Изкуство с мъниста 2

  • 73 172
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 236
Дадуся,мерси  bouquetЩе търся.Аз исках да кажа,че първо боядисвам с акрилна боя и отгоре лакирам с лак,но нещо съм съчетала двете действия в едно hahaha

# 736
  • Мнения: 110
здравейте,сръчни момичета!аз съм от тези,които "тайно " разглеждат творенията ви.обичам да творя разни нещица от всякакви материали.мои приятелки искат да им продавам някои от тях за да подаряват на своите приятелки и колежки.проблемът е,че не кога да преценя какви пари да им поискам.бихте ли ми дали съвет,как да си определям цената?ако някоя от вас има "бизнес",може да сподели.предварително благодаря! спорна работа на всички!

# 737
  • Добрич
  • Мнения: 958
Не е ли време за нова тема? Ако някой има желание нека да пусне  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 155
аз се разписах вече с нова тема, така че дерзайте

# 739
  • Мнения: 3 323
 newsm78 нещо не успявам да я намеря, ще пуснеш ли линк, моля те?

# 740
  • Мнения: 155
.....в смисъл че тази я започнах аз, сега е ваш ред да направите нова  smile3534.

# 741
  • Мнения: 3 323
Желаещи? Аз не съм много сръчна, мога да направя само копи-пейст на тази.... ако има по оправни - да заповядат!
Ери, ко са праиш сега, аде моля ти се положи една добра традиция... ти да пускаш темите Joy Praynig

# 742
  • Мнения: 236
И аз съм на тва деридже CrazyАко действително има някой по- на ти с тези неща да заповяда.

# 743
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета да пускам ли тема   Simple Smile
и ако имате полезни страници може да ги  сложим на първа страница ,за да не се търсят из темите ,когато потрябват на някого ,например  някои нови полезни схеми  или съвети Peace

# 744
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета заповядайте в новата тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=461722.new#new
Очаквам  забележки ,които да поправя  Hug
Също  линкове към албумите на момичетата ,които съм пропуснала   Peace
И каквото още се сетите  Simple Smile

# 745
ВЪПРОСА С ТЕЛТА ГО РЕШАВАМ ТАКА-КУПУВАМ СИ ОТ МАГАЗИН МНОГОЖИЧЕН КАБЕЛ-ЗА ЗАЗЕМЯВАНЕ-НА СРЯЗАНОТО МЯСТО НА САМАТА БУХТА СЕ ВИЖДАТ ТЕЛЧЕТАТА ВЪТРЕ ПОД ИЗОЛАЦИЯТА-НА ОКО ПРЕЦЕНЯВАМ ДЕБЕЛИНАТА ДА Е ОКОЛО 3ММ,И КУПУВАМ-ВЯРНО ЧЕ Е ИГРАЧКА ДОКАТО СЕ СВАЛИ ИЗОЛАЦИЯТА ,НО ПЪК ИМА МНОГО ЗА МАЛКО ПАРИ

Общи условия

Активация на акаунт