Ползвате ли И сушилник за чинии ако имате миялна машина?

  • 13 275
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Влизаме в ново жилище. В старото нямам миялна машина, затова се чудя дали да слагам и сушилник за чинии. Хем ми не ми се иска, хем ми се струва, че без него не може Simple Smile

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, разбира се.

# 2
  • Мнения: 167
Ясно, значи ще търся нещо малко и красиво Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 049
Не ползвам миална машина, но според мен няма да я пълниш винаги, а да я пускаш за 2 чинии и 2 чаши от кафе, примерно не си струва.
Все пак е въпрос на навици и оптимизация на пространството.

# 4
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 471
Аз нямам. Мия всичко в миялната. Не я пускам за 2 чинии, а я чакам да се напълни и тогава я пускам.  Малкото неща, които мия на ръка поставям на отцедника.

# 5
  • Мнения: 1 919
Ползвам...я за някое шише на детето, я за някоя чашка..която ще ми трябва, а съдоммиялната не е пълна за да я пусна.

# 6
  • Мнения: 3 920
Влизаме в ново жилище. В старото нямам миялна машина, затова се чудя дали да слагам и сушилник за чинии. Хем ми не ми се иска, хем ми се струва, че без него не може Simple Smile
Разбира се, че е добре да имаш и сушилник. Ако го ползваш по-рядко може като си правиш кухня, да отделиш в нея и шкафче за сушилника.

# 7
  • Мнения: 46 430
И преди да вземем миялна, пак не ползвах. Тогава след измиване, подсушавах и прибирах всичко, сега пак, но директно от миялната.
Когато имах преди години, все трупахме по него, предразполага  Mr. Green

# 8
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Не мисля, че има нужда, само два души сме все още, но много рядко има ден, в който да не пускам миялната, че и по два пъти на ден ми се случва понякога, така че просто не виждам смисъл да си хабиш шкафове. Имаме миялната от около три години и абсолютно нищо не мия  на ръка. Ако все пак се случи, то просто забърсвам и прибирам.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 826
Ползвам.Не мога без него.99процента от нещата мия в миялната и прибирам,обаче имам ножчета,разни пластмасови купички и прочие дреболии,които все там си седят.

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ползвам.Не мога без него.99процента от нещата мия в миялната и прибирам,обаче имам ножчета,разни пластмасови купички и прочие дреболии,които все там си седят.
И аз така, само че моя сушилник е в горен шкаф и не ми се мотка по плота.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз имам малко...бе не знам,хората казват,че съм с остарели разбирания. LaughingМивката си я взех много голяма,метър,не за вграждане в плота.И там ми е сушилника.В момента ползвам стария такъв,но скоро ще си купя нов.Малък .Само за дреболии.

# 12
  • Мнения: 371
Да ползвам.
Винаги ми се налага да измия нещо.
След като ги измия и се изцедат,подсушавам и прибирам.
Не се задържат там съдове.

# 13
  • Мнения: 167
Приятелка има сушилник в горно шкафче, но лично на мен никак не ми харесва.
Сериозно ще обмисля вариант да не ползвам сушилник, т.е. ще купим повечко прибори Simple Smile))))

# 14
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Приятелка има сушилник в горно шкафче, но лично на мен никак не ми харесва.
Сериозно ще обмисля вариант да не ползвам сушилник, т.е. ще купим повечко прибори Simple Smile))))

И аз не ги харесвам тези горните, като цяло не харесвам сушилниците, но задължително да имате повече прибори и сервизи когато имате миялна машина, точно заради това да не ви се налага да миете на ръка.

Общи условия

Активация на акаунт