Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора

somewhere

Сексът без любов е приемлив или не? Често срещано явление е просто „заедно за една нощ“ или „само за един път„, нещо като салфетките за еднократна употреба- колкото и грубо да звучи.Имат ли желание хората  за романтика и любов?
Цитирай

Варна

Имат ли желание хората  за романтика и любов?  Разбира се, че имат, но има и много такива, които предпочитат салфетките за еднократна употреба. Въпрос на възприятия, потребност, случайност... Wink
Цитирай

София

За. Не ми се е случвало, но ако бях необвързано момиче, без някой на сърце, със сигурност нямаше да чакам да се влюбя непременно, за да правя секс Rolling Eyes
Цитирай

Егати темата  Laughing
И двете са приемливи - и с любов, и без..Зависи кой от какво има нужда.
Без любов не е нужно да е за една нощ Peace
Цитирай

някъде ... тук ...

Колко такива и подобни теми има в ДиС ooooh!
Цитирай

София

ИЗневярата-за и против.
Петинг-практикувате ли го и ако да, точно как?

Секс под душа-пробвали ли сте?
(само идеи ...засега....очакваме творбите)
Цитирай

София

Колко такива и подобни теми има в ДиС ooooh!
Копи-пейст, слънце, а може и директен КЪТ. Mr. Green
Цитирай

Варна

В живота ми към двама мъже съм изпитвала чувства-единият е настоящият ми спътник в живота,а съм имала и други връзки.Така че,ти отговарям на въпроса с защо не.Аз не съм от най-влюбчивите и чувствораздаващи.Ако бях трябваше да стоя девственна до 25(в което всъщност няма нищо лошо,де)
Цитирай

ЗА  Peace

Цитирай

както дойде 35
Цитирай

Пловдив

ГРИСЪМ, струва ми се, че провеждаш някакви тестове, събираш данни за анализ, да не си психолог под прикритие  Mr. Green
Признавай  #2gunfire Иначе много странно е мъж всеки ден да се заиграва с женския форум, като пуска въпроси, които си задава обикновено една объркана 16-годишна девойка Wink
Цитирай

somewhere

Ели ПОДОБНИ  Wink това е ключовта дума, то и филмите са подобни и книгите ама има разлика все пак  Wink
Жози -копи пейса го използвам за снимки и папки  Laughing не и за текстове  Laughing
Светла -много тъмно гледаш на нещата  Laughing Laughing  А и обърканата девойка не задава въпроси тя направо си действа  Wink
Цитирай

RSA

smile3558
Цитирай

Само в петък, виртуално.  Mr. Green
Цитирай

Да, тъкмо и аз щях да попитам виртуалният секс - брои ли се? Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора