Добър гастроентеролог в София

  • 2 684
  • 3
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 31
Здравейте момичета търся добър  гастроентеролог в София.Една приятелка ми препоръча професор д-р Григоров от  м.ц Пиродска.Някой имали ли впечатления от него?

# 1
  • Мнения: 384
Не познавам цитирания от теб лекар,но мога с 2ръце на сърцето да ти препоръчам Д-р Марио Марков от болница Доверие.Аз точно от този форум получих препоръки за него и останах изключително доволна,пак момичетата тук ми похвалиха и Доц.Каркъмов ,но аз не съм доволна посетих го на една консултация преди да отида в Доверие беше 30 лв.за което получих абсолютно не адекватня рецепта и предложение за ректо-колоскопия без упойка #Crazy!
Това и ме накара да потърся 2ро мнение и наистина останах приятно изненадана!

Аз пусках същата тема в началото на годината и се оказа че има защо да се притеснявам.Махнаха ми полип 2.5см.което не е шега.Много благодаря още веднъж на момичетата писали в моята темичка и че ме насочиха към Д-р Марков  bouquet

Мила на теб ти желая успех Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 31
ира 79 благодаря ти !  bouquet

# 3
  • Мнения: 11
От опит ви казвам че най-добрите гастроентеролози в София са във ВМА. Доктор Иван Сираков, Доктор Кацаров и въобще целия екип в гастрото на ВМА. Тел:за записвания 02/9225001/. Не се лутайте из болниците. Намерете начин и вървете направо във ВМА. Желая ви късмет и успех.

Общи условия

Активация на акаунт