Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на езерото в града

Лошо е да не знаеш какво искаш,но още по-лошо става като знаеш точно какво искаш и не можеш да го намериш smile3511
Момичета,помощ Rolling EyesХаресахме паркет,масив от Палисандър,(нелакиран фабрично).Прерових целия град и няма и няма!Имаше китайски и индонезийски.Този от Индонезия беше разкошен,но бях съгласна и на китайски.Въпросът е,че вече няма никакъв.Казаха ми,че последната пратка не е била наред,предполагам,че е имало доста различни цветове в кашоните и не го внасят вече.
Ако някоя от вас има инфо за магазини,в които мога да намеря ,моля ви да ми пишете. smile3525
Цитирай

weltweit

За кой град става въпрос? Палисандъра е супер скъпо дърво, няма ли да ти излезе златен този паркет? С каква износоустойчивост е?
Цитирай

на езерото в града

За София става въпрос.Не е толкова скъпо,въпреки,че се води екзотично дърво.А и в повечето случай скъпото излиза по-евтино.Искам да сложа качествен паркет и повече да не се занимавам с това.В ап.на баща ми паркетът е 40 годишен,даже не е циклен и лакиран,старали сме се да го поддържаме и изглежда като нов.Въобще не си представям ситуация да се сменя цялата настилка след 10 год.,да се раздигат мебели...предпочитам отсега да си спестя тази "екстра" за следващите 50 години smile3521
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.