Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

топъл и красив град

Незнам дали има вече такава тема но нямам време да търся искам да ви питам дали боята за коса ще хване при цикъл?
Цитирай

При мен няма проблеми!  Peace
Цитирай

При мен винаги е имало проблем с боите по време на цикъл!Дори скоро установих че имам и недостиг на хормона-прогестерон и дори това ми се отразява!поради тази причина минах на по-силни бои!
Не мисля че ще е проблем ако пробваш дали ще хване по време на тези дните, а след това да се боядисаш  отново!
Цитирай

при мен дори супрата( докато бях на кичори )не хващаше. ако не ти е много неотложно изчакай по - добре
Цитирай

ПЛОВДИВ

При мен, също няма никакви проблеми по време на цикъл или не, боята хваща по еднакъв начин.Разликата е, че по време на цикъл ми щипе повече на скалпа. Smile
Цитирай

шумен

В понеделник се боядисвах на фризьор и бях неразположена и цвета стана супер Smile Тя също каза, че няма проблем.Но ако те е страх и не искаш да рискуваш изчакай няколко дни
Цитирай

ВАРНА

На нито една боя не съм срещала указание да не се ползва по време на цикъл.Само преди 7-8 години на една българска марка(не се сещам коя) пишеше ,че не е желателно използването по време на цикъла.
Цитирай

ВСЕЛЕНАТА........

Това,което аз знам е че боядисването с къна то4но в този момент не се полу4ава...... Crazyчудно ми е ...но така съм чувала....та-нека споделя Hug
Цитирай

На Края На Вселената

При мен няма проблеми!  Peace

При мен също.
Цитирай

Правила съм си кичури и не съм имала проблем.
Цитирай

WONDERLAND so far

Няма никаква връзка между боя и цикъл.Освен,че
кожата става по-чувствителна.Това е единствената
истина!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.