Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Рискова бременност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Русе

zdraveite,izvinqvam se za latinicata ,no  nqmam fonetika,polu4ih prokarvqvane(malki kafqvi parcal4eta) dnes  v 12 g.s. sam,doktorkata mi kaza ,4e ploda e prekaleno malak za tova vreme i se  pritesnqva da ne e martav  sad046 cry cry cry cry,utre sam na isledvaniq,mn se pritesnqvam  Crying or Very sad Crying or Very sad ,slu4valo li se e na nqkoi  Crying or Very sad

Моля, пишете на кирилица!
Тема: Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.
« Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:17 от Дивиана »
Цитирай

Няма ли сърдечни пулсации? На ехограф гледаха ли те?
Цитирай

Е как така се притеснява да неби плода да е мъртъв, на УЗИ прекрасно са вижда дали има пулс или не. По-добре се посъветвай и с друг доктор. Дано всичко е наред  Hug
Цитирай

Русе

v podenedlik  6tqh da bada za parvi pat na ehograv,no.... utre 6te me slua6at napravo v rodilniq me prati  Crying or Very sad
Цитирай

Добре де, как видя този "малък плод" гинеколожката, като още не те е преглеждала на ехограф?! Confused
Я обясни всичко като хората!
 Кога и как са те преглеждали? Изписаха ли ти някакви лекарства?
Цитирай

Немога да повярвам, че все още има гинеколози, които неработят с ехографи. Русе е голям град, отиди при някой лекар с апаратура.
Цитирай

Ruse

и аз съм от русе, при кого си ходила? преди да отидеш в родилно се консултираи за второ мнение...във 12 г.с. трябва да се вижда ясно има или не сърдечна деиност. и аз съм попадала на абсолютни некадърници в русе.....
Цитирай

Русе

Crying or Very sad вече няма смисал да обяснявам  Crying or Very sad докторката предположи правилно-мъртав плод Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

много съжалявам мила....
Цитирай

Надявах се да е лекарска грешка. Много съжалявам... Sad
Цитирай

под Слънцето

И аз го преживях преди година, страшно е тежко, особено докато не мине кюртажа - искай упойка. Аз обаче изчаках минималния срок от 6 месеца и сега съм в 5 месец.  SmileЗасега нямам никакви проблеми. Надявам се да нямаш някакви конкретни причини за случилото се и да опиташ отново след половин година. Бъди силна!
Цитирай

Русе

благодаря Ви момичета..
Цитирай

Ruse

аз изгубих също една бременност в 7 г.с. няма по ужасно от това...но се преживява с времето. лекарите ми казаха 4е мога да из4акам 3 месеца и да по4на с опитите. така и направих, забременях след 4 месеца след кюртажа. но се допитаи до твоя лекар какво ще ти каже и колко трябеа да из4акаш. пожелавам ти в бъдеще вси4ко да е наред, само не губи надежда!!!
Цитирай

Съжалявам много за случилото се.Каквито и думи да изрека в момета ,няма да са достатъчни.Горе главата    Hug
Цитирай

Русе

Hug Благодаря момичета,докторите казаха 6 месеца да изчакам ,но и след 6 месеца май няма да съм готова  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора