So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 062
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 775
Забравих да кажа, колко съм доволна, че Уейд и Шейн са отново в картинката. Heart Eyes Много, много ми липсваха.

# 16
  • Мнения: 505
На мене ще ми е интересно пък дали ще сложат  нов салса хореограф, защото старият няма да участва тази година.
А за Уейд...  за него се радвам повече отколкото за Шейн, а и Шейн май миналата година се включи по едно време... та не ми е съвсем залипсвал. При това го гледах и в Americas Best Crew... Ама Уейд... имах нужда от лудостта му.
Miriel,  това което на тебе не ти е харесало, успя мене да ме отведе в различен свят... Хареса ми. И въпреки че по принцип So You Think... като предаване понякога прекалява с артистичността за сметка на танците, в този първи епизод на топ 20 не видях това. Може би затова съм толкова доволна.

# 17
  • Мнения: 1 775
Наистина ли Алекс да Силва няма да участва? Защо така?
А Уейд е уникален, до сега не ме е разочаровал, напротив, винаги ме изумява.

Зарадвах се и на аржентинската двойка, уникално танго. Те двамата участваха в интернационалното шоу, продуцирано от Найджъл.

# 18
  • Мнения: 6 529
Бихте ли ми дали линк да си изтегля 6 и 7 еп   bouquet

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Бихте ли ми дали линк да си изтегля 6 и 7 еп   bouquet


http://torrent-outpost.com/browse.php?browse_categories&category=19
Дадоха ми този адрес и аз оттук изтеглих 7 епизод Peace

# 20
  • Мнения: 505
А да, аржентиснкото танго - гледах ги и аз там. Дамата е супер готина.
Алекс да Силва доколкото знам е в затвора.  Rolling Eyes Освен ако не го изкарат предсрочно. 

Ама че наплив,  докато публикувам, и два отговора вече.

# 21
  • Мнения: 1 775
Алекс да Силва доколкото знам е в затвора.  Rolling Eyes Освен ако не го изкарат предсрочно. 
Сега се разрових в нета - обвинен е в изнасилване на 4 свои ученички. Shocked За съжаление не попаднах на прясна новина, всичко беше от началото на април - как го арестуват в събота и в четвъртък го пускат под гаранция за 3,8 млн USD  Shocked - и после нищо.

# 22
  • Мнения: 6 529
Бихте ли ми дали линк да си изтегля 6 и 7 еп   bouquet


http://torrent-outpost.com/browse.php?browse_categories&category=19
Дадоха ми този адрес и аз оттук изтеглих 7 епизод Peace

Благодаря ти   bouquet

На предния линк се регистрирах обаче не можах да намеря епизодите и затова

# 23
  • Мнения: 505
Цитат на: Stitch Robson
Сега се разрових в нета - обвинен е в изнасилване на 4 свои ученички. Shocked За съжаление не попаднах на прясна новина, всичко беше от началото на април - как го арестуват в събота и в четвъртък го пускат под гаранция за 3,8 млн USD  Shocked - и после нищо.
Аз из нета не съм се ровила, от ..общи познати знам... явно е истина. Но не знаех че са го пуснали. И доколкото знам е осъден за  контакти с малолента/и... Предполагам, че съученичките му са на към 50 години вече...

# 24
  • Мнения: 1 775
Цитат на: Stitch Robson
Сега се разрових в нета - обвинен е в изнасилване на 4 свои ученички. Shocked За съжаление не попаднах на прясна новина, всичко беше от началото на април - как го арестуват в събота и в четвъртък го пускат под гаранция за 3,8 млн USD  Shocked - и после нищо.
Аз из нета не съм се ровила, от ..общи познати знам... явно е истина. Но не знаех че са го пуснали. И доколкото знам е осъден за  контакти с малолента/и... Предполагам, че съученичките му са на към 50 години вече...
Аз имам предвид негови ученички по танци, не съученички. Да, и из нета пише, че става въпрос за малолетни момичета. Примамил ги в апартамента си.

# 25
  • Мнения: 505
 Crazy аз чета съученички хихихи
Мерси за клюкарското инфо.

# 26
  • Мнения: 2 185
Идвам да ви следя, че напълно му изпуснах края  Rolling Eyes .Миналата седмица въобще не успях да гледам  Rolling Eyes дано успея да наваксам.

# 27
  • Мнения: 1 775
Според страницата на шоуто във фейсбук, премиерата на 6-ти сезон е насрочена за 16.09.2009. Аз, честно казано, с най-голямо нетърпение очаквам да видя как ще се представи онова седемнадесет годишното момченце, явно ми е направил доста силно впечатление.

# 28
  • Germany
  • Мнения: 2 007
И аз малко закъснявам с гледането, но снощи успях. Доставих си двойно удоволствие като си изгледах 6 и 7 епизод наведнъж Sunglasses Много ми харесват всички участници, още не мога да си избера любимци. Хореографиите също бяха много добри. Май целият сезон ми се очертава да го гледам със закъснение, но смятам че ще е доста силен Peace

# 29
  • Мнения: 1 775
Току що изгледах 8-ми епизод. Мога да кажа само: BRIAN FRIEDMAN IS BACK!!!, много съм щастлива от което. Страхотна хореография и на Стейси Туки от канадското шоу. Карла и Джонатън, за които си мислех, че са следващите пътници, се представиха страхотно, благодарение и на хореографката, разбира се. А Кейла - още не съм чула нито един от съдиите и хореографите да ѝ отправи каквато и да е било критика или забележка - със сигурност ще е в топ 10, като нищо ще е в топ 4, а защо не и America's favourite dancer.

Общи условия

Активация на акаунт