дойда в събота, спокойно мога да стоя и права, ако няма места. Мария също каза, че ще дойде. За тях с Рая ще има ли място? Те тъкмо сега започват захранването...

Общи условия

Активация на акаунт