Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моят син от няколко дни пропуска последното си хранене в 21 часа и така храненията му стават само 5,нормално ли е това?Все още не сме се захранили и сме само на адаптирано мляко.
Цитирай

СОФИЯ

а при мен е обратното
Възможно ли е бебе на 5 и половина да има 8 хранения Whistling
Цитирай

Sofia

Щом детето не иска не го насилвай,то диктува правилата,т.е. в момента това за него е нормално.
Еniena възможно е това да е криза на растежа
Цитирай

СОФИЯ

не тя си е така от както се роди, яде по малко и по-начесто. И пак сег а е добре, ами като бяха 12 хранения??? newsm78
Цитирай

Варна

Ами колкото и странно да звучи ние на вашата възраст бяхме на 4 хранения, като той сам си го направи режима.Спря да се буди, не съм му го наложила аз  Smile
Цитирай

СОФИЯ

по колко на хранене изяждаше, спомняш ли си?
Цитирай

Mediterraneo

Дъщеричката ми е на 3 и половина месеца и все още не може да реши по колко пъти ще яде на ден-5 или 6.Когато както дойде.Оставила съм я тя да диктува правилата и се справяме добре.Мисля,че и двете сме доволни Very Happy
Цитирай

Варна

по колко на хранене изяждаше, спомняш ли си?

Мале все едно беше преди 100 години  ooooh! Не си спомням с точност, но май между 120 и 180 мл. newsm78
Цитирай

София

Нормално е. И наш бебо от втори месец някъде премина на 5 хранения. Wink
Цитирай

Варна

Какво мляко пиете?Когато нашия бебо хапваше Милумил сащо му стигаха 5 хранения,щом сменихме млякото хапваше 6 пъти.
Цитирай

София, Младост 2

Ами колкото и странно да звучи ние на вашата възраст бяхме на 4 хранения, като той сам си го направи режима.Спря да се буди, не съм му го наложила аз  Smile
При нас с баткото беше същата работа - от края на втория месец си правеше по 4 хранения дневно - ама плюскаше по 210мл адаптирано на хранене #Crazy И също така много бързо заряза и тази схема като по-голям вече (годинка и нещо),низвегваше тотално следобедната закуска и си остана на 3 хранения - та винаги сме били извън препоръките за бройки хранения и в идеалната среда по показатели за развитие.
Не се притеснявай - нали не седи гладно и наддава нормално,то само си показва как му е удобно Very Happy
Цитирай

Варна

Нормално е, и ние изведнъж от 7 хранения преминахме на 5 в средата на третия месец.
Цитирай

Велико Търново

И аз забелязвам от няколко дни,че последното хранене(6-тото) на Дани трябва да е около 23-24.00ч.Може би и той си променя режима?
Цитирай

София

и ние на вашата възраст бяхме вече на 4 хранения,но бебка сама си ги направи и не съм я насилвала.ядяхме колкото пише на кутията от млякото за възрастта.ние сме на фризолак.не мога да се сетя колко бяха милилитрите.
ако си наддава добре детето няма проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.