Отговори
  • Мнения: 148
Класът на щерка ми се чудят какво да подарят на  класната си - Да не е  сребро, да не е картина и да н е парфюм... Simple Smile... Мили мами, дайте някоя идея... Simple Smile...   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 674
кристална ваза

# 2
# 3
  • Мнения: 2 005
Зависи до колко пари  newsm78 Ако са около 30 човека, по около 30 лева, може да й купите преносим компютър. За около 1000 лв. има чудесни. Успех!

# 4
  • Мнения: 148
Зависи до колко пари  newsm78 Ако са около 30 човека, по около 30 лева, може да й купите преносим компютър. За около 1000 лв. има чудесни. Успех!
Тя има...

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Зависи до колко пари  newsm78 Ако са около 30 човека, по около 30 лева, може да й купите преносим компютър. За около 1000 лв. има чудесни. Успех!

Леле, такива ли подаръци се подаряват?  Confused

# 6
  • Мнения: 148
Зависи до колко пари  newsm78 Ако са около 30 човека, по около 30 лева, може да й купите преносим компютър. За около 1000 лв. има чудесни. Успех!





Леле, такива ли подаръци се подаряват?  Confused                                                                                                                                                                   Не знам, не знам какво вече да правя... То не бяхо обици " Сваровски "... То не бяха картини... Просто...

# 7
  • Мнения: 88
Опитайте с плазма... LaughingМайтап. Аз лично бих се зарадвала на професионално направен албум на класа, с общи снимки (ако имат такива), пожелания и послания, подходящо написани...нещо такова. Simple Smile

# 8
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Честно: без думи. .Знаех, че сме нация по подаръците, ама все си мислех, че са в нормални граници..... Shocked

# 9
  • Мнения: 22 349
За завършването подарихме на нашата класна златно колие, но беше съгласувано с нея. Искахме да е нещо ценно и да остане за спомен. Беше и е изключителна жена, а през годините сме и правили най-различни подаръци.
Но тогава наистина не се подаряваха плазми, лап топи, ваучери за спа почивки и т.н. от сорта, а тривиалните вази, сувенири и т.н.
И златното колие беше много.
Сега явно това не е така, та честно казано нямам идея.

Но все пак може някоя красива пластика, ако жената има някакво хоби, или интерес да е нещо в тази насоченост.

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
компютър? уаууу...
хич не ми се види удачен подарък. 30 лв не са ли много, бе хора?
ние сме събирали веднъж пари за една учителка, но събирахме по 5 Е на дете,. и става дума за страна с далеч по-високи доходи

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Честно: без думи. .Знаех, че сме нация по подаръците, ама все си мислех, че са в нормални граници..... Shocked
четох една статистика за бг, предпочитани марки са нокиа, сони, джак даниелс, бмв Laughing

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
компютър? уаууу...
хич не ми се види удачен подарък. 30 лв не са ли много, бе хора?
ние сме събирали веднъж пари за една учителка, но събирахме по 5 Е на дете,. и става дума за страна с далеч по-високи доходи

Ще кажа на колежките да си сменят адресната регистрация, че с тукашната нямат надежда за такъв подарък. Изкарват само по разни книжки със спомени и снимки....Скука....

# 13
  • Мнения: 843
        Каквото и да и подарите ---   вече е  измислено.   Но ТЯ  ще ви помни.    Сигурна съм.
          ние се събираме от 22  години...
      Ние   на  Нашата класна и подаряваме Всяка година снимка от купона на класа..  _ Много често е поканена и тя,  но вече  е много възрасттна...  много 83 години.

# 14
  • Мнения: 4 111
Ние подарихме позлатен Seiko 5 и гравирахме на капачето "нормалните не оцеляват", випуск едисикой си.
Много беше щастлив, милият (курсов р-л).

Общи условия

Активация на акаунт