Отговори

Анкета

Рак или Близнаци??!!!

Опции:

# 30
  • Мнения: 372
Защо не се консултираш с астролог след като вярваш на такива неща. Освен датата е важен и денят и часът и името.
Иначе по темата, аз лично бих избрала Рак. Моето дете е рак. Не харесвам зодия близнаци. Дразни ме в тях това, че никога не знаят какво искат, вечер са на един акъл, на сутринта на друг, а са твърдо убедени че са прави....и още много неща, но няма да ги изброявам тук.
Зодия рак са по-чувствителни и затворени да, но са упорити и много привързани към близките си. Е трябва си подход и с тях, че все вървят на обратно, ама идеално няма Simple Smile
Но всичко е много индивидуално. На едни им допада един вид поведение и характер, на други друг.
Важното е да е живо и здраво бебчето, която и зодия да е, всички си имат и предимствата и недостатъците.
Леко раждане  bouquet

# 31
  • Мнения: 4 490
Бебето какво е? Девойка? Близнаци, като че ли. Аз много исках да родя в месеца на близнаците, ама ми се роди раче. Жените близнаци са страшно оправни, направо им се кефя!  Crazy Мойто дребното е рак (момче) - е няма такъв гушльо! По цял ден сме цуни-гуни, не му омръзва. Сладур голям, абсолютен чаровник, разтапя и камъните около себе си!  Laughing

# 32
  • Мнения: 743
Не знам за мъжете раци, но жените, които познавам са много позитивни, страшно усмихнати и лъчезарни. Много грижовни и както е известно от всички хороскопи, когато им дойде времето се превръщат в страхотни пазители и на дома.
Каквото и да е бебчето - да е живо и здраво!

# 33
  • Мнения: 712
Виждам, че чакаш момиченце. Аз като жена рак, и то юнски (много близо до твоите дати за избор), някак естетдвено ми идва да ти препоръчам едно малко раче. Като че ли жените рак успяват да превърнат отрицателните черти на зодият в положителни.
Ако избереш да си имаш малко раче, подготви се да си вързана за него в началото. Детето ти ще има нужда да бъде гушкано, целувано, люляно и носено на ръце, да попива любовта ти през кожата си. А после само ще идва да те гушка и целува Simple Smile
С дъщеря рак винаги ще си близо до детето си, поне в емоционално отношение, защото връзката на раците с майка им е много силна.
Малката най-вероятно ще бъде много интуитивна, ще разполага с цая арсенал средства да ви внушава желанията си и буквално "ще ви вади душата с памук"  Wink. Със сигурност ще е чувствителна и емоционална, но какъв точно външен израз ще има тази емоционалност зависи от много други неща в хороскопа. Ще бъде малко или много инат и ще накрая винаги ще става това, което си е наумила Simple Smile. И ще ви обсеби (само че това май го правят всички деца с родителите си  Grinning)
За близнаци... аз лично не харесвам жени близнаци особено. И мъжете не са ми любимци, но жените като цяло по-ми ходят по нервите (нищо лично, несъвместимост в характерите, най-вероятно, макар аз самата да имам доста планети в близнаци).
И още нещо, избирайки зодията, добре е да го съобразиш и с вашите зодии - твоята и на таткото. За да не излезе накрая, че отглеждаш дете, което ти е трудно да разбираш и е напълно чуждо на твоя темперамент и характер. Ако вашите зодии са земни и ли водни, дори ако единия е огненаа, пак не е лоша кобинация да избереш раче. Но ако вие сте въздушни знаци, като че ли по-добре ще се чувствте с един малък близнак в семейството.
Надявам се съм била от полза с това дълго писание   bouquet. Леко раждане ти желая и едно здраво момиченце, всичко друго ще се нареди!   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 237
Моят термин беше определен за 21 юни,последен ден на Близнаци.Имах не много добри впечатления от една позната навремето,която беше тази зодия, а моята най-добра приятелка е Рак,та затова много исках да е Рак,а не Близнаци.Познай ,обаче кога се роди - точно на термина.Все едно имам 2 деца,а не 1-толкова е различна.
Ей това е много вярно:
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=369

# 35
Спирам се на РАК .  Аз лично много ги харесвам, и ми допадат като начин на мислене. Близнака е недоверчив и мнителен понякога. Колебаещ си и често е воден от един страх.  Относно цифрите - 2-ките са нерешителни. Виждам че и 23 и 21 са с присъстващи двойки. 1цата е водач а в комбинация с 9 прави числото 10 Това число е много силно!!!! Хората родени на число 10 са силни, борбени, упорити и родени лидери!
Но каквото и да избереш,  желая живо и здраво детенце   bouquet

# 36
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Greene,  в скорпион бил пустият Сатурн. Crazy
Да ти кажа и в трите случай няма да е нито чист рак, нито чист близнак.
Е тва пък е голяма глупост!!! Слънцето може да е или в 29-я градус на близнаци или в 1-я на рак, ама така неопределено няма как!
Това одеве  и аз щях да го кажа, но се впуснах да обяснявам за моите драми. Mr. Green

Имах предвид друго - за мен има влияние от зодия на зодия върху хората, родени на границата. Лаик съм, но от всичкото което са ми обяснявали за мен самата разни астролози и "астролози", това съм разбрала. Родена съм на 22 август, правен ми е хороскоп. Ами, Лъв съм, ама и не точно. Девата си оказва влияние.
Честно казано не чета от доста отдавна каквито и да било хороскопи.


Леко раждане на авторката, когато и да реши да роди.

# 37
  • Мнения: 2 908
E, аз съм Рак,а мъжа ми е Близнак-не понасям зодията си,имам и впечатления от други нейни представители-моята пък приятелка е Близнак и горещо ти препоръчвам да не ти е Рак детето-ще си трови нервите за най-дребното цял живот. Чувствителни сме ужасно-от мухата слон правим...не си е работа.

# 38
  • Мнения: 712
Greene,  в скорпион бил пустият Сатурн. Crazy
Да ти кажа и в трите случай няма да е нито чист рак, нито чист близнак.
Е тва пък е голяма глупост!!! Слънцето може да е или в 29-я градус на близнаци или в 1-я на рак, ама така неопределено няма как!
Това одеве  и аз щях да го кажа, но се впуснах да обяснявам за моите драми. Mr. Green

Имах предвид друго - за мен има влияние от зодия на зодия върху хората, родени на границата. Лаик съм, но от всичкото което са ми обяснявали за мен самата разни астролози и "астролози", това съм разбрала. Родена съм на 22 август, правен ми е хороскоп. Ами, Лъв съм, ама и не точно. Девата си оказва влияние.
Честно казано не чета от доста отдавна каквито и да било хороскопи.


Леко раждане на авторката, когато и да реши да роди.


Има нещо друго - нарича се прогресивно слънце. Най-общо, действа на принципа ден - година, т.е, гледа се хороскопа, например 20 дни след раждането, за да се отчете влиянието на слънцето върху личността, когато е на 20 години. Т.е, ако си родена на 22 август, последния ден на лъв, когато си на 1 година, слънцето вече е влязло в Дева и започваш да проявяваш част от чертите на девата, макар нищо да не може да заличи влиянието на слънцето в лъв, с което си родена.
Така че и тези прогресии влияят Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 921
Имах предвид друго - за мен има влияние от зодия на зодия върху хората, родени на границата. Лаик съм, но от всичкото което са ми обяснявали за мен самата разни астролози и "астролози", това съм разбрала. Родена съм на 22 август, правен ми е хороскоп. Ами, Лъв съм, ама и не точно. Девата си оказва влияние.
Ами виж си хороскопа. Може да имаш важни планети в дева /все пак е съседен на лъв знак/ или асцендент, Луна /при жените много силно си личи лунния знак/, управител на асцендент и т.н.
Примерно мъжа ми е също лъв /в началото на август - не е между два знака/, но с асцендент дева и Меркурий /планетата която управлява знак дева/ в точен съвпад с асцендента. Така, че притежава страшно много от качествата и на девата.
Но наистина е много често срещано  да се казва, че някой бил роден между два знака. Просто е погрешно да се смята така.

# 40
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Имам мнение и то май съвпада с повечето казани до тук. Ще се опитам да обобщя: ако искаш хората, около детето ти да се чувстват добре, нека е Рак, ако искаш то да се чувства добре навсякъде, нека е Близнаци.
Аз съм Близнаци, дъщеря ми Рак. Няма нещо, с което да не мога да се справя, през трупове минавам, за да постигна нещо /образно казано/. Но това не се харесва на всички ... а на мен не ми пука, продължавам напред.
Раците - чувствителни, тънкообидни, влияещи се от чуждото мнение, държат да се харесат на всички, любящи, добри партньори, приятели.
Близнакът иска той да е добре, Ракът иска останалите да са добре. Не знам ти кое предпочиташ, аз първото Mr. Green

# 41
  • Мнения: 868
Не разбирам от астрология.От лични впечатления върху хора с двете зодии бих ти препоръчала едно сладко раче.Най-важно е да ти живо и здраво детенцето!

# 42
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
баси дилемата ... детето ти вече е с определен характер, кога ще го изкараш на бял свят няма значение ...

# 43
  • Мнения: 743
Забравих да спомена най-важното качество на близнаците-ЛИДЕРИ.Освен това оправни,находчиви,перфекционисти!
Абсолютно вярно е,че близнаците не се харесват на всички,но пък те си се харесват много Mr. Green!Има една приказка-този,който се харесва на всички,всъщност никой не го харесва истински!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 306
За момиче - по - добре Близнаци. Жените- рак имат по нещо курвонделско винаги  Mr. Green

П.П. (моите дати за секцио са същите, избрах 22ри)

Общи условия

Активация на акаунт