Отговори
# 30
  • Мнения: 16
О,  нови попълнения има!  welcome welcome welcome
Проклетница кофти работа с тази настинка, ай да ти минава по-бързичко!
Ох и аз обожавам меденки, ама на въздържам се.
Добре де то нали плодовата захар се съдържа във всички плодове, що пък да не ядем по 100гр. newsm78
ай да почерпя, че получих слюнкоотделяне Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 12
Благодаря,  nikom
абе вярно, че във всички плодове има захар, ама в някои повече - в други по-малко
ти си героиня щом са въздържаш
аз като съм болна, недоспала и съответно  hahaha hahaha зла - хич от нищо не се въздържам, то зер само шоколад ме оправя в такива моменти  Mr. Green
в мойте листи например немам пъпеш  Crossing Arms
направо изпаднах в депресия като го установих, ама ..... красотата искала жертви
някой като ме чете ква съм проповедница ще си рече - бааааах, тая ква е дисциплинирана, пък то ......нищо общо с истината  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 16
Проклетница абе и аз се изкушавам ама гледам да е по-рядко.
О за шоколад нема ся да говорим, че ПМС като ме тресне един не ми стига.
Ама кво да правя?
Сега в момента говорят за нова диета, чакй да се осветля.

# 33
  • Мнения: 0
 Simple Smile Dove4era shte mu se obadq, nahusah se ve4e !  Blush

# 34
  • Мнения: 699
Добро утроооооооооооооо!

Скоро не съм ви сервирала кафе.........със закуска. Заповядайте!



Аз определено спрях да ям сладко и има ефект. Хляба го намалих до минимум. Е, днес си влязох в един панталон, който едва обувах преди 2 седмици и съм много  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Хубав ден ви желая.

# 35
  • Мнения: 6
Здравеите...
Иска ми се да ви питам какви мазнини имате дадени в колонкаста. защото моите са твърде малко като разнообразие

# 36
  • Мнения: 699
lil_Biatch така е, няма разнообразие, в общи линии само растителни мазнини, ядки, зехтин и маслинки. Аз като се замисля от край време само това ползвам и специално за мазнините не държа на разнообразието.  С течение на времето и ако успяваш да си спазваш режима ще видиш, че са достатъчни.

# 37
  • Мнения: 290
Дзяк!
Минах да ви зачета и пак по задачи.
Хаясче, супер! Кафенце със закуска и резултатче!!! Бравус!
Аз ни съм да се хваля, ни да се оплаквам. Гледам да не се оливам, ама. . .
Айде хубав следобед!
 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Да се включа и аз, че не съм писала скоро. lil_Biatch , както каза hayasy, разнообразието на мазнини не е голямо. И моята колонка съдържа ядки (лешници, орехи, бадеми, кашу, фъстъци), маслинки и зехтин. Но... и аз мисля, че това си е достатъчно. От година и повече използвам само зехтин за готвене или овкусяване на салатите...

Явно вече съм освирепяла, защото , Борянче го прочетох като "Айде хубав сладолед!"  Laughing

Иначе минах психологическата граница от 64 килограма и днес се измерих 63.9 да се пофаля. То са си чисти 64, но друго е някак кантарчето да изпише 63, па макар и 900.  Simple Smile

Лек ден от мен!

# 39
  • Мнения: 12
Добър ден
аз от работа нямам време днес да се добера до форума, ама като гледам и вие или много работите, или ви е много топло  Mr. Green
аз иначе съм добре, най-сетне ми дойде и не съм гладна, ако не друго, поне таз файдица ..... hahaha hahaha

лек и успешен ден   bouquet

# 40
  • Мнения: 96
.......
в мойте листи например немам пъпеш  Crossing Arms
направо изпаднах в депресия като го установих, ама ...........
Нищо че го няма ти пак може да си го включиш!
Има два сорта пъпеши-медена роса и Касаба,от медена роса в лист 2 въглехидрати си добавяш 200 г,а от Касаба-300гр/съответно 100 и 150 в лист1/ и си похапваш с кеф!
За да не ги мислиш сортовете просто си добави 200 гр и готово,дори и на едно хранене да са ти по малко въглехидратите не е фатално

# 41
  • Мнения: 16
.......
в мойте листи например немам пъпеш  Crossing Arms
направо изпаднах в депресия като го установих, ама ...........
Нищо че го няма ти пак може да си го включиш!
Има два сорта пъпеши-медена роса и Касаба,от медена роса в лист 2 въглехидрати си добавяш 200 г,а от Касаба-300гр/съответно 100 и 150 в лист1/ и си похапваш с кеф!
За да не ги мислиш сортовете просто си добави 200 гр и готово,дори и на едно хранене да са ти по малко въглехидратите не е фатално
благодарско за инфото. Това не го знаех.

# 42
  • Мнения: 12
и аз благодаря
не че нямаше да ям, но друго си е като знам, че може

  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 1
При мен пъпешът е с различен грамаж.
Медена роса лист 2 = 160 гр., а жълтият е 200. В лист 1 е 100 гр.

# 44
  • Мнения: 12
Здравейте, тук е пълна пустош, бива ли така  Mr. Green
малкия спи, пия кафе, и влизам да се похваля, че дотук съм почти напълно режимна, което не се е случвало отдавна
стреснах се здраво като усетих как поохлабилите се дънки през последните дни започнаха да се впиват, та ....... няма накъде
отделно смятам после да излезем на дълга разходка, та да има и движение

вие да не сте се изпокрили да ядете шоколад, аааааааааааааааааа  newsm66 newsm66 newsm66

аз изчезвам, че ме чакат преводи

лек и хубав следобед на всички   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт