Как се свалят тлъстинките на корема ?

  • 37 641
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Ох, момичета.. Вече няколко дни ходя на сауничка с точно тази цел.. Мажа си коремчето със соли.. и като почне да тече от него една водичка, тече, ама се лее чак..
Хватката е че тече водичка, дето трябва после бързо да си я набавиш.
Като видя на някой да му тече мазнинка - тогава ще се доверя на сауната Mr. Green
Упражнения, и ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ - аз така за четири месеца свалих почти 10 кг.
Упражненията се правят по време на отслабването, а не "първо да отслабнеш и после". Физическото натоварване забързва метаболизма и нещата стават по-бързо, а и отдолу ще се покажата приятно оформени мускули Grinning

# 31
  • Мнения: 278
Упражнения, и ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ - аз така за четири месеца свалих почти 10 кг.
Упражненията се правят по време на отслабването, а не "първо да отслабнеш и после". Физическото натоварване забързва метаболизма и нещата стават по-бързо, а и отдолу ще се покажата приятно оформени мускули Grinning
newsm10 newsm10 newsm10

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Мда и аз като Веси 1 ззаслабнах с правилно хранене:ВМ - НВД и фитнес. Вече от няколко месеца не спазвам този режим и не съм качила и грам. За съжаление имам 2-3 кг в повече с които много трудно ще се пребора. В момента ми е трудно да спазвам предишния хранителен режим, но се опитвам да се придържам поне към основните правила на НВД. За фитнес и дума да нестава - нямам никакво време вече, но от вчера съм се заела с въртене на обръч вечер вкъщи - ще споделя ако има ефект  Wink

# 33
  • Мнения: 2 759
Благодаря, girls!

Аз съчетавам нещата с фитнес, но хапвам като за световно Misc Bomb.. Иначе пия бирена мая за ускоряване на метаболизма (2х5), дали мога да вземам Л-карнитин паралелно? Хм, и пия китайски чай (на опаковката пише, че се свалят 4 кг за месец)..
А, и щях да забравя: мисля да тръгна на антицелулитен масаж... Сега, или като сваля някакви кг..?

TYA (благодаря предварително)

П.С. Off ли съм пак? smile3538

# 34
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Хм, и пия китайски чай (на опаковката пише, че се свалят 4 кг за месец)..
Той не действа ли малко разхлабващо?

Цитат
А, и щях да забравя: мисля да тръгна на антицелулитен масаж... Сега, или като сваля някакви кг..?
Като имаш кинти и време. Винаги е хубаво на масаж. Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 6 796
Ох, момичета.. Вече няколко дни ходя на сауничка с точно тази цел.. Мажа си коремчето със соли.. и като почне да тече от него една водичка, тече, ама се лее чак..
Хватката е че тече водичка, дето трябва после бързо да си я набавиш.
Като видя на някой да му тече мазнинка - тогава ще се доверя на сауната Mr. Green
Упражнения, и ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ - аз така за четири месеца свалих почти 10 кг.
Упражненията се правят по време на отслабването, а не "първо да отслабнеш и после". Физическото натоварване забързва метаболизма и нещата стават по-бързо, а и отдолу ще се покажата приятно оформени мускули Grinning
Абе вярно,че майката му е правилно хранене и упражнения,обаче сауната ускорява метаболизма и спомага изхвърлянето на тосини,които са една от причините за целулита  Wink.Така че и тя има значение!!!

# 36
  • Мнения: 2 759
Той не действа ли малко разхлабващо?

Действа.  yes

Общи условия

Активация на акаунт