Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

софия

Здравейте мили мами,искам да ви питам дали сте ползвали вакумната помпичка Baby-Vac ,какво мислите за нея,има ли ефект,защото големия ми си упорито отказва да си духа нослето,а това ни създава големи неприятости,като бронхити,ангини ит.н.Моля споделете опит
благодаря предварително
Цитирай

след Околовръстното

Върши работа, но явно чувството е доста неприятно, защото мойта бебка само като види помпичката се съдира да реве. Кофти асоциации си прави.
Цитирай

под Неговото крило

Запис да следя, че с обикновената помпичка става голяма борба.
Цитирай

Варна/София

да, борба е, но пък на мен на Chicco с мек накрайник, ми върши супер работа, защото като върне кърма от нослето, става доста неприятно смъркането през нощта Sad
Цитирай

София

На мен ми свърши страхотна работа, при засега единствената хрема на сина ми. И той не беше особено очарован, но всичко става толкова бързо - докато допреш до нослето и е готово. С дъщеря ми ползвах обикновенна помпичка с вакум - е, може да не съм улучила марката, но никаква работа не вършехме с нея...
Цитирай

Много добра работа върши, според мен за малко бебе това е единственото средство, с което може наистина да се изчисти нослето при хрема. Е, на бебетата не им е много приятно, но на най-ниската степен на прахосмукачката го приемат малко по-добре.
Цитирай

София

Страхотна работа върши Baby Vac, издърпва много добре и големите сополи на бебето, когато е било болно. Ето демонстрация как работи http://www.youtube.com/watch?v=DIOSUZberyQ
Цитирай

София

Върши работа, когато се е налагало! В началото се дърпаше, а после сама си поднасяше нослето  Very Happy

Страхотна работа върши Baby Vac, издърпва много добре и големите сополи на бебето, когато е било болно. Ето демонстрация как работи http://www.youtube.com/watch?v=DIOSUZberyQ
Пустото ми любопитство - отяде ми се салатата  Mr. Green
Това дете откъде ги произведе толкова сополи  35
Цитирай

Страхотна е тази помпичка.
Когато е много запушен носа само тя ни спасява за да може да спи спокойно.
Дъщеря ми я беше страх първите 2-3 пъти от прахосмукачката,но после свикна и сега много се забавлява,сама си дава нослето.
Цитирай

На Края На Вселената

Изглежда полезно... Laughing
Цитирай

варненка от София

И от къде може да се вземе това удоволствие и каква му е цената?
Цитирай

И от къде може да се вземе това удоволствие и каква му е цената?
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1960
Май само по интернет може да се поръча.
Аз си я взех от ДаНет.
Цитирай

софия

благодаря на всички мами,днес ще я поръчвам и аз Hug
Цитирай

София

Вече си решила да поръчваш, но и аз да дам едно положително мнение. Помпичката е невероятна, за секунди издърпва всички секрети, пробвала съм я на себе си - чувството не е толкова неприятно. Дъщеря ми също си подава нослето сама (не винаги де  Mr. Green). Измъчих се първите месеци с обикновените помпички, бях скептична към тази, а и как ме гледаха като кажеш за търся помпичка за нос, която се включва към прахосмукачката.  Crazy
Цитирай

Плевен

Аз също съм много доволна! Лошото е, че през нощта ако решиш да я използваш, ще събудиш съседите! Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора