ВИЖТЕ КАКВО ОТКРИХ!МОЛЯ ПОЦИ ДА СЕ ВКЛЮЧИ СЪС СЪВЕТИ!

  • 8 832
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • до морето
  • Мнения: 12
Права си за пластичната хирургия, но аз искам да свля за кратко време и реших да пробвам, както казах за първи път Thinking, но вече ми омръзна да съм ГЛАДНА И ДЕБЕЛА, само докато си помисля за ядене и качвам Banghead

# 16
  • Мнения: 4 678
Бърнърите действат и без тренировка...но ако тренираш... разбира се ,че е по-добре Hug
MiraBel ..вземай го Grinning Peace
 
 

# 17
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Бърнърите действат и без тренировка...но ако тренираш... разбира се ,че е по-добре Hug
MiraBel ..вземай го Grinning Peace
 
 




сериозно а няма ли странични ефекти newsm78 повече имат затова питам

# 18
  • Мнения: 4 678
Бърнърите действат и без тренировка...но ако тренираш... разбира се ,че е по-добре Hug
MiraBel ..вземай го Grinning Peace
 
 




сериозно а няма ли странични ефекти newsm78 повече имат затова питам
..kaжи ми кои бърнъри имат....щом са повечето  Peace..и какви са страничните Peace

# 19
  • Мнения: 93
май и аз ще го взимам  Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 168
Много Благодаря!
Катнадиин, вярно е това, което казваш!И да ти наистина изглеждаш страхотно сега! Simple Smile
Моята идея е ПЛЮС диета да взимам нещо което да ме подпомага...Аз също съм предразположена към диабет( майка ми е диабетичка, плюс мойте кила....)За радост до сега кръвната ми захар е в нормални граници. Като спазвам , обаче диети ми пада захарта и се налага да прибягвам към сладко.
Затова искам да взимам някави добавки, за да мога освен диетата да изгоря повече мазнини от тези които съм натрупала в последните 6 години.
За сега диетата ми се състои в зеленчуци и плодове, никакъв хляб и сладко.
Доста се изморявам и както казах по назад много ме болят ставите,или кокалите, вече и аз незнам кое. Давайки Енергия с тези хапове мога да си подпомогна и малко повече движение да имам.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 16:07 от MiraBel

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 168
май и аз ще го взимам  Simple Smile
Имаш ли идея, освен тази фирма дали го предлага и друга...на по ниска цена например?

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
извинявам се за спама
така както пишеш - защо не се изследваш за инсулинемия - инсулинова резистентност
лошото е че не всеки ендокринолог признава това нещо за заболяване - щом не си диабетик нищо ти няма

напр. аз открих, че инсулина ми силно се качва, а после ми пада кръвната захар - така както ти пишеш...и аз сега се боря с прилошавания, тоя път нещо не успявам....
нямао да се отказвам де и ако намеря отговор медицински на търсенията си - ще ти пиша

успех, накарахте ме и мен да се замисля за бърнъри!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 168
Сега нова дилема!!!!!
Влезнах във сайта, за да си поръчам Slim xtreme и ми казаха , че го нямат в момента. Било се изкупило много бързо!
Предлагат ми Stimulant X?????Пак топи мазнини и дава енергия...

Общи условия

Активация на акаунт