С какво мажете децата на плажа?

  • 3 426
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Моите са със много светла кожа и се чудя какво да купя!  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 550
Ние сме така цялото семейство. Мазахме се с детския на Виши и нямаше никакви поражения.

# 2
  • Мнения: 240
Моето момиче също е с много светла кожа. Миналата година бяхме с мустела 50+
сега пробвах 50+ на виши и много ми хареса пък и по лесно се размазва.  Но на плажа, въпреки мазилата все си висиме под чадъра.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 032
Купи плажно мляко предназначено за деца и над 30-ти фактор, използвала съм няколко марки и не е имало проблем с никоя. От 12 до 17 часа само под чадъра.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
Мазахме се с детския на Виши и нямаше никакви поражения.

Много съм доволна от него, използваме го цялото семейство  Simple Smile

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
с мляко предназначено за деца и фактор 50 Peace

# 6
  • Мнения: 3 634
Не само на плажа, но при всяко излизане по къси панталони и тениска. Мажа обилно вратле, лице и ръце и крака. По-малко слагам на коремчето и гърба. За всеки случай, да не проникне някой опасен лъч!  Mr. Green Аз използвам Чико сега, а миналата година Юсерин и Бюбхен.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Синът ми също е с много бяла кожа.Миналата година бяхме на басейн,през половин час го мажех със детският слънцезащитен крем 50+ на Ейвън.Много се бях уплашила да не изгори,че постоянно стоеше на слънце,а беше много горещо.За моя изненада кожата му изобщо не беше мръднала.

# 8
  • Мнения: 236
Чико 30 фактор  Peace

# 9
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
с козметиката на Bubchen

# 10
  • Мнения: 113
Аз ползвам Klorane 50 бебешкия, блондинче сме но не ми се е налагало да мажа повече 3 пъти за деня  Peace
Преди години аз съм ползвала 50 на Вишито за възрастни,но там къде съм се изпотявала на капчици кожата ми почерняваше различно и ставах на пигментни петна  Sad
Но щом има толкова доволни явно са го променили

# 11
  • Мнения: 113
Миналата година цялото семейство ползвахме А-дерма 40( спрея) и 50 фактор. Тази година отново взех тях.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 084
А-дерма 50

# 13
  • Мнения: X
Ползвала съм Себамед, Бюбхен, Чико, от 30-ти фактор нагоре. Много е беличък, но никога не е изгарял. Мин. година, а и това лято сме с Нивеа 50.

# 14
  • Мнения: 1 674
Алергичната серия на PIZZ BUIN - страхотни са. Сега взех 30-ти фактор. Ама тази година са вдигнали цените доста...

Общи условия

Активация на акаунт