Абсурдистан- България

  • 7 314
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, всички! Не ви ли писна от абсурдите в нашата мила Родина?Купих си сурова наденица за скара от Фантастико в Надежда и познайте какво се случи, след печенето и. Оказа се, че е от соя, а аз плащам за месо. Писна ми! Малко истински неща вече има. Сиренето, млякото, месото и т.н. всичко е менте и на никой не му пука, че трябва да яде боклуци с трудно припечелените  си пари. Докога с това овчедушие?Монополистите си правят каквото искат с нас(Чез се инати за едномесечното отчитане на тока), търговците също лъжат, а ние си пасуваме и вече го приемаме за нещо съвсем в реда на нещата. По едно време се вдигна шум относно състава на храните, но въпроса беше да се отклони вниманието от други проблеми, като например замразените милиони евро предназначени за България.Тогава изведнъж управляващите се "загрижиха" какво ядем и се почнаха едни проверки...Прах в очите. Съдебната система неработи и няма воля това да се промени. Даже престъпниците ще се кандидатират за депутати! Какво да кажа?Абсурдистан!!!

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 09:27 от Костова

# 1
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Обяви гражданско неподчинение...

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 572
За 5лв килото може би...

# 3
  • Мнения: 0
Не 6.50 лв #Cussing out

# 4
  • Мнения: 4 916


Сега си помисли каква е цената само на килограм месо.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
изчакай следващия месец.
Костов ще налапа власта и ще оправи нещата ... на семейни начала.

# 6
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
По въпроса с наденицата имаш 2 варианта:

- Комисия по защита на потребителите
- "за Бога, братя, не купувайте!"

И в двата случая производителите ще го усетят.
Или купуваш друг вид наденица, или изобщо не ядеш наденица.

# 7
  • Мнения: 4 916
По въпроса с наденицата имаш 2 варианта:

- Комисия по защита на потребителите
- "за Бога, братя, не купувайте!"

И в двата случая производителите ще го усетят.
Или купуваш друг вид наденица, или изобщо не ядеш наденица.

Трити вариант - започваш да четеш етикета.

# 8
  • Мнения: 0
Там е работата, че този вид няма етикет. Насипна е.

# 9
  • Мнения: 274
Ами научете се най-накрая от къде да пазарувате и стига сте мрънкали. хем искате евтинджос, хем качество. Е нема как да стане.

# 10
  • Мнения: 4 916
Там е работата, че този вид няма етикет. Насипна е.

Има етикет на големия палет. Казваш, че искаш да го прочетеш и чакаш да ти го донесат. Ако те е срам да си искаш етикета, купуваш от наденици, които са опаковани поотделно и всяка си е с етикет.

И наистина помисли ли колко струва само месото? Или следващия пък като купиш кашкавал от 5 лв. пак ще пускаш тема?

# 11
  • Мнения: 194
Абе айде спрете да се правите на велики и да говорите в стил' ти си виновна'.

Истината е, че няма контрол.

Навремето, работих като лаборантка в завод за олио.

Като дойдоха разните му там сулъовци от тук и там , да си кажат изискванията....аз така Shocked

ми нямат изисквания хората, няма стандартизация. Де що е лайно се продава, стига да не е отровно ooooh!

# 12
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Там е работата, че в България и високага цена не е гаранция за качество.

# 13
  • Мнения: 4 916
Абе айде спрете да се правите на велики и да говорите в стил' ти си виновна'.

...

Купуваш наденица с цена, която е наполовина само на месото, какво може да има вътре?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
Заглавието ме провокира за прочета .
Ами , скъпи момичета , това е най-малкото, за което можете да наречете скъпата ни родина Абсурдистан.
Погледнете какво се случва с болните поданици, които плащат здравни и социални осигуровки.
Вижте децата, които се нуждаят от адекватна лекарска помощ,
Помислете и за това, че сравнено с ЕС в БГ са най-ниските заплати и най-високите цени.
И се замислете... защо ли улиците на София са задръстени от автомобили, които все пак не харчат вода от чешмата, за 1.20 лв. кубика?
И чалгаджийските кръчми са препълнени с "бедния" народ  Joy Joy Joy
И ще ми говорите, че наденицата била скъпа  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт