Как да разпознаете "старото куче" във форума

  • 6 338
  • 143
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 011
Забавна темичка...Аз съм новак ....дали ще ме сръфат старите  кучета ??? newsm78 newsm78
До някъде  вярно и до някъде  Не, че старите  кучета  РЪФАТ новаците. И новаците  хапят ( или поне се опитват) .  Mr. Green
И все пак трябва да признаем, че кучкарникът е елитен. След доволното ръфане следва пренебрежителното  благородство на кралския дог пред кварталното паленце.
и това ми хареса ....  Heart Eyes
Регистрирах се тук за да  споделям мнения, да се забавлявам - приятно ми  е в говорилнята. Ама като се замисля - веднъж някаква гостенка ме заръфа много яко и обиди всички съфорумки та се  наложи Модовете да се  намесят Peace
Не се дразня от  мненията на  съфорумките - всеки  мисли различно ( Свобода на словото)!!!  Дразня се от гости с обидни постове!
А кой е водача ??? newsm78 иска ли баничка ???? Peace newsm78

# 46
  • Мнения: 6 155
Ааааа, само да си кажа, че не ми харесва, че повечето стари си крият статуса - дали са онлайн или не!??! Ей, само това ме дразни.... Rolling Eyes
И защо те дразни? Искаш да дебнеш някой или какво?
Това е все едно съседът ми да се дразни, че не съм си сложила табелка с "сем. еди си кое" на вратата.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Това е все едно съседът ми да се дразни, че не съм си сложила табелка с "сем. еди си кое" на вратата.

Ми, ако живееш незаконно - как да сложиш?!  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 12 662
Обичам теми,  в коита старите кучета изпълзяват от дупките си, наречени Споделете и Спамо.чат. 

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Обичам теми,  в коита старите кучета изпълзяват от дупките си, наречени Споделете и Спамо.чат. 

в грешка си.

# 50
  • Мнения: 6
"Стилът форумско поведение" по-точно ми прилича на липсата на такъв
или още по-точно ми прилича на шофирането по пътищата, където е пълно с комплексари, седнали зад волана на луксозната си кола и си мислят, че са много важни и велики.
Колата не прави човека...

Та и тук така - персони, с нищо не блестящи  в реалността, дават мило и драго да се
превърнат във форумски легенди или в т.нар. "стари куч(ета)ки...
Форъмут не прави човека и не те прави човек...

Абсолютно точно  Peace
Едно куче дето лае, не хапе. Та и тук е така.

# 51
  • Мнения: 6 713
И защо те дразни?

Искаш да дебнеш някой или какво?

Това е все едно съседът ми да се дразни, че не съм си сложила табелка с "сем. еди си кое" на вратата.

Добре, дразни е пресилено. Всъщност все ми е тая. Peace Още по-малко да дебна! ooooh! Има по-интересни неща на света от това.

И да имаш табелка, и да нямаш табелка, това не показва дали си си вкъщи, нали?!  Wink

# 52
  • Мнения: 1 080
От кога трябва да е регистрацията и колко мнения да имаш, за да си в графата "новак" и респективно "старо куче".
Въобще, какво е правилото.
И "старите кучета" = ли е на стари потребители или са шепа по "известни"
Оф, оплетох се.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 099
Старото куче има добре тренирано чувство за хумор - не квичи разсърдено като пудела на блондинка. Избягва да хапе там, където в отговор ще получи зъби, по-големи от собствените си.

# 54
  • Мнения: 6 155


И да имаш табелка, и да нямаш табелка, това не показва дали си си вкъщи, нали?!  Wink
Добре де - да недоволства от това, че не знае дали съм вкъщи или не.  Wink

# 55
  • Мнения: 11 607
Какви теми, какви постове имам за домашно събота и неделя......Кога е изпитът???Комисията дали ще е подкупна?

# 56
  • Мнения: 2 129
Няма новаци.Това е форум. Кефиш се на разни коментари, други не четеш изобщо.Няма място за заяждания- това е различно мнение.Е, вярно, че някои много се впрягат Peace
Харесвам форума и не ме е грижа, че съм от "новаците".

# 57
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Няма нищо вярно в тая тема.  Crossing Arms

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Точно така.
Баничките са кофти - нищо полезно, само тлъстини на талията и целулит по бедрата.  Mr. Green Тава с гурме няма ли?

# 59
  • София
  • Мнения: 3 099
Точно така.
Баничките са кофти - нищо полезно, само тлъстини на талията и целулит по бедрата.  Mr. Green Тава с гурме няма ли?

Няма. Това ново поколение се задоволява само с мазни храни до левче. Правят се на класни, ма се радват на доста по-малко от дърта помиярка!

Общи условия

Активация на акаунт