Познавате ли/чували ли сте за мъж, който...?

  • 4 474
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
Познавате ли/чували ли сте за мъж, който е напуснал жена си НЕ заради друга жена? newsm78

Става въпрос за мъже, които сами са решили да напуснат жените си, а не са били напуснати/изгонени от тях. Аз се позамислих над въпроса и тц, май не знам за такъв случай. Ако пък случайно има такива, какъв процент са горе-долу според вас?

За жените, и особено тези с деца, като че ли е ясно. Ние се решаваме да теглим чертата, когато сме трупали недоволство дълго време, като причините за недоволството и продължителността на натрупването са най-различни и зависят от индивидуалния праг на търпимост. Не че няма и такива, които се забъркват в триъгълни отношения и напускат съпрузите си затова, ноооо ... те сигурно са толкова, колкото мъжете, които не го правят.  Wink

Не съм се представяла тук, макар че чета от доста време. Горе-долу откакто мъжът ми напусна дъщеря ни (6 г.) и мен заради друга преди 7-8 месеца, макар че до последно не си призна, лицемерът му с лицемер. Но тази история може би ще опиша друг път и на друго място.

Сега на въпроса ... помислете, споделете, покоментирайте.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Ами да, познавам. Моят си тръгна сам, без да има друга жена в живота си. Без да съм го гонила. Тръгна си, защото не можел да понася да живее в една къща с майка ми и защото съм му мачкала фасона. Ако питаш мен, си тръгна, защото му омръзна да си играе на семейство. Семейството изисква грижи и носене на отговорности. Най-лесно беше да ни зареже с детето и де се прибере при родителите си. Нещастен, смазан ... дрън, дрън. Свободата му залипсва. Това е. Другата се появи после. 4 години по-възрастна от него, с дете. От известно време го е приютила при себе си, може пък кифлата, както наричат другите в една друга тема, да не му мачка фасона. Ама за кифли, която в случая прилича на добре втасал тутманик, може да се чете на много места в този форум. Но, причината си беше, че не искаше повече да носи отговорност за семейство и дете. Че то да не би да е лесно, я? Така че, има и такива.

# 2
  • Мнения: 390
Да. Познавам един, който си тръгна, защото не му стигаха парите.Само че семейството беше без деца.Не бил готов да се грижи за семейство.На 32 години.

# 3
  • Мнения: 1 731
Аз не познавам такива мъже.

# 4
  • Мнения: 42
Да. Познавам един, който си тръгна, защото не му стигаха парите.Само че семейството беше без деца.Не бил готов да се грижи за семейство.На 32 години.
горкото дете...


по темата...е та такъв мъж не съм виждала.

# 5
  • Мнения: 2 175
Познавате ли/чували ли сте за мъж, който е напуснал жена си НЕ заради друга жена? newsm78

Става въпрос за мъже, които сами са решили да напуснат жените си, а не са били напуснати/изгонени от тях.

Аз пък май не мога да те разбера какво точно питаш: дали има такива, които са си тръгнали сами, но и без да е намесена друга жена..
Или всеки път ако е намесена друга - жените им първи ги напускат.. newsm78

# 6
  • Мнения: 613
Да. Финансови причини/проблеми. И не е единичен случай.

# 7
  • Мнения: 408
Познавате ли/чували ли сте за мъж, който е напуснал жена си НЕ заради друга жена? newsm78

Да познавам, аз напуснах жена си.
Познавам и други жени, които са напуснати от мъжете си , заради други мъже.
Това също не е голяма рядкост.
И не всички мъже изневеряват с неомъжени жени, дори повечето изневеряват с омъжени.

# 8
  • Мнения: 2 660
Не съм чувала за ни един такъв. По мое мнение са редки като розови диаманти.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 903
Аз познавам няколко такива мъже.
Първият дори отгледа сам трите им общи деца.
Вторият напусна жена си заради изневяра от нейна страна, при това след безброй компромиси, които той направи.
Трети си тръгна ей така, без дори да обясни защо. Според мен не успя да понесе семейния живот, след като престана да пътува (моряк е и се губеше с месеци, а после се наложи да спре рейсовете).

# 10
 Аз познавам една такава двойка, бяха женени едва 2-3 години. За него, втори брак, от предишния с две по-големи деца, а тя по-млада и първи за нея брак. Имаше определено искра между тях, но мацката е трудно поносима, една от тия жени дето не млъква и с големи претенции(и аз трудно я понасям, та го разбирам). Той я изостави, даже и помогна да се изнесе  Mr. Green Виждаха се после още дооста време, той помагаше, тя го приемаше в леглото си и така, докато той не се ожени отново, а тя все още бленува по него..

# 11
  • Мнения: 204
Аз пък май не мога да те разбера какво точно питаш: дали има такива, които са си тръгнали сами, но и без да е намесена друга жена..

Да, точно това питам. А попитах, защото напоследък около мен явно има някаква епидемия. Ходи по 35-40 годишни мъже с 5-10 годишни бракове/връзки и с 5-10 годишни деца. Изразява се в остра форма на егоизъм, рязко умопомрачение, пълна загуба на връзка с реалността, лека форма на зомбиране в нередки случаи. Лошото е, че пациентите прибягват до самолечение със
http://tsvetkov.be/wp-content/uploads/2009/05/dhdhdhudhdhdh.jpg
 или
http://tsvetkov.be/wp-content/uploads/2009/05/dhynedhudhdhnfnedhdh.jpg.
Последствията са взривоопасни, най-вече за семейството на заразения. Вирусът се предава от индивиди от женски пол, най-често колежки, съседки, приятелки.

И ми беше интересно доколко е разпространена тази болест.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 648
Нашия случай е едно към едно описан с горното. Crazy

# 13
  • Мнения: 2 175
Естествено, че има и такива, които са напуснали защото не са били щастливи (прим).
Познавам такъв случай точно..
А това, че класиката е заради друга, не значи че е задължително..

Мъжът също стои и търпи в името на децата или напоследък - щото "са се договорили" с половинката, пак в името на децата..накрая често все някой от тях се влюбва встрани и най-накрая някой прави крачката..иначе могат да си вегетират още десетилетия в "името".. Wink

# 14
  • Мнения: 187
Познавате ли/чували ли сте за мъж, който е напуснал жена си НЕ заради друга жена? newsm78

Моят мъж си тръгна заради майка си, ама като се замисля - тя също е жена.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт