ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ НЯКОГА МЪЖ ДА ПЛАЧЕ

  • 9 017
  • 116
  •   1
Отговори
Виждали ли сте някога мъж да плаче
и по какъв повод ?

# 1
  • Мнения: 212
И мъжете са хора ( Rolling Eyes) и те плачат.Аз съм виждала.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Виждала съм. И какво от това?  Thinking
А повода е прекалено личен за споделяне.

# 3
  • Мнения: 2 175
Да, виждала съм..

По поводи всякакви - мъка, любов, физическа болка, радост, безсилие и тн..

И те като нас, ама по-тайно..

# 4
  • Мнения: 156
не е чак такава рядкост. виждала съм не един. ако са мислили, че е възможно да споделя защо, едва ли биха си позволили да плачат пред мен.

# 5
  • Мнения: 7 474
Да, нищо ненормално няма в това.

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да и според човека ме връхлитат различни емоции....
За пример: Видях веднъж баща ми да плаче и сърцето ми щеше да се пръсне.... Едно бивше гадже се разрева, когато го оставих, но предизвика в мен единствено погнуса  Confused

# 7
  • Мнения: 4 380
Разбира се. И даже познавам големи ревльовци.

# 8
  • Мнения: 593
Едно бивше гадже се разрева, когато го оставих, но предизвика в мен единствено погнуса  Confused

И на мен ми се е случвало - две гаджета. Двойна погнуса!  Sick Sick

# 9
  • Варна
  • Мнения: 728
Виждали ли сте някога мъж да плаче
и по какъв повод ?
Като изключа сериозните мъже......................Има мъже които са такива ЛИГЛЬОВЦИ  hahaha
Рицарите отдавна умряха
Ние сме по силния пол, макар да плачем по често

# 10
Да, виждала съм.

Баща ми, за пръв и последен път на погребението на неговия баща...

Мъжа ми, беше се костюмирал и щеше да тръгва на работа, когато си закачи панталона на един пирон и го съдра... Не можeх да повярвам на очите и ушите си...

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573


Мъжа ми, беше се костюмирал и щеше да тръгва на работа, когато си закачи панталона на един пирон и го съдра... Не можeх да повярвам на очите и ушите си...

Е, няма нищо- човек трупа, трупа и понякога за съвсем малка глупост избухва емоционално  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 132
Да.Мъжът ми на погребението на майка си.

# 13
  • Мнения: 3 411
Да, моят съпруг- когато разбра, че майка му е тежко болна и ѝ остават няколко месеца живот; на погребението ѝ; когато му казах, че съм бременна; на сватбата ни и когато се роди сина ни.

# 14
  • Мнения: 3 016
Да ,моят съпруг също плака когато почина  второто  ни детенце.

# 15
  • Мнения: 3 459
Да. Мъжът ми.  Peace

# 16
  • Мнения: 750
Виждала съм - собствения ми мъж. И какво?

# 17
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Да, виждала съм...И мъката и радостта са за всички еднакви и за мъже и за жени...Нещо безсмислен ми се вижда въпроса...

# 18
  • Мнения: 202
Да виждала съм и не мисля,че е нещо необичаино.
Баща ми плака на погребението на дядо ,неговият тъст.
Съпругът ми пред мен и заради мен по наши лични причини.
Не мисля,че ако мъж плаче това го прави по малко мъж.

# 19
  • Мнения: 17 546
Естествено, че съм виждала!
Даже и един единствен да е бил, в лицето на онзи ревльо от ББ незнам-си-кой-номер, се нагледах на ревящ мъж за достатъчно време напред.  Laughing

# 20
  • Мнения: 171
Да...виждала съм мъж да плаче и смятам, че това не е нещо необичайно...и те са хора все пак...Но поводът поради, което го направи е доста личен и не мога да го споделя тук... Flutter

# 21
# 22
  • Мнения: 1 844
ама че тема..разбира се,че мъжете плачат,какво чудно има,та да се прави на въпрос? Laughing
виждала съм няколко мъже да плачат..заради любовни проблеми,заради други неща..нормално е,и мъжете са хора,имат чувства и емоции..
и все пак..мъж ревльо е ужасно,едно е заради нещо да поплачеш,друго е за всяка дреболия да рониш сълзи. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 70
В тази връзка не разбирам онова, което казват на момченцата - "Мъж си, стига рева". Ужасно е. По-добре да плачат, отколкото да трупат в себе си. Същото важи и за големите мъже - кво толкова, че заплакали. Те поне го правят без истерии. А и в случая това мъжко-женско делене ми се струва тъповато...

# 24
  • София
  • Мнения: 23 084
Да - когато ми каза, че ме зарязва и докато ми обясняваше - ревеше  Crazy (става дума за много бивше гадже)
Ей това така и не го разбрах, а после жените сме били неразбрания пол...
А моят мъж за повече от 8 години не съм го виждала да плаче. Май излъгах - много циври на филми, но това не знам дали се брои  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 388
Да. Последният път в една дискотека. Един мъж получи една плесница и се разрева.
Виждала съм друг, който е отнасял много повече, но не пророни и сълза.

# 26
  • Мнения: 1 233
Да. Баща ми - на сватбата ми, и мъжа ми - когато се роди детето.

# 27
  • Мнения: 476
Видях веднъж баща ми да плаче и сърцето ми щеше да се пръсне....

И аз видях своя един единствен път да плаче и се почувствах по същия начин.
Съпругът ми също е плакал пред мен.

# 28
  • Мнения: 1 432
Мъжът ми никога не е плакал пред мен, никога. Не е от плачливите.
Имам приятел обаче, с който ревем!
За каква погнуса говорите?  newsm78

# 29
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Да,виждала съм мъж да плаче.Все пак и те са хора и те имат чувства. Peace

# 30
  • Мнения: 2 013
Да...двама.
Вторият е мъжа ми,не вярвах,но и това видях...Последния път,когато го видях да плаче беше докато раждах... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 686
Виждала съм сълзи на щастие от мъжа ми и от баща ми.
Но от баща си видях и сълзи на отчаяние и безсилие и винаги ще ги помня Cry.

# 32
  • Мнения: 212
виждала съм мъже да плачат...не е толкова странно явление
а поводите са лични!

# 33
  • Мнения: 337
Да, татко ми - когато му казах, че съм бременна - от радост, и после когато баба почина.....
Мъжът ми - и той като видяхме теста и после като се роди детето ни.
И ги обичах толкова много в тези моменти.... Аз по принцип много ги обичам Hug

# 34
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Бивше гадже плачеше, като го зарязах.
Друго плачеше, че ме зарязва newsm78
Се ла ви.

Мъжът ми доста пъти е плакал пред мен.

# 35
  • Мнения: 2 153
Виждала съм разбирасе, нали и те са хора....По- рядко от жените плачат, но все пак им се случва!

# 36
  • Мнения: 1 796
Първо разплаках моя мъж с новината-''Бременна съм'',а после разплакахме и брат му с думите-''Ще ставаш чичо''.

# 37
  • Мнения: 919
Мъжът ми не съм,но да,виждала съм мъж да плаче.И не го намирам за странно.Изобщо.

# 38
  • Мнения: 59
 Simple Smile Хм....виждала съм трима мъже да плачат,по лични поводи.....аз ги разплаках  Embarassed

# 39
  • Мнения: 102
 Rolling Eyes Виждала съм повечето ми бивши приятели,баща ми когато почина майка ми, сегашния ми приятел /него и сълзи от щастие и от страх за най-лошото/. От каквото и да плачат мъжете показва,че са загърбили  комплекса -максима че:" Мъжете не плачат" значи са по силни и истински от всякога. Винаги ми е правело впечатление,че мъжете плачат защото им идва от вътре и са истински,докато ние жените понякога плачем и за да манипулираме,за да постигнем целите си и тн.

# 40
  • Мнения: 1 422
да. по тъжен повод - дядо ми, баща ми, любимия ми. по хубав повод също - баща ми, зет ми, на сестра ми свекър й - от гордост, от щастие, от радост.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 11:36 от NadG

# 41
  • Мнения: 592
така зададена темата си е доста тъпичка, но мъжът също е човек! Плаче и от радост и от мъка. Това е част от живота!

# 42
  • Мнения: 4 292
Разбира се, че съм виждала. Е, не чак да плачат с глас, по-скоро съм виждала сълзи в очите на мъже. Съвсем нормално и човешко.

