Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 32 отговора
Ето линк към торента на последното БГ издание на книгата на проф.Сайонджи (изисква регистрация, за да може да се свали) -> http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=4fb2b … dbea57637d2879243

Вътре е описана със схеми и рисунки системата Юмейхо, има и упражнения, които можете да изпълнявате сами.

Успех!
Цитирай

някои знае ли за такива масажи в Разград
Цитирай

А препоръчвам моя учител от НСА Валентин Бачев ако някой иска телефон да пише на лични
Цитирай

Запис да следя темата  Peace
Преди години ходих, на за съжаление загубих координатите на човека. Ефектът при мен беше голям. Надявам се да открия човек, който със сърце и душа прави този вид масаж, защото магията е още по-голяма Hug
Цитирай

Здравейте
За ваша информация искам да ви информирам че в болница Токуда София започнахме от 01.03.2010г.   ЮМЕЙХО ТЕРАПИЯ  в ДКЦ - Физиотерапия и рехабилитация.
Първо се извършва преглед от лекар и след това се назначават процедурите ( ако пациента е показен за работа ).
Работя ЮМЕЙХО ТЕРАПИЯ взависимост от скелетно-мускулната дисфункция съчетани с ЛФК (лечебна физкултура) Професионално Smile)))
Заповядайте !
Цитирай

Прощавайте забравих да ви се представя Wink
Казвам се Денислав Спасов - кинезитерапевт съм и работя (YUMEIHO THERAPY) ЮМЕЙХО ТЕРАПИЯ  в ДКЦ-Болница ТОКУДА.
Ако проявявате интерес към тази терапия - можете да ми задавате въпроси.
Координати за записване: Рецепция  02/403 4925
Д.Спасов 0887784600
Wink
Цитирай

Може ли някой от вас, които сте ходили при него, да даде тел. на Крум Войнов?
Търсих в гугъла, но не открих, а щом е със записване и се чака, много по-добре е да се запишем още преди първото посещение. И още, каква диагностика се прави при него? Предварително благодаря!  Hug
Цитирай

zdraveite momi4eta, tui kato stradam ot diskova hernija reshih da se doverq na kitaeca Van Peidziu koito predlaga kitaiski masaj. vse oshte sum v schok ot pregivjanoto i se 4uvstvam mnogo zle.kato prekra4ih praga na kabineta mu mnogo losho vpe4atlenie mi napravi ugasnata mrusotija i bezredieto, koeto careshe vutre. ne mojah to4no da mu objasnja kakva mi e bolesta tqi kato toi po4ti ne govoresche bulgarski.pipna mi pulsa sled koeto mi objasni 4e problemite mi se dulgat na zapuscheni chakri.nakara me da se subleka i da legna. sled koeto toi zapo4na da mi prilaga  njakakuv mnogo stranen masag i da mi burka s prusti v genitaliite purvona4alno si misleh 4e takuv e masaga imah mu doverie a i nikoga predi tova ne mi se be slu4valo podobno nesto.purvona4alno trjabvasche da lega po korem sled koeto me nakara da se oburna po grub,mahna mi sutjena i mi zamo4na da mi pipa gurdite sustevremenno s drugata ruka otnovo brukna s prust vgenitalite mi, imah 4uvstvoto 4e sum kato paralizirana,bjah shokirana do tolkova, 4e nemojah vednaga da reagiram slava bogu toi prestana i mi pomogna da se izpravja, tqi kato njamah sili sama da se izpravja. 4uvstvah se ujasno omursena i iznasilena.obljakoh se sled koeto toi mi poiska 20lv.njamah izbor dadoh mu gi i izbjagah navun.Ne moga da se otursja ot tazi slu4ka, vse oste mi e pred o4ite tazi gadost 4uvstvam se travmirana i zatova reschih da spodelja tova s vas vuv foruma i da vi predpasjA OT TOZI " doktor"na 4iito dom dori nqmashe i tabelka na vhodnata vrata 4e tam praktikuva medicinsko lize[/size][/size][/size][/size][/size][/size].  newsm78
Цитирай

bobbinus

Това вече е минало.........!
Човек се учи от грешките си!!!!!!!!!!
Навярно тази стуация през която си преминала......ще те накара да осъзнаеш как трябва да регираш в бъдеще на подобни ситуации....
Сигурна съм, че от тук нататък и при най малката гавра на някой мъж с теб ...ти ще реагираш по най-адекватния начин и  ще го смажеш психически!

Приеми тази ситуация като част от твоето изграждане като личност! Човек се учи от грешките си!
Цитирай

Javora
blagodarja ti za otgovora imash pravo 4e za v budeste ste znam da reagiram po adekvatno i da ne sum tolkova glupavo naivna 4ak me e sram Embarassed
Цитирай

Юмейхо в Пловдив - 0898632388 0899818369
Цитирай

Скоро ходих на юмейхо в Център Лайф Юнити и съм много доволна.  Личеше си , че човека е професионалист, обстановката е перфектна и определено мисля да отида отново. Намерих го по интернет, ето го сайта: http://www.lifeunity.eu/
Цитирай

НАЙ-ДОБРИЯТ СПЕЦИАЛИСТ ПО ЮМЕЙХО Е Д-Р ТОДОР ДИМИТРОВ, В МОМЕНТА РАБОТИ В ЦЕНТЪР "ЮНИТИ" НА УЛ. ХРИСТО БЕЛЧЕВ 32. МНОГО СЪМ ДОВОЛНА, ХОДИЛА СЪМ И ПРИ ДРУГИ, КОИТО СА ОК. НО Д-Р ДИМИТРОВ РАБОТИ УНИКАЛНО, ОБСТАНОВКАТА СЪЩО Е ПРЕКРАСНА. МЯСТОТО Е МНОГО УДОБНО В ЦЕНТЪРА. АЗ ЛИЧНО СЪМ ТВЪРД ПОЧИТАТЕЛ И НЕ ОТИВАМ НИКЪДЕ ДРУГАДЕ. УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ПИШЕТЕ КАК Е МИНАЛО.
Цитирай

Видях че в Юнити център има и Иумейхо стречинг някой ходил ли е на такива занимания. Мнение?
Цитирай

Прочетох коментара за стари теми, но нямам  повод за нова такава. Просто искам да отговоря на всички питали за Крум Войнов център, тъй като го посещавам и съм наистина доволна, както от терапията, така и от невероятното отношение. Намерих го също лутайки се в търсене за сайонджи специалист, но се отказах заради цените. За съжаление г-н Крум Войнов е починал миналата година, но в центъра все още лекува неговата колежка Албена Тасова, която също е изключителен терапевт по всички ставни и костни заболявания, както и сливици. Посещенията стават със записване и не се чака повече от десетина дни.  Входът се намира точно до стрелковия клуб, в ляво, като се влезе на стадиона, на втория етаж, точно до гимнастиката на Илиана Раева.
Успех на всички и бъдете здрави.
Цитирай

15-29 от 32 отговора