Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-29)

  • 10 165
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 341
Лори, наистина всичко е до възпитанието.
И тук ги има нехаещите родители, които не казват нищо на децата си...дори не ги поглеждат какво правят в парка. Сигурно защото знаят, че могат да се оправят сами с дребните като моето което отстъпва.
Аз също съм се замисляла дали не правя лоша услуга на Ема като я уча на толерантност. Въпреки, че не винаги отстъпва и то няма как да е така. Все пак е дете и има собствено виждане на нещата, аз не искам да я пречупвам до такава степен, че да няма свое мнение.
Колкото до милия ни и роден град...Какво да ви кажа, не искам да коментирам. Навсякъде ги има не само във Враца. Лошото е, че в малък град преобладават и тогава имаш чувството, че само ти си сбъркан или живееш в някаква джунгла.
Миналата седмица ми беше много тегави, исках да хвана, дете, куче и мъж и да се върна в Бг на момента. Толккова ми беше мъчно, че щах да се пръсна. Детето на моята приятелка мулатката навърши 3 годинки. Изпрати ми снимки от РД. Аз се наревах като магаре, толкова са пораснали децата, исках и аз да съм там и да споделя този хубав ден с нея. Детето ми да си има приятелки. Ама на, аз съм тук и душата ми плаче. В София бяхме 3 дружки с 3 момиченца. Бяхме неразделни, сега си останаха те 2-те. Онзи ден си писах и с 2-те и двете ми реват , че им е мъчно, но да си помисля хубаво преди да се прибера на родна земя.
После като се позамислих, че ако евентуално се приберем и отидем във враца, което е малко вероятно. Ми детето ми ще учи на еди кой си с дъщерята/сина и ще бъде недай Боже подтискано от него. Защото баща му си живее още в мутренските години.
И това не само във Враца, а навсякъде в Българско.
Истината е, че това е единствената прична поради която не се връщам. И единственото смислено нещо което бързо ме отрезвява.
Тук всички са на едно ниво, независимо от социалното положение. Всички имат едни права и задължения. Въпреки, че някои ги нарушват, но поне в училище ги следят.

Та така, излях си и тази мъка. Още ми се върти идея в главата като родя да се върнем в Българско, но има време ще му го мислим.
В този ред на мисли, Калин взе 10 годишна карта за работа тук. Той има право на работа, но му бавеха картата. Цяла година я чака, но си заслужаваше. Та и това е един плюс, защото винаги може да се върнем в идните 10г.

Хайде спирам, че моите фермани, няма кой да ги чете. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 64
 Има,има кой... Joy

# 62
  • Мнения: 1 341
Добре, че си ти. Иначе рискувам да си говоря сама. Joy Не, че ми пречи, ама друго е като има кой да те попрочете. hahaha

# 63
  • Мнения: 1 454
Здравейте  Hug

Не съм се появявала много отдавна, но за съжаление не ми остав амного време за форума от малкия и работата.
То само се оправдавам, ама какво да кажа  Blush

Сега влизам с една молба  Praynig Моля някоя мама ако има телефона на д-р Гешева- педиатърката и къде й се намира телефона.
Малкия постоянно боледува последния месец и го водих при една лекарка тук, но нея я няма в момента

Много ви благодаря предварително и приятен ден  Hug

# 64
  • Мнения: 68
Arven Аз не мога да ти помогна за номера на лекарката,но се надявам другите мами ако влязат да го имат.
Искам да ти честитя новото бебче което ще имаш.Лека бременност  Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 902
Arven ,този телефон имам аз, но от доста време.
088 8 83 30 37. Не зная дали е актуален.

# 66
  • Мнения: 1 454
Много ви благодаря  Hug
И на Лоритка, която ми писа също   bouquet

buba мерси  Heart Eyes

Ще й звънна утре на докторката и ще ходим на преглед

Приятен ден и обещавам да влизам по- честичко вече  Hug

# 67
  • Мнения: 1 341
Момичета,
минавам да ви пожелая един прекрасен ден! Hug
При вас май ще вали, дано това не помрачи настроените ви.

Много мразя да ставам рано, но стана ли се чувствам прекрасно.
Отивам да будя чавето и излизаме след като се назакусва...

Арвен, честито! Лека и безпроблемна бременност! Peace

# 68
  • Мнения: 64
 А,честито на Арвен!  bouquetДа ни навестява по-честичко...

Ронка,ще си имаш си другарче в бременилските работи...Макар че ти си няколко корема по-напред hahaha Joy
 Шегичка!Няма какво толкова да кажа...Само че е мрачно и студено Sad

# 69
  • Мнения: 301
Защо не пишете ?
Ронка,аз редовно ви чета ,но за писане не ми остава време.
Лори,ами ти къде се дяна беше уж редовна ?
Ние днес заминаваме малко на почивка с деца .
Малко непредвидено се случи ,но дано да си искараме добре и случим на хубаво време ,че прогнозите не са оптимистични
Арвен честито и от мен и леко бременеене  Hug

# 70
  • Мнения: 1 341
Зузи, и на мен ми е приятно да те чета, да чета всички ви.
Ама в последно време се чувствам като в небрано лозе. Само с Лоритка си говорим, имам чувството, че прогоних всички момичета.

Та мисля да си дам малка почивка и да ви чета...дано се завърнат всички. Peace

# 71
  • Мнения: 301
Ей,Ронка  неговори глупости  Naughty че ей сегичка ще ти се скарам !
По скоро е хубаво времето и повечето са навън а пък и дечицата им поотраснаха,та се изисква повечко грижи .Поне така си мисля аз .
И да несъм те чула да говориш повече така разбра ли?
Аз сега заминавам,но като се върна обещавам много често да пиша .
И неискам да се чувстваш така !
Аз съм тук и който му харесва да заповяда  Hug
Всички са добре дошли колкото повече толкова по-добре

# 72
  • Мнения: 1 341
Зузи, забравих да ти пожелая приятна почивка!
Дано времето е с вас. Hug

# 73
  • Мнения: 728
Ох.. аз влизам за да ви се похваля..
Преди време пращах 5 етикета за наградата на Нестле. И днес (преди малко) звъни телефона, непознат номер. Вдигам аз и те отсреща:
- Веселка Йотова?
 и аз: Да, на телефона;
- Ми обаждаме се от нестле, спечелили сте пирамидата с подаръците от играта, ние звъняхме, ама вас нямаше...
И аз изтръпнах, викам си на акъла: Те изпуснах си шанса, и човека продължава:
... -Та я оставихме на братовчед ви на втория етаж, да идете да си я вземете.
Леле как се разпищях, кеф, кеф. Сега даже още не съм я отворила. Веднага влезнах да се похваля. Ще я снимам, да ви я покажа. Леле колко се вълнувам, толкова рядко печеля разни работи.
За сега мога да кажа само, че е бая тежичка.

Мариетке, видя ли сега защо ме нас_а онова пиле днеска.

ПП1: Ще извинявате за словореда и ако има правописни грешки ама толкова се вълнувам че направо ми треперят ръцете.
ПП2: качих снимчица http://media.snimka.bg/3426/013107908-big.jpg

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 18:51 от Red_Sonya

# 74
  • Мнения: 64
 Браво ,бе Весе! HugГоляма си късметлийка,да знаеш! Mr. Green
Ама на мен на снимката ми се видяха много пирамидки,много нещо Crazy

Общи условия

Активация на акаунт