# 43
  • Мнения: 2 723
Какъв е смисълът на темата?
Да, виждала съм.

# 44
  • Мнения: 593
notar, повечето ще се съласят с теб, както виждаш.

Дори приемам, че един мъж може да се разплаче и когато го зареже гаджето. Но едно е в такъв момент да отидеш да си поплачеш на рамото на баща си, а съвсем друго изглежда, ако ревнеш пред гаджето. Отблъскващо ми е!  Sick

Виждала съм възрастен мъж да не може да сдържи сълзите си от мъка и безсилие... и мен ме заболя от неговата болка.  Sad

# 45
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
Когато човек е силно емоционален е най-нормално да заплаче-било от радост, от безсилие, от мъка. Защо трябва мъжете да правят изключение?
Нали всички търсим умни, чувствителни, романтични мъже, които да показват чувствата си към нас/ако може всеки ден/ Е  ако те са такива, как да избират и ограничават кое чувство да покажат и кое не.
Мъжът също е човек, а плачът е най-нормална човешка реакция

по темата;
да виждала съм и намирам това за напълно нормално. Дори ми помага, когато плачем заедно с мъжа ми.

# 46
  • Мнения: 904
Съзрях сълзи в очите на мъжа ми в момента, в които ме извеждаха от вкъщи като булка Crazy, прикри ги много хитро ама аз си попитах и той призна Heart Eyes.

# 47
  • Мнения: 2 388
Нали всички търсим умни, чувствителни, романтични мъже, които да показват чувствата си към нас/ако може всеки ден/ Е  ако те са такива, как да избират и ограничават кое чувство да покажат и кое не.

Не всички търсят такива мъже. Романтичните жестове мен лично ме поставят в неудобно положение. Прекалената чувствителност и у двата пола не ми допада. Ежедневна демонстрация на чувства ме изморява.
В този ред на мисли, перманетно плачещ мъж не е за мен.

# 48
  • Мнения: 592
notar, повечето ще се съласят с теб, както виждаш.
Дори приемам, че един мъж може да се разплаче и когато го зареже гаджето. Но едно е в такъв момент да отидеш да си поплачеш на рамото на баща си, а съвсем друго изглежда, ако ревнеш пред гаджето. Отблъскващо ми е!  Sick
Виждала съм възрастен мъж да не може да сдържи сълзите си от мъка и безсилие... и мен ме заболя от неговата болка.  Sad
Абсолютно съгласен!   Hug

Нали всички търсим умни, чувствителни, романтични мъже, които да показват чувствата си към нас/ако може всеки ден/ Е  ако те са такива, как да избират и ограничават кое чувство да покажат и кое не.
Не всички търсят такива мъже. Романтичните жестове мен лично ме поставят в неудобно положение. Прекалената чувствителност и у двата пола не ми допада. Ежедневна демонстрация на чувства ме изморява.
В този ред на мисли, перманетно плачещ мъж не е за мен.
И на мен - чак пък перманентно....  Laughing

# 49
  • Мнения: 212
Аз живея с мъж, който не е нито чувствителен (или по точно не го показва), нито романтичен.Но аз съм щастлива с него.Той е грижовен и ми показва чувствата си, но не ми ги натрапва ежедневно.Била съм с мъж, който смея да твърдя, че беше по-чувствителен и романтичен от мен самата- ами започна да ми става чак неприятно и в крайна сметка се разделихме.Не ми допада идеята когато аз плача,той да ми приглася от страни, вместо да ме успокои по някакъв начин.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
Разни хора-разни разбирания и възприятия!!!

# 51
  • Мнения: X
По принцип плачат силните мъже...
Уважавам мъже,които не се страхуват да показват чувствата си-радост или болка.   

# 52
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Иска ли питане?  Tired

# 53
  • Мнения: 133
Ами да, виждала съм!

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, баща ми... 2 пъти.
Когато погребваха баба ми и дядо ми, неговите родители.
Толкоз жал ми стана...  Cry

Брат ми и мъж ми - никога.
За мъж ми не мога да гадая, но брат ми е много корав(осърдечен) и не знам дали някога би пуснал сълза.

# 55
  • Мнения: 743
Имам малко момченче.Строила съм цялата рода-да не съм чула-ти си мъж,мъжете не плачат!
Много е лошо да си чувствителен,емоционален и да ти се плаче,а да се стискаш и да не го правиш,защото си МЪЖ!Разбира се има и хора,по-кораво-сърдечни,които не плачат,не им идва,но според мен е много важно човек да показва емоцийте си.Аз съм такава и си давам сметка,какво би ми струвало,да се въздържам....
Мисля,че никои не трябва да се подчинева все още на тези отживели предразсъдъци!

Да,виждала съм мъже да плачат,и това ги е издигало в очите ми.

# 56
  • Мнения: 2 388
По принцип плачат силните мъже...
  

По кой принцип и кои мъже са силни?
Ако не плачат, значи ли, че са слаби?

# 57
  • Мнения: X
Цитат
По кой принцип и кои мъже са силни?
Ако не плачат, значи ли, че са слаби?
Отдолу съм пояснила...мъже,които не се страхуват да покажат,че имат чувства.Не се притесняват от мнението и реакцията на другите,като ги видят със сълзи в очите.За мен това са мъже с достатъчно силен характер,за да си позволят да покажат мъката ...или радостта си.
Изключвам вечните мрънкалници.

# 58
  • Мнения: 1 897
Виждала съм.
Подробности не желая да споделям.

# 59
  • Мнения: 743
Виждала съм.
Подробности не желая да споделям.

Дори и след време ми е адски болезнен спомен!
На мнение съм, че човек трябва да бъде еднакво искрен и истински, както в радостта си, така и в мъката си. Какво значение има полът!?

# 60
  • Мнения: 5 710
Виждали ли сте някога мъж да плаче
и по какъв повод ?

мъжът ми плаче час по час, особено на филми, а ако има  и намесено куче направо салфетките вадя ...  много е сладък.
харесва ми, че изразява емоции. не е някакъв ръб, който да не се трогва от нищо.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 871
Да - мен самият !
За огромно разочарование на някои дами тука, които никога не плачат защото били по силния пол.
Обърнете внимание, че и студенокръвните също плачат.

# 62
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Да - баща ми, свекър ми, мъжът ми.  И тримата от безсилие и невъзможност да променят ситуацията.

# 63
  • Мнения: 20
да и то не веднъж

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Обърнете внимание, че и студенокръвните също плачат.

жените ли визираш?
"Ръб" не знам дали е точната дума... 10cent's
Особняк, коравосърдечен, темерут... може би. И не си мисли, че в такъв човек не бушуват емоции. Но си остават скрити за нас, наблюдаващите ги.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 871
Обърнете внимание, че и студенокръвните също плачат.

жените ли визираш?
....

Е не знам при вас как е, но при нас всичките жени са си топлокръвни.
Имах предвид животни естествено, а не хора.  Laughing

# 66
  • Мнения: 64
Мъжът ми, когато ме изкараха от родилното с дъщеря ни.  Тогава пророни няколко сълзи които бяха много сладки и никога няма да забравя.   С второто, явно вече беше свикнал и се въздържа Grinning

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
да и не виждам нищо срамно или лошо в това.

# 68
  • Мнения: 4 380
Гледахте ли в "Море от любов" историята с уж заминаващата за Москва?

Егати и ревльото! ooooh! Sick Отвратително направо. Не понасям такива мъже.

# 69
  • Мнения: 1 568
Баща ми реве и на народна музика като слуша Hug
Обаче видях един дето ...малей,тресеше се..започна от нищо...направо паднах,беше ...ужасен театър...ревеше от любово...съмнявам се обаче newsm78

# 70
# 71
  • Мнения: 378
Да моя!Каза,че като чул ,че има момиченце(като се роди малката)се е разплакал от радост.

# 72
  • Мнения: 3
Амии,дааа, последно ми се случи днес-такъв човек съм че трудно мога да прикрия емоциите си,колкото и да лошо това-но такъв е моя начин да ми олекне(прикрито естествено)
Много неща ме разочароват на последък.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Разбира се,виждала съм.Баща ми е  много чувствителен и често е с насълзени  очи.И съпруга ми съм виждала да  плаче няколко пъти от мъка и безсилие.Напълно нормално е!

# 74
  • Мнения: 886
Разбира се-от мъка и безсилие, от радост. Когато плаче мъж обикновенно емоцията е в пъти по-голяма. Не разбирам обаче мъже които преиграват и си реват като жени, то бива равенство ама чак толкова Mr. Green

# 75
  • Мнения: 1
не проронвам и сълза, последния ми рев беше на "Винету III" когато умре пича ...

# 76
  • Мнения: 2 237
Да, мъжът ми когато почина баща му.Пак той плака много когато преди 4 години почина негов ученик  Confused Баща ми и брат ми плакаха  на погребението на баба.Да, виждала съм мъже да плачат.

# 77
Да,моят съпруг също е плакал.Веднъж когато се бях ме скарали и аз в яда си му казах че него обичам и наскоро когато трябаше да отиде в друг град по работа и се наложи да ни остави за малко сами с бебчо.

# 78
  • Мнения: 2
Виждала съм доста мъже да плачат.По най-различни поводи.Баща ми също доста често плаче-и за хубаво и за лошо.Той си е мъж,по-точно мъжкар-в пълния смисъл на думата.Бивш спортист,от националния-борец,но е много чувствителен,адски много обича хората,абсолютен патриот и понякога разни житейски драми или нещо,по сериозно когато се случи се разтройва.В никакъв случай не мога да кажа,че е някакъв ревльо или женчо за това,че точно по този начин си изразява чувствата.Отстрани въобще не изглежда така,а напротив-покъртително е да видиш такъв мъж да плаче...

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
разбира се,че съм виждала-потъжни поводи-обикновено смърт,тежка болест,такива неща.
нещо странно ли има в това мъж да плаче?това,че е мъж не значи ,че няма чувства и няма право да ги изразява...
мен ме притесняват мъжете,които "никога не плачат"...

# 80
  • Мнения: 2 070
моят плаче ,при това доста сполучливо Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 72
За първи път видях мъж да плаче когато бях на 14-15 години. Случката беше в дискотека ,а причината - че скъсах с него. Бях в шок Shocked. Дъълго време ми натякваха, че съм разплакала момчето.А той бече на около 20г.

# 82
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Виждала съм, да.
Баща ми- на погребението на майка ми.
Един доста достолепен и преуспял господин на възраст- на погребението на сина му.
Мъжа ми- когато му разказах какво съм преживяла в определен етап от живота ми.
Не намирам нищо странно в това.

# 83
  • Мнения: 1 212
Баща ми реве и на народна музика като слуша Hug

Моят на руски филми  Grinning

# 84
  • Мнения: 1 080
Редовно попадам на ревящия Тити Папазов.

# 85
Едно бивше гадже се разрева, когато го оставих, но предизвика в мен единствено погнуса  Confused

И на мен ми се е случвало - две гаджета. Двойна погнуса!  Sick Sick

А ти какво искаш? Такива като теб пренесени заслежават един хубав шамар за приземяване. Ако бях мъж и на негово място нямаше да хабя сълзи за човек който не го заслужава като теб, а щях да помета пода с теб.

# 86
  • Мнения: 329
Едно бивше гадже се разрева, когато го оставих, но предизвика в мен единствено погнуса  Confused

И на мен ми се е случвало - две гаджета. Двойна погнуса!  Sick Sick

А ти какво искаш? Такива като теб пренесени заслежават един хубав шамар за приземяване. Ако бях мъж и на негово място нямаше да хабя сълзи за човек който не го заслужава като теб, а щях да помета пода с теб.

Е какво трябваше да направи, да се радва ли?  Rolling Eyes

И аз съм виждала бивше гажде да плаче  Confused Стана ми мъчно...

Виждала съм мъже да плачат и по други поводи, освен смърт на близък роднина... и те са като нас, но незнайно защо в обществото ни се възпитава "ненормалност" на мъжкия плач.

# 87
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Едно бивше гадже се разрева, когато го оставих, но предизвика в мен единствено погнуса  Confused

И на мен ми се е случвало - две гаджета. Двойна погнуса!  Sick Sick

А ти какво искаш? Такива като теб пренесени заслежават един хубав шамар за приземяване. Ако бях мъж и на негово място нямаше да хабя сълзи за човек който не го заслужава като теб, а щях да помета пода с теб.

Е какво трябваше да направи, да се радва ли?  Rolling Eyes ...
Не, но да сравниш нечий израз на чувства с тези на "погнусата", когато се касае за след период от време, в който заедно сте споделяли любовните трепети, е меко казано просташка проява на разбиране и съпричастност.
Това говори за липса на такт и уважение към отсрещната страна, която те е оценила по един или друг начин в сърцевина.
А може и аз да не тълкувам правилно значението на думата "погнуса", не знам?

# 88
  • Мнения: 31
Ами виждала съм и то не един мъж - при силна емоция независимо дали положителна или не. Аз го намирам за нормално.

# 89
  • Мнения: 134
Естествено, че съм виждала.
И баща ми и мъжа ми ... Confused
Не виждам нищо лошо в това. Peace

# 90
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Абсурден въпрос!
Нещо странно ли има в това?

# 91
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Не, но да сравниш нечий израз на чувства с тези на "погнусата", когато се касае за след период от време, в който заедно сте споделяли любовните трепети, е меко казано просташка проява на разбиране и съпричастност.
Това говори за липса на такт и уважение към отсрещната страна, която те е оценила по един или друг начин в сърцевина.
А може и аз да не тълкувам правилно значението на думата "погнуса", не знам?

След многократни изневери и лъжи, след много мои тъжни и отчаяни нощи, и след като най-сетне изтрезнях и го видях какъв е наистина, изпитах единствено погнуса.
Не ми говори за такт и уважение като грам си нямаш на идея какви са били отношенията ни и какво съм преживяла.

# 92
  • Мнения: 60
И най-великите мъже ронят сълзи и те са истински.
http://vbox7.com/play:eec9a278

# 93
  • Мнения: 13 512
Да,  и то не един. Не е станал по-малко мъж в очите ми.

# 94
  • Мнения: 593
Не, но да сравниш нечий израз на чувства с тези на "погнусата", когато се касае за след период от време, в който заедно сте споделяли любовните трепети, е меко казано просташка проява на разбиране и съпричастност.
Това говори за липса на такт и уважение към отсрещната страна, която те е оценила по един или друг начин в сърцевина.
А може и аз да не тълкувам правилно значението на думата "погнуса", не знам?

Не съм длъжна да се обяснявам, но - погнусата я почувствах доста преди да взема решението да скъсам с него, а сълзите му не бяха искрени.

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 03:15 от cybercat

# 95
  • Мнения: 4 965
Е, аз съм виждала мъжки сълзи - от болка, от гняв, от безсилие. Но за първи път /съвсем наскоро/ видях мъжки сълзи от страст, от невъзможна любов, от желание, от себеотказване /решението да се откаже от човешките си инстинкти в името на нещо наистина велико/, от искреност /у човек, за когото бях готова да се зарека, че всичко е поза и фалш/ - и всички тези сълзи бяха проляти за мен...
Боли. Особено, когато е невъзможно каквото и да е продължение /и от двете страни/, когато единствено можем да се дарим с доверието си и да си обещаем най-искрено и чисто приятелство /на етап сме, на който то е реална възможност/, когато хората около нас биха приели спокойно това приятелство и не биха говорили зад гърба ни...

# 96
  • Мнения: 22
Да, съпругът ми! От радост, от мъка, от обич....и затова го обичам още повече!

# 97
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Да, при това не веднъж и причинени от доста разнообразна гама от чувства. При това съвсем искрени чувства и сълзи.

# 98
  • Мнения: 111
Реторичен ли е въпроса ? Виждали сме разбира се! И други работи съм ги виждала да правят ...

# 99
  • София
  • Мнения: 71
Виждала съм много - гаджета, приятели, роднини, съученици...

Какво пък толкова странно има? newsm78  Или може би аз случайно все попадам на ревльовци...

# 100
  • Русе
  • Мнения: 764
Виждала съм, разбира се. Баща ми, съпруга ми, дядо ми (Бог да го прости), няма нищо лошо в това. Все пак всички сме хора, имаме чувства.

# 101
  • Мнения: 146
Моят.Когато по4ина майка ми и когато се роди беб4о.

# 102
  • Мнения: 2 491
Да. Мъжът ми плака на погребението на майка си, брат му също, свекърът също.
И какво, това статистика ли е? И мъжете имат функциониращи слъзни канали, знаеш ли Wink

# 103
  • Мнения: 11
Виждала съм и не виждам нищо лошо или срамно в това.

# 104
  • Мнения: 9 436
Да,виждала съм и не мисля,че е срамно.

И те са хора все пак.

# 105
Да, съпруга ми. Първият път, когато направих спонтанен аборт (тогава не знам кой от двама ни беше по - нещастен), а след това на два пъти когато се родиха дъщерите ни. Не знам как да опиша какво е да видиш мъж на 50 и кусур години да плаче от вълнение и радост. 

# 106
  • Мнения: 141
да. защото не се чувстваше добре и имаше нужда да си поплаче .

# 107
  • Велико Търново
  • Мнения: 11
Да- последния мъж когото видях да плаче беше моя-повярвайте ми душата ми се разкъса.Няма нищо лошо в това,така показват че и те са хора и имат сърца,които чустват.

# 108
  • Мнения: 16
Да моят, когато му казах че съм бременна

# 109
# 110
  • Мнения: 85
Да.Първият беше бившият ми приятел,когото след ужасен скандал(не помня вече подробности) така ме беше вбесил по едно време че му забих юмрук в физиономията.Явно ударът е бил доста силен,защото му посиня и той чак се разплака. Sad
Вторият когото съм разплаквала е бившият ми мъж.Там обаче определено си заслужаваше,защото ако аз успях за три години да го разплача веднъж,то мен ме е карал доста да плача.Поводът беше че му съобщих че се разделяме.Изведнъж след три години през,които се "наядох" на тормоз във всякакъв аспект той реши че ме обича.Обаче твърде късно. Crossing Arms
Това в личен план а иначе съм виждала брат ми да плачеслед раздяла с любовницата и за други мъже не се сещам за сега.

# 111
  • Мнения: 141
Да.Първият беше бившият ми приятел,когото след ужасен скандал(не помня вече подробности) така ме беше вбесил по едно време че му забих юмрук в физиономията.Явно ударът е бил доста силен,защото му посиня и той чак се разплака. Sad
Вторият когото съм разплаквала е бившият ми мъж.Там обаче определено си заслужаваше,защото ако аз успях за три години да го разплача веднъж,то мен ме е карал доста да плача.Поводът беше че му съобщих че се разделяме.Изведнъж след три години през,които се "наядох" на тормоз във всякакъв аспект той реши че ме обича.Обаче твърде късно. Crossing Arms
Това в личен план а иначе съм виждала брат ми да плачеслед раздяла с любовницата и за други мъже не се сещам за сега.

Абе хора, тези мъже защо така плачат основно при раздяла  newsm78 щом се е стигнало до там, значи е имало предистория и е можело да се направи нещо. Кви са тези ревове в последния момент , а преди това глухи и слепи  newsm78

# 112
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не се сещам за такъв случай Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 51
Странна тема,като че говорим за "виждалили сте жена да сменя крушка"" Mr. GreenМи естествено че и мъжете плачат.И те имат сълзни канали?Нали?Или пък аз може да греша newsm78

# 114
  • Мнения: 85
Да.Първият беше бившият ми приятел,когото след ужасен скандал(не помня вече подробности) така ме беше вбесил по едно време че му забих юмрук в физиономията.Явно ударът е бил доста силен,защото му посиня и той чак се разплака. Sad
Вторият когото съм разплаквала е бившият ми мъж.Там обаче определено си заслужаваше,защото ако аз успях за три години да го разплача веднъж,то мен ме е карал доста да плача.Поводът беше че му съобщих че се разделяме.Изведнъж след три години през,които се "наядох" на тормоз във всякакъв аспект той реши че ме обича.Обаче твърде късно. Crossing Arms
Това в личен план а иначе съм виждала брат ми да плачеслед раздяла с любовницата и за други мъже не се сещам за сега.

Абе хора, тези мъже защо така плачат основно при раздяла  newsm78 щом се е стигнало до там, значи е имало предистория и е можело да се направи нещо. Кви са тези ревове в последния момент , а преди това глухи и слепи  newsm78


Ухаа предисторията беше даже голяма.Но аз съм си виновна естестествено че го търпях три години през които основните ми спомени са за това как ме е удрял,обиждал,обиждал семейството ми,вкарвал ме е в заеми и най-незабравимото двата аборта,които ме принуди всячески да напрявя че не бил готов за дете.Та накрая сълзите които проля бяха капка в морето на фона на това,което са изплакали очите ми за три години.
Та така и аз аджеба се чудех дълго време защо се сети той накрая че съм му ценна и че ме обича Thinking....Както и да е всичко това вече е само низ от спомени. Wink

# 115
  • Мнения: 110
Да виждала съм.
Мъжа ми след като почина майка му след като почина дъщеря ни, след като негов колега загина изпълнявайки задълженията си.
Баща ми след като почина брат ми, когато баба почина, когато почина дъщеря ми.

# 116
  • Германия
  • Мнения: 240
Виждала съм бивши гаджета да се просълзяват. Най-много ме трогнаха сълзите на един възрастен човек, по случай запознанството му с мен  Sad

Общи условия

Активация на акаунт