Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Та от два дни сме с темп. 38 градуса днес с лек обрив по корема и има изпъкнали папили по езика. Вече е ял и пил и мисля,че не мога да го водя за секрет. Ще бъде ли опасно да чакаме до утре или да тичам при някой доктор? Нашата е в отпуск и я няма. Вчера го водих при заместничката и тя не каза абсолютно нищо.
Цитирай

През девет форума в десети

Звънни и питай!
Не разбирам от скарлатина, но ми се струва странно да повтори за толкова кратко време и с пъпки. Да не излезе нещо друго?  Thinking
Цитирай

София

Не си вдига телефонаа  Crying or Very sad Още малко ще се пробвам да позвъня и ще търсим лекар май. Скарлатината е единствената шарка дето повтаря особено ако не е доизлекуван и е останал носител.Вече се съмнявам в повторните изследвания
Цитирай

А преди колко време кара скарлатината,че мислиш че се повтаря?А гърлото как е?Дъщеря ми е карала преди години и най-вече си личи по червения триъгълник който се откроява на лицето.Най-добре е ако не можеш да се свържеш с лекарката да отидеш при друг.Температура не се вдига без нищо-ако не е скарлатина,има друго нещо Thinking
Цитирай

София

езикът му е с обриви и е малинов. Кара я преди около месец и половина. Водих го вчера при дежурната,но тя си отби номерът само и нищо. Свързах се докторката ще дойде да го види в къщи,че е отпуска жената
Цитирай

Абсурдистан

Заведи го на дежурен лекар в инфекциозна болница.
Първо са много по-големи специалисти от един личен лекар.
Второ ще получиш веднага отговор.
И трето ще бъде назначено адекватно лечение.
Цитирай

София

Гериии благодаря ти от сърце   bouquet Това не ми мина хич през ума. Направо ще го хвана и право там.  Ех как не ми мина през ума това вече да съм спряла да се притеснявам. Като се събуди та право там, после ще пиша
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.