много важно-последна надежда

  • 3 207
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте всички,които ще проявите интерес към темата!Може би не е тук най-точното място,но всички други възможности се изчерпаха и реших да пиша и тук,човек никога не знае.Търся мъж,родеен на 20.04.1976г-мястото на раждане не е много сигурно.Можеш да се окажем много близки роднини.Моля ви ,ако нечий съпруг,брат или приятел е роден на тази дата,пишете ми.Наистина това е последен щанс да го намерим.Моля ,пишете ми на лична поща!Благодаря предваритолно на всеки,който би се отзовал с инфо.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Допитай се до някой познат от институции като МВР, НОИ и т.н., където може да се търси в базата данни по рождена дата. На тази дата със сигурност ще има родени много мъже. Каква е тайнствената причина да го търсиш ?

# 2
  • Мнения: 107
Предполагам,че търси брат. Питай в ЕСГРАОН, дали могат да ти помогнат. Обясняваш им, доказваш им, че има основателна причина да търсиш. Ако има бюрократични пречки(тайна на осиновяване или други), да ти кажат, какво трябва да направиш и къде, за да откриеш човека.
Успех!

# 3
  • Мнения: 20
Благодаря ви за отговорите,но всики тези инстанции вече са проверени,а не знаем ЕГН,така бихме открили лесно.За съжаление нямаме налични документи с които да търсим по-конкретно в съда.Информацията е от роднини,касае се за разделяне на близнаци.Момичето е осиновено,но за момчето не можем да разберем нищо,затова поради голямата посещаемост на форума,решихме да се опитаме да получим инфо по този начин.

# 4
  • Мнения: 852
rossi_mag,пожелавам ти успех,дано го намерите

# 5
  • Мнения: 3 453
Момичето е осиновено,но за момчето не можем да разберем нищо.
Ако родителите  на момичето имат някакви данни за биологичната майка, може да опитате да я издирите. Тя може да ви насочи, ако знае нещо.
Успех! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 7 182
А знае ли се къде е родено момичето?
Трябва да откриете някакъв факт, който стеснява кръга от хора.
Иначе търсите игла в купа сено.

# 7
  • Мнения: 20
в настоящият акт за раждане на момичето пише ,че е родена в града,от където са  осиновителите,както е в повечето случеи.Благодаря на всички включили се още веднъж.Надяваме се да излезе нещо все пак,колкото и малка вероятност да има.В докментите за осиновяване не е упоменат брат,защото той няма връзка с нейното осиновяване.

# 8
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
Предполагам,че търси брат. Питай в ЕСГРАОН, дали могат да ти помогнат. Обясняваш им, доказваш им, че има основателна причина да търсиш. Ако има бюрократични пречки(тайна на осиновяване или други), да ти кажат, какво трябва да направиш и къде, за да откриеш човека.
Успех!


  И на какво основание, ще бъде дадена подобна информация за трето лице, което може да не желае да бъде открито, да не говорим за мотивите да издирва.Някой да е чувал за защита на личните данни и за задълженията на длъжностните лица....

# 9
  • Мнения: 1 167
Нямат ли инф. в архива на детския дом, от който за взели детето. Там трябва да пише къде са родени и след това да търсите инф. в родилния дом. А от къде се знае, че са били близнаци? И нямаше ли закон, който забранява разделянето на близнаци?  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 820
Предполагам,че търси брат. Питай в ЕСГРАОН, дали могат да ти помогнат. Обясняваш им, доказваш им, че има основателна причина да търсиш. Ако има бюрократични пречки(тайна на осиновяване или други), да ти кажат, какво трябва да направиш и къде, за да откриеш човека.
Успех!

  И на какво основание, ще бъде дадена подобна информация за трето лице, което може да не желае да бъде открито, да не говорим за мотивите да издирва.Някой да е чувал за защита на личните данни и за задълженията на длъжностните лица....
И на мен това винаги ми е било чудно! ooooh!Тръгваш да търсиш някой,издирваш го и после?Ами ако той напр. не знае че е осиновен какво става,съсипваш му живота?Ами,ако не ти обърне внимание и не иска да има нищо общо с теб,какво става-разбиваш си илюзийте?Какви братя,какви сестри!Момичето осиновено,брата и той,ама как се казва тоя брат,кеде са родени...и изобщо защо трябва да се ровиш в нечии чужд живот без право? Sick

# 11
  • Мнения: 6
Като си подавах заявлението за шофьорска книжка ми казаха, че имам още една сестра, освен тази за която знаех. Оказа се дъщеря от първия брак на баща ми, за която не ми бяха казали. Та...мисля си аз, че все ще имат информация в МВР ако до толкова държиш да намериш човека.

# 12
  • Мнения: 1 167
Вече започва да ми прилича на сапунка темата  Grinning

# 13
  • Мнения: 269
  И на какво основание, ще бъде дадена подобна информация за трето лице, което може да не желае да бъде открито, да не говорим за мотивите да издирва.Някой да е чувал за защита на личните данни и за задълженията на длъжностните лица....
[/quote]

НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ. rossi_mag какви са мотивите за това издирване

# 14
  • София
  • Мнения: 15 985
  И на какво основание, ще бъде дадена подобна информация за трето лице, което може да не желае да бъде открито, да не говорим за мотивите да издирва.Някой да е чувал за защита на личните данни и за задълженията на длъжностните лица....

НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ. rossi_mag какви са мотивите за това издирване


[/quote]
Представям си как ще ми цъфне някой на вратата със желание да си възвърнем роднинството, дето не сме го имали никога. Нали ще го ритам от 12тия етаж до долу. Кой и с какво право решава да се бърка в живота на големи, установени вече хора. И момичето и момчето си имат семейства и родители.
Няма такова нещо - осиновител и истинска майка. Майката е една - жената изгледала детето.
Донорката само си е направила кефа и го е хвърлила.
Да не говорим за разни загрижени роднинчета - да те са загрижени как да си запазят имотчето и само заради това се бутат уж да събират разделени дечица.

Общи условия

Активация на акаунт