Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

somewhere

В  една друга тема  се споменаваше за  оргазми  разни ,кое от трите ще ви докара до него? Секса,спа масажа или ядене на  шоколад ?  Вярно,че и трите носят голямо удоволствие ама не смятам че са взаимно заменяеми  Laughing LaughingСамо не ми казвайте  "..и трите в комплект"  Wink
Цитирай

Кога стана петък?
Цитирай

В цвете

Да не смяташ да инвестираш в шоколадената индустрия?
« Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 20:52 от Thumbelina »
Цитирай

софия

Сексът с точния човек. И другото са удоволствия, ама чак пък оргазми...
« Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 20:36 от zvanche »
Цитирай

по света и у нас

В  една друга тема  се споменаваше за  оргазми  разни ,кое от трите ще ви докара до него? Секса,спа масажа или ядене на  шоколад ?  Вярно,че и трите носят голямо удоволствие ама не смятам че са взаимно заменяеми  Laughing LaughingСамо не ми казвайте  "..и трите в комплект"  Wink

От трите изброени само секса може да ме докара до оргазъм.
Цитирай

През девет форума в десети

Що бе, не ядете ли шоколади?  Confused
Цитирай

Зависи от компанията, ако е кофти, може нито едно от трите да не ми докара оргазъм.

А иначе, ако е в желана компания точно защото не са взаимозаменяеми ги предпочитам и трите, независимо дали в комплект или едно след друго.  

Не мога да разбера защо трябва да избирам между три, след като мога да имам и трите?  newsm78 Ти ако искаш лишавай се.

А и до оргазъм да не се достига само от правене на секс? Мислиш че от масаж не може ли? Зависи кой ти го прави и какво си мислиш по време на него.
Цитирай

somewhere

Пак се почва с Педагожките методи  Laughing Laughing на въпроса с въпрос !!  Laughing Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Една от съфорумките доста време "въртя" подпис :
"G- точката на жената е на края на думата шопинГ."
Та може и други опции да предложиш освен гореизброените. Или не?!
Цитирай

Всичко по реда си .
Не е лошо първо спа масаж , после секс здрав и за десерт няма да откажа шоколад . Wink
Трите заедно са взаимно свързани .. Peace
Комбинацията е супер .
Цитирай

somewhere

Остава и някоя да получи оргазъм и при покупката на някоя "Фурла"  Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

Скачането с парашут носи удоволствие много  по  мощно от оргазма, особено ако  скачаш  с любим човек Smile
Цитирай

Варна

Масаж. Отказвам секса- благодарение на теб, Гил, и темите ти.
Цитирай

на тъмно

колкото и да обичам шоколад и масаж, от тях оргазъм не мога да изпитам. всъщност, от един специфичен вид масаж мога, но да не задълбавам в темата - от такъв, всеки може. и трите неща, стига да са в точния момент, са достатъчно стимулиращи. шоколадът обаче най-малко - вече съм почти резистентна.
Цитирай

В цвете

Пак се почва с Педагожките методи  Laughing Laughing на въпроса с въпрос !!  Laughing Laughing Laughing Laughing

Не бе, аз просто такъв шоколад още не съм яла, та викам де не би да имаш нещо предвид. Laughing

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора