Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 435
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Я да ви попитам само моят мъж ли е така или това явление се наблюдава и при други? Примерно не може да си намери нещо, търси го 5 мин. и после вика мен на помощ, отивам аз и с магическа пръчка въпросното нещо се появява от нищо-то, при това на очевадно място  Laughing Laughing Laughing Защо така се получава се питам от няколко години насам, да имате отговор случайно?
пп. Сега да не ме разберете погрешно, че у дома е пълна анархия и цари хаос или мъжът ми недовижда  Crazy

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ооо, напълно нормално- на моят му се е случвало да търси чорапи, които вече са му на краката Mr. Green - а отговор защо е така нямам- може би защото така са свикнали - съъъъпа или мииииило, и всичко се материализира пред тях..., що да търсят

# 2
  • Мнения: 46 508
Така е и у нас.

Но за мен е нормално, защото прането и подреждането по гардеробите е мое задължение, като навляза в чужди води да сготвя нещо например, тогава пък аз питам  Laughing

# 3
Аз викам жена ми на помощ само ако изсраното нещо е било преместено иначе си помня в хаоса кое къде съм си го оставил Simple Smile

# 4
  • Мнения: 589
Оххх, една от култовите фрази на бившия ми съпруг беше провикване през прозореца към приятел, който го чака долу: "Чакай малко, че жената е подреждала и нищо не успявам да си намеря..."
  С новото мило нямам такива проблеми като да не си знае нещата.По-прибран е и от мен даже.
Почти всичко вкъщи е така подредено, че се намира за максимум 5 минути.

# 5
  • Varna
  • Мнения: 191
Аз подреждах ли, подреждах гардероби, дрехи, вещи, но се оказа безсмислено. Сега това е негова грижа и макар че хаоса в нещата му адски ме дразни, щом не се виждат - всичко е ок. Като почне да търси нещо, понякога пита, сам си отговаря и се тюхка защо му са така разхвърляни нещата.  Joy

# 6
  • Мнения: 830
Работата е там, че неговите дрехи са безупречно подредени в шкафа/за разлика от моите  Laughing/, сам си ги нарежда, там не пипам.

 Проблемите започват когато въпросните вещи напуснат това пространство. Понякога ме побърква  Crazy ама като гледам явно не само моето мъжле е така. После ще ми разправят, че мъжете били по-добре ориентирани в пространството... ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 862
Пред очите му е търсеното нещо! Направо ще му ги извади  hahaha Ама не го вижда човека и т`ва е, трябва да си ме попита ... а аз  Mr. Green направо позеленявам всеки път.... Що ли... Whistling

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Свикнали са от едно време да питат майка си за чорапите и след време - съпругата  Wink

# 9
  • Мнения: 3 459
Случва се да ме пита понякога за очевадни неща.
Питаме къде са му цигарите и запалката, а той си ги държи в ръката.  Mr. Green

За ключовете - същата работа.

# 10
  • Мнения: 46 508
Свикнали са от едно време да питат майка си за чорапите и след време - съпругата  Wink

Моят живееше самостоятелно, когато го срещнах, но като си е подреждал сам гардероба, знаеше кое къде му е.

# 11
  • Мнения: 2 448
Да, точно такава е ситуацията  и у нас, но съм свикнала и изобщо не се впрягам. Но той винаги пита, е добре де, аз толкова търсих , ти как го намери?  Laughing

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моят затова не губи време, направо казва какво да му намеря! няма толкова нерви да рови или търси каквото и да е, но на мене  ми пили, ако се забавя с търса4ката!лошото е ,4е винаги казва в последната минута! мрази да му местя нещата ,неговият хаос си е като подредена галактика! ама и аз понякога си правя хаос!особено като бързам!

# 13
  • София
  • Мнения: 16 016
У нас такива въпроси не се задават. Като дойде  да живеем заедно му показах неговата част от гардероба. След пране слагам всичко там и никога не пита, намира си го, същото е и за другите шкафове с разни неща.

# 14
  • Мнения: 212
И моя мъж е така...винаги забравя къде си е оставил нещата и се почва:
Мило,къде ми е телефона/личната карта/блузата/книжката....
Просто са разсеяни Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